ATSARGIAI!

Žmogus turintis anketą feisbuke pavadinimu “Rašto darbai”, (pagalba studentams) neatsiunčia jokių darbų. Iš pradžių paprašo avanso, nesutikus jo duoti ir paprašius garantijų, kad žmogus nebūtų apvogtas, jie atsisako ir pasako, kad sumokėti reikės iš karto, vėliau. Darbo apskritai neatsiunčia ir tiesiog dingsta. APGAVIKAI!!!!!

+1
-6
  
Processing your request, Please wait....
skundziu.lt skundziu.lt skundziu.lt
Atsiliepimai
 1. Ritulė Gražulė pakomentavo:

  Toliau kuriamas šmeižtas apie mokslo darbų konsultantus. Sąmoningai pasirinktas šmeižimui „rašto darbai“, nes pagal šį raktažodį paieškoja išmeta daug konsultantų. Tokią šmeižikišką veiką daro atstovai iš studentų atstovybių bei jų pasamdyti viešųjų ryšių menkaverčiai darbuotojėliai. Apsiritinote, apsiankinote, apsilažinote, net gražu, kaip buvote pagauti, kvailiukai.

 2. ŠlrAD pakomentavo:

  Kitose šalyse, netgi JAV, niekas neperprato šito influencerių „platformų išnaudojimo“. Lietuviai yra pirmieji, kurie perkirto šitą viešųjų ryšių „gudrybę“.

 3. Šlovė Lietuvai pakomentavo:

  Lietuviai pirmieji prkirto šitą „platformų išnaudojimo“ gudrybę. Kitose šalyse netgi moksliniai tyrimai rodo, kad šitas šmeižimas per visus kanalus davė teigiamų rezultatų. Bet tik ne mūsų šalyje. Mes nepakęsim pacukų.

 4. ? pakomentavo:

  Skundžiu.lt planuoja reaguoti į šitą sisteminę , bet jau žlugusią šmeižimo kampaniją? Aišku, jiems svarbiausia kuo daugiau klikų, bet kai puslapis jau pasidaro pajuokos objektu, tampa lėkšto protelio „nuomonės formuotojų“ drabstykla ir žlugusios, apsijuokusios kampanijos, nukreiptos prie konsultantus šiukšliadėže, gal jau ir laikas būtų pradėti reaguoti

 5. :) pakomentavo:

  Per tokius idėjinius pacukus-skundikus anksčiau kiek buvo žmonių į Sibirą išvežta. Idėjiniai durneliai, kurie neva tai formuoja nuomonę ir nori prigąsdinti studentus, kad jie neikreiptų į konsultantus, yra šlykštumo įsikūnijimas. Bet visais laikais tokių buvo, pavyzdžiui, anksčiau buvo idėjinių komjaunuolių,nieko čia naujo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.