Agnė Michailovaitė aferistė, sukčiauja, melagė iš LVK

Agnė Michailovaitė aferistė iš Lietuvos verslo kolegijos užsisakė pas mane baigiamojo diplominio darbo rengimą tema „Rinkodaros komplekso tobulinimas X įmonės pavyzdžiu“. BD teorinės dalies atlikimo terminas kovo 10 d. , praktinės – tyrimo dalies atlikimo terminas balandžio 17 d. Žodžiu sutikau pagelbėti, sutarėme kainą ir patvirtinau, kad apsiimsiu. Informavau apie darbo pradžią eigą ir t.t. Bet kai jau parengiau BD teorinę dalį ir pradėjau aptarti praktinės dalies rengimą, ji pasakė, kad jai abskritai šio darbo nereikia. Pradėjau aiškintis aplinkybes, pasirodo, kad tuos pačius darbus šita pati Agnė Michailovaitė užsako ir pas kitus žmones ir jie taip pat gaunasi, kad darbuojasi jai nemokamai. Dar užsakinėjo kursinį darbą tema UAB „Cultus“ internetinės prekybos tobulinimas, bet prisiminė, kad visus apgavo. Saugokitės šitos aferistės, apgavikės, melagės iš Lietuvos verslo kolegijos.

+6
0
  
Processing your request, Please wait....
skundziu.lt skundziu.lt skundziu.lt
Atsiliepimai
 1. Simona pakomentavo:

  Viskas aišku su šita aferiste, teko susidurti. Šitai blondinei kažkas su galva negerai, apsimelavusi visur. Gerai, kad ir kiti yra informuoti dėl jos tokių aferų)- D.

 2. Jurga pakomentavo:

  Ohooo Padla. Gerai čia pavarė afigienai

 3. ... pakomentavo:

  Tai dabar jai reikia kursinio darbo UAB „Cultus“ internetinės prekybos tobulinimas ir vėl ji intike cirkinasi ir visų prašo darbuotis. Ana yra iš Lietuvos verslo kolegijos

 4. Jurga pakomentavo:

  Reikėtų šios padlos visą pirktų studijų info perduoti Lietuvos verslo kolegijos vadovybei, kad nuspręstų dėl šitos veikėjos pasirodymų tolimesnės eigos. Žodžiu apgaudinėja mokymo įstaigą, dėstytojus, žmones, kurie daro jai studijų darbus, grupiokus ir t.t.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.