Automobilis iš A.Bružo Kretinga

Š.m. gegužės mėn. pirkau automobilį iš A.BRUŽO Kretingoje. Automobilis buvo AutoKretingos autoaikštelėje. Prieš perkant automobilis buvo patikrintas Kretingos TAS. Didelių trūkumų nebuvo. Nupirkęs pastebėjau, kad vienas ratas prisuktas tik trim varžtais. Patikrinus išsamiau pasirodė, kad reikia keisti ir traukių antgalius ir svirtis, išaiškėjo ir daugiau trūkumų. Išvada, kad A.Bružui svarbu tik paimti pinigus, apie parduodamo automobilio būklę daugiausiai meluoja yra labai nesąžiningas ir jam nesvarbūs pirkėjo interesai. Kodėl Kretingos TAS nematė trūkumų galima tik spėlioti. Jei rizikuosite pas jį pirkti automobilį, tikrinkite labai atidžiai, nepasitikėkite.

+12
-4
  
Processing your request, Please wait....
skundziu.lt skundziu.lt skundziu.lt
Atsiliepimai
 1. Julius pakomentavo:

  Visiškai pritariu šiam skundui, neapsigaukit dėl malonaus bendravimo, jie šitą sugeba, o vat teisybės pasakyti ne. Nors ir dauguma pardavėjų taip elgiasi, bet ten primeluoja tiesiai į akis. Dėl automobilio patikrinimo, tai taip sakant kaimas, kiekvienas kiekvieno kaimynas, tai va ir prasideda „draugiški susitarimai“ Kretingos TA reikėtų tikrai gerai patikrinti, manau ne vienas liktų be darbo…

 2. Rimas pakomentavo:

  Sutinku, nesąžiningi žmonės.

 3. Daivis pakomentavo:

  Norejom pirkti automobili is aiksteles kretingoj, tiekeju gatvej, kuri stovi kebabines pusej, bet neskubejom.
  Tuomet prasidejo ikalbinejimas palikti uzstata, kurio neatidave ir skaiciavo su mobiliu kiek mazai moketi, o mokejimas ant dokumentu zymiai daugiau lizingu.
  Jokiu pinigu sukciams

 4. Vp pakomentavo:

  Nupirkau automobili is tiekeju 32 aikšteles. Kaip paaiskejo jau ta pacia savaite rida buvo atsukta 200000km. Imones savininkas sako kad nieko nežino. Pretenzija atmetė kaip nepagrįsta.

 5. Petras pakomentavo:

  Afersitai nepirkit ten jokiu budu masinos ypac Klaipedos g.prie degalines circle . Su kolega buvom atvyke apziuret audi a6 tai trumpai rasau varikliui amen ir dar daug trukumu pasakius pardavijui tai isterikuot pradejo sakau paradyk kita masina sako jums masina nera dinkit lauk

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.