Atsargiai, www.granitoapdaila.lt, Viaceslavas Radionovas sukčiai!!!

Jeigu noresite isigyti stalvirsi savo virtuvei arba kokiu nors gamyniu is akmens, bukite budrus nepakliukite i sukciu rankas kurie surenka avansus, gan padorius pinigus, tai gali buti nuo 300- 3000 eur. neva uz akmeni, ir dingti. Taip atsitiko su mumis, sumokejome avansa uz stalvirsi ponui Viaceslavui Radionovui gim.1981-05-06 kuris gyvena Kauno r. Karmelavos mstl..uz laiptus, palanges ir laukiame jau puse metu. I skambucius neatsakineja, dingsta, zada kiekviena savaite atvaziuoti, neatvaziuoja, skundziasi savo sveikata ir t.t
Telefonai:867948683, 865579010
Atsargiai www.granitoapdaila.lt Viaceslavas Radionovas gim.1981-05-06 Kauno r. Karmelavos mstl. sukciai!!!

0
0
  
Processing your request, Please wait....
skundziu.lt skundziu.lt skundziu.lt
Atsiliepimai
  1. Kestutis pakomentavo:

    Viačeslavas Radionovas, gyvenantis Kauno rajone, Karmėlavoje yra sukčius.
    Būtina pažaboti ir bausti sukčius. Prašau visus nukentėjusius nuo Viačeslavo Radionovo sukčiavimo kreiptis į mane Kęstutį Sabaliauską (kestutis.sabaliauskas@yahoo.co.uk, tel. 869845758). Gavus du raštiškus sukčiavimo įrodymus kreipsiuos į teismą dėl nukentėjusių nuo sukčiavimo materialinės ir moralinės žalos atlyginimo.
    2015 metų rugpjūčio 27 dieną sudariau su Viačeslavu Radionovu rangos sutartį kapavietės sutvarkymo darbams atlikti. Rangovas sutartinių įsipareigojimų neįvykdė, nesprendė įsipareigojimų nevykdymo problemos ir nekomunikavo su užsakovu, neteisėtai pasisavino sutartyje numatytą 500 eurų užstatą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.