Advokatė Eglė Dargvainė apgaudinėja žmones

Advokatė Eglė Dargvainė pažada klientui dalykus, kurių net teismo keliu neįmanoma pasiekti. Iš pradžių pažada labai daug, to ko teismas tikrai nepriteistų, o taikos sutartis ignoruoja, ir įtikina klientą bylinėtis, atseit sprendimas jam bus palankus. Įvelia į ilgą ir brangų bylinėjimosi procesą,ir kiek įmanoma tempia gumą iki sprendimo pabaigos. Kai jau sprendimas akivaizdžiai krypsta ne kliento naudai, pradeda siūlyti taikos sutartis,kurios galėjo būti sudarytos dar prieš bylinėjimąsi ar visokius kitokius atseit veiksmingus bet nešvarius būdus. Tokiu būdu ne tik suteikia tuščių vilčių žmogui, kurį atstovauja, bet dar ir išvilioja iš jo didelius pinigus bei laiką ir nervus.
Tikrai nepatariu samdytis tokios advokatės, nes jeigu siekiate ginčą išspręsti kuo pigiau ir greičiau, smarkiai nusivilsite.

+4
-6
  
Processing your request, Please wait....
skundziu.lt skundziu.lt skundziu.lt
Atsiliepimai
 1. Advokatė EGLĖ DARGVAINĖ pakomentavo:

  Laba diena,
  aš esu advokatė Eglė Dargvainė ir manau, kad Jūs niekada nebuvote mano kliente ar klientu, o esate ar buvote priešinga šalis, kuriai aš, kaip kitos šalies advokatė, visada būsiu „bloga“ ir „žvyglė“. Priešingai nei Jūs nurodote, aš savo klientams visada pirmiausia siūlau išspręsti kilusį ginčą ikiteisminiu būdu, nes tai yra ne tik pigiausias, bet ir moraliai priimtiniausias bet kokio ginčo sprendimo būdas. Ir tik nepasiekus šalims abipusio susitarimo, kliento prašymu yra rengiami procesiniai dokumentai teismui, o teisminio proceso metu aš visada siūlau ginčą išspręsti taikiai, tokiu būdu ne tik sutaupant pinigus, bet ir sveikatą (kurios nekompensuoja net moralinis pasitenkinimas laimėjus bylą) ir niekada nesu siūliusi jokių „nešvarių“ ar neteisėtų būdų. Tai gali patvirtinti visi mano klientai.
  Šį komentarą parašiau pati tik dėl to, jog to manęs paprašė mano klientas, kuris atsitiktinai pastebėjo apie mane paskelbtą „informaciją“, kuri yra tiesiog neteisinga.
  Pagarbiai
  Advokatė EGLĖ DARGVAINĖ

 2. Virginija pakomentavo:

  Eglė Dargvainė – puiki advokatė. Jos klijentai Virginija ir Jonas. Dėkojame už darbą.

 3. Ilona E. pakomentavo:

  Eglė Dargvainė – ne tik gera advokatė, bet ir puikus žmogus!!!! Visada patars kaip geriau klientui, paaiskina kaip ir kas. Turejom su ja 2 bylas, skirtingas… ir viskas buvo super. Sąžininga, stropi ir savo srities žinovė!!! Rekomenduoju.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.