865832300 esuausra@gmail.com info@vorso.lt ap-gavo ernestasdeniusis15@gmail.com

865832300 esuausra@gmail.com ši persona yra tokių kontorų kaip vorso.lt writeworks.lt sekretorė, nieko jie nerašo, tieisog samdo studentus ir netaskao už kokybe, stumia bet kokį tekstą kaip gerą darbą ir netasako už kokybę ju infliunceriai yra 862723931 info@vorso.lt 866411295 ernestasdeniusis15@gmail.com

+18
-38
  
Processing your request, Please wait....
skundziu.lt skundziu.lt skundziu.lt
Atsiliepimai
 1. Denmark pakomentavo:

  Toliau siautėja studentų atstovybių pasamdyti influenceriai ir rašinėja melagingus skundus. Jūsų ši „viešųjų ryšių“ akcija žlugo, nepersistenkite, žąsinėliai.

 2. :) pakomentavo:

  Visose srityse, ar tai būtų automechanikai, ar IT specialistai, ar kirpėjai, ar siuvėjai, ar batsiuviai, pasitaiko tokių, kurių abi rankos kairios. Tokių yra ir tarp mokslo darbų konsultantų ar rašytojų. Tačiau, kai imama rašyti ant visų, kurie randami pagal skelbimus, o pavasarį, kai pritrūko ant ko rašyti, buvo imta rašyti lempinius blogus atsiliepimus, tampa aišku, kad čia „formuojama nuomonė“ , kad studentai nesikreiptų pagalbos dėl rašto darbų. Tie patys klounai iš sudegusio cirko, kurie parašė skundą, paskui rašo: „Užtat viską darykite patys“. Žodžiu, auklėja, bando sudaryti „nuomonę“. Tokie maži idėjiniai pacukai yra didis blogis.

 3. Patikslinu pakomentavo:

  Priminsiu, kad prieš savaitę taip pat buvo parašytas skundas, net nau ant kitų rašto darbų konsultantų, tipo jau ”meta“ iš universiteto, „perdavė svarstymui“. Buvo oficialiai kreiptasi į universitetų atstovybes ryšiams su visuomene. Nei vieni nepatvirtino, kad pas juos būtų įvykęs skunde aprašytas įvykis. Taigi „nuomonės formuotojai“ klaidina studentus apie „svarstymus“, „metimus“, „šalinimus“. Dar juokingiau kI jie giedojo apie „diplomų atėmimą“, nors Konstitucinis Teismas nepatvirtino tokių absurdų, tik apie tai diskutuota buvo. Taigi šventeivos meluoja, šmeižia išsišiepę.

 4. Jo, žinom pakomentavo:

  Žinom, žinom tokius skundų rašinėtojus, socialinių akcijų vykdytojus. Apie juos ne tik kad nemalonu kalbėti, bet yra šlykštu. Tai yra tiesiog nusikaltėliai, šmeižtas yra nusikaltimas.

 5. To žinom pakomentavo:

  Šitie nesupranta, kad nusikalsta, nesuvokia, kad šmeižtas yra nusikaltimas. Šitiems skundų rašinėtojams, jų pačių galva, BK negalioja, nes pagal jų „paniatkes“ viešųjų ryšių akciija yra aukščiau už viską.

 6. Apie tą minėtą didį blogį pakomentavo:

  Didis blogis yra tame, kad šitie „nuomonės formuotojai“ ir „socialinių akcijų vykdytojai“ ir kitokie kretinai bei šventeiviški slunkiai rašinėdami melagingus skundus buvo pasiekę vieną iš savo tikslų – kad konkurentai imtų rašinėti vieni apie kitus. Na, taip, randa melagingą skundą ir galkvoja, kad čia konkurentas parašė. Konkurentai tada atsikerta rašinėdami skundus atgal, o viešųjų ryšių vykdytojai tik ploja rankomis. Didžiulį tyrimą reikėjo atlikti, kreiptis pagalbos net į kitas šalis, kad būtų išsiaiškinta, kas čia iš tiesų vyksta, bet išsiaiškinta buvo. Toliau bus siekiama baudžiamosios atsakomybės už šmeižtą visiems „viešųjų ryšių“ akcijos rengėjams ir skundų rašinėtojams.

 7. Gabrielius pakomentavo:

  dižiausia blogis kad jie keičia kontaktus kaip pirštines, o kykybė tragiška pvz. rastodarba19@gmail.com 867559658

 8. Andrius pakomentavo:

  Aferi,,ai jus ir tiek, nereikia teisintis

 9. Markas pakomentavo:

  yra tokia tekstologija@gmail.com kontaktas 860763626 tai apie ją labai daug skundų ir nemanau, kad visi nepagrįsti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.