DARBŲ PLAGIATAI – AFERA

ES1467130002580007157485 nepervedinėkite į šį sąskaitos numerį nei vieno cento, atsiųs plagiatą ir dings. Mokėtojo vardą nurodo skirtingą (pasitaikė Loreta Alubauskienė ir Margarita Malinauskienė). Komentarų neskaitykite, tie patys sukčiai gina save kitais vardais. TIESIOG BŪUKITE PROTINGI IR NEAPSIGAUKITE, PASIRINKITE KITUS ASMENIS, TEIKIANČIUS TOKIAS PAČIAS PASLAUGAS. ((Įkelta 2020 05 11 13:01)) Visus nukentėjusius nuo šių aferistų kviečiu parašyti emailą mindaugas.cybas@bk.ru, renkama medžiaga ir nukentėjusieji bendram ieškiniui civiine tvarka.

+34
-61
  
Processing your request, Please wait....
skundziu.lt skundziu.lt skundziu.lt
Atsiliepimai
 1. Cha cha cha pakomentavo:

  Eilinis nuolat rašomas studentų sąjungos pasamdytų nevykusių piaro kontorėlių painfluencinimas. Tokios sąskaitos netgi nėra, kaip kad ir nėra tokių asmenų. Taip šitie pasamdyti influenceriai rašinėja dėl to, kad prigąsdintų studentus ir jie nesikreiptų į mokslo darbų konsultantus. Jei tai būtų tiesa, žiniasklaida mirgėtų apie policijos pateiktus spaudai pranešimus, nes niekas taip nepaliktų. Nes tokios paslaugos kainuoja tūkstančiais.

 2. Tomas pakomentavo:

  va ir turim. yra kitų žmonių, kas darbus daro, o su šitais atsargiai. Teko susidurt, bendrauja gražiai iki pirmo pervedimo. po to tempia gumą, atsiunčia kažkokį šabloninį darbą ir dingsta.

  O ir čia vien tokius komentarus matau (iš esmės vien tokie patys, gaila IP nerodo, matytume ar ne iš vieno kompo rašo).

  Sąskaita tikra, pinigus pervest galima, kaip rašė Mindaugas, rašykit jam, iškelsim bylą, gal kažką atgausim.

 3. Mindaugas pakomentavo:

  Komentarai pasipila po 15min po įkėlimo iš tų pačių žmonių, kurie greičiausiai ir seka atsiliepimus apie save. Sąskaita yra, viskas tikra, nieko nebandoma influencinti, prašome apeiti BŪTENT ŠĮ AFERISTĄ ir kreiptis į kitus. Tokios paslaugos tūkstančių nekainuoja, rinka pati išdėsto kainas. Geriau susisiekit su tais kuriuos apgavot, vietoj to, kad komentuotumėt nesamones, nes tai niekada nesibaigs.

 4. Mykolas pakomentavo:

  Tokių sąskaitų nėra, nesvaikit, patikrinta jau. Nėra ir nebuvo tokių skelbimų, kurie nurodo šie pasamdyti „influenceriai“. Geriau pasisamdykite mokslo darbų konsultantą, kad pamokytų, kaip atpažinti fake news. Išsidūrėte durneliai.

 5. Mykolas pakomentavo:

  Akademinės etikos tarnyba balandžio 22 nuotoliniu būdu dalyvavo konferrncijoje. Ten juos mokė, kaip „išnaudoti platformas“. Vienas iš būdų ir yra toks influencinimas, beje, labai primityvus ir seniai žinomas. Tai ir pasamdė kvaileles kažkokias rašinėti.Kada prie sąskaitos galima bet kokį gavėją parašyti ir kaitalioti pavardes? Visiški glušiai esate, kiauri.

 6. Mindaugas pakomentavo:

  Parašyk nurodytu el. paštu, atsiųsiu įrodymus, kad yra ir sąskaita, ir kokioj šalyje ta sąskaita,
  ir kokiame banke, ir skelbimai, ir susirašinėjimai ir visi kiti įrodymai. Nebevarkit aferistai rašinėdami nesamones.

 7. Cha pakomentavo:

  Tokiu primityviu būdu norite ir studentų duomenų pasirankioti? Ne durni studentai. Beje, labai retas kuris perka tuos darbus, nes kainuoja tūkstančiais, tik konsultuojasi, nirs ir tai yra prabangos reikalas. Tokių didelių pinugų niekas į neaiškias sąskaitas nepervedinėja. Atsiskaito tiesiogiai po konsuktacijos.

 8. Cha pakomentavo:

  Nevykėlės „influencerės“ dirba netikusiose seo agentūrėlėse, jos yra nusipiginusios, todėl studentų sąjunga ir samdo rašinėjimams, skambinėjimams. Viena tokia iš tikėjimo žodžio netgi už dyką čia išgalvotus skundus rašinėja, į paslaugos.lt užklausas davinėja ir mokslo darbų konsultantams skambinėja.

 9. Mindaugas pakomentavo:

  Studentai gali susikurti netikrus el. paštus ir parašyti, nesvaru, kas norės tas parašys. Tokie darbai tūkstančių nekainuoja, nereikia fantazuoti, ypač kada nežinote apie kokius darbus kalba eina. Apie etikos tarnybas išvis pro šalį, rekomenduojame ir tikrai siūlome kreiptis į atsakingus žmones, žiūrinčius į darbų rašymą rimtai, tačiau tikrai ne į šią aferistų kontorą.

 10. Cha pakomentavo:

  Tai ir puiku, duokite ieškinį, jei kas apgavo. Lauksime, kada bus policijos pranešimas spaudai. Bet nesulauksime, nes niekas jūsų neapgavo, dar kartą aiškinu, nes tokios sąskaitos nėra : D čia atsitiktinai surašyti skaičiai 🙂

 11. Mykolas pakomentavo:

  Pas rimtus rašytojus tikrai kainuoja tūkstančius, o pas tuos papigiaiskus niekas net nesikreipia, nes tenbtokik paties lygio kontorėlės kaip ir šių influencerių.

 12. Mindaugas pakomentavo:

  Kokius tūkstančius kai net nežinot apie kokius darbus kalba eina? Ir žiniasklaida tikrai apie kiekviena nusmurgusį internetinį sukčių nerašo, taip ir apie jus nerašys. VISI ČIA ESANTYS GINYBINIAI KOMENTARAI YRA BŪTENT TŲ PAČIŲ SUKČIŲ.

 13. Cha cha cha pakomentavo:

  Jeigu kalba čia eina apie mokslo darbus, jie tikrai kainuoja tūkstančius, nebent pas kokius nors apsimetėlius. Ir dar kartą aiškinu: TOKIOS SĄSKAITOS NĖRA, PATIKRINTA. Na, o jeigu ir žiniasklaida apie sukčiavimą ir neparašo, viską puikiai matome policijos suvestinėse. Pareiškimai yra tik prie tokį Justą K.Viskas kaip anr delno. taip, kad eilinį kartą išsidūrėte, nevykėliai influenceriai. RAŠINĖJA ČIA TIK TAM, KAD ATGRASYTŲ STUDENTUS NUO KREIPIMOSI Į KONSULTANTUS.

 14. Mindaugas pakomentavo:

  VISUS STUDENTUS ATGRASAU NUO ŠIOS KONTOROS, REKOMENDUOJU RINKTIS KITUS, TOKIAS PASLAUGAS SIULANČIUS ASMENIS.

 15. Mindaugas pakomentavo:

  ATKREIPKITE DĖMESĮ, KAD VISI KITI SKUNDAI BE KOMENTARŲ, O ŠIO AFERISTO SKUNDAI UŽPILTI NESĄMONINGAIS, BEPRASMIAIS KOMENTARAIS.

 16. Mindaugui pakomentavo:

  Tai, kad siūlai rinktis kitus, šaunu, pakeitei plokštelę, kad užsimaskuotum ir neikšsiduotum, jog esi influenceris iš nemokšų influencerių agentūrėlių „frc media“ ir „ugdymo komunikacija“ bei žurnalo Tapati ir 60+ žemo intelekto moterėlių bei pavienių parsidavėlių ‘nuomonės formuotojų“ iš tikėjimo žodžių ir kitų, neturinčių ką veikti menkystėlių.

 17. Cha pakomentavo:

  Kitur rašo skundus dažniausiai konkurentai ant realių asmenų, nedidelė dalis skundų yra realūs skundai ant realių žmonių. Tačiau šie yra ANT NEEGZISTUOJANČIŲ asmenų ir sąskaitų, nes tai yra VIEŠŲJŲ RYŠIŲ PROJEKTAS ATGRASINTI STUDENTUS NUO KREIPIMOSI Į KONSULTANTUS. Užsakovas yra studentų sąjunga ir akademinės etikos tarnyba. Dar rudenį apie tai išdėstė toks V.Kuliauskas.

 18. Cha pakomentavo:

  Influenceriai taip pat skambinėja bei rašinėja konsultantams per paslaugos.lt teiraujasi kainos jr išgirdę, vaidina, kaip jiems brangu. Taip jie elgiasi turėdami tikslą – įteigti konsultantams, jog nebeapsikoma dirbti, čia viskas atpigę ir t.t. nors taip ir nėra. Konsultavimo paslaugos yra brangus malonumas.

 19. Mindaugas pakomentavo:

  Eikit po kitais skundais nesamonių rašinėti.

 20. Čeburėkų ofisas pakomentavo:

  „Atkreipkite dėmesį, kad visi skundai be komentarų, o šio AFERISTO skundai…“ – rašo piaro įmonėlės darbininkas. Sveikinu, jog prisidavėt, kad patys rašydami daugelį skundų, sekat juos ir analizuojat. Naudojamos frazės AFERISTAI, APGAVO, ĮKIŠO PLAGIATĄ“, tai čia ir yra jūsų topinės frazės. „Formuodami“ nuomonę jūs čia nuspręsit, kiek, kokių komentarų turi būti jūsų skunde? Taip, juk jums paskui reikės ataskaitėlę užpildyti apie „suformuotas nuomones“ ir jų kiekius. Ir dabar dar nuomonę apie rinkos kainas „formuosit“, juokdariai? Rinkos kaina jeigu kalbėsim apie konsultacijas ties elementariais kursiniais prasideda nuo 400-500, baigiamųjų – nuo 950 (minimalios konsultacijos) iki n tūkstančių. Ką jūs čia bandot „paformuoti“?? Tiek nekainuoja ir pan., taip, kai gyvenime tokių pinigų iš „formavimo“ neuždirbęs, tai atrodo labai baisios konsultacijų sumos. Normalioje rinkoje viskas čia labai normalu.

 21. Oliona pakomentavo:

  Darbų plagiatai 😂 niekas iš vis nerengia tokių darbų kaip sau 😂😂😂 turi pats rašyti, o ne tinginį užstumęs tikėtis, kad pavyks apgauti mokslo įstaigas! Iš kur tokių BŪKŲ studentų atsiranda???

 22. Vardas pakomentavo:

  Mesti lauk iš universitetų ir kolegijų tokius dundukus “studijuojančius”

 23. Nepamokslauk pakomentavo:

  Per nepilnas 5 minutes, du nauji komentarai, kuriuose siekiama „formuoti“ nuomonę apie studentų metimą ir pan. 😀 Tai jūsų socialinės kampanijos tikslai:
  1) „formuoti“ studentų neigiamą nuomonę į konsultavimąsi su rašto darbų konsultantais.
  2) „formuojant“ kurti neigiamą požiūrį į pačius studentus, kaip žemos savivertės asmenis (kad būtų gėda)
  3) visa tai formuojant, rašyti kvailas užklausas ir atlikti skambučius rašto darbų rašytojams, „formuojant“ jų nuomonę apie paslaugų pigumą.
  4) surinkti duomenis apie rašto darbų rašytojus (šiandieninis pavyzdys – kviesti juos dalyvauti konkursuose, nurodant savo duomenis).
  Ar taip atrodo Jūsų juokinga socialinės kampanijos strategija? 😀 Šiaip dažniausiai tie „formuotojai“ dirba už barterį (pavyzdžiui, už čeburėkus), tai tokio lygio ir ta kampanija…

 24. Olionai pakomentavo:

  Oliona, oliona, už gerą užmokestį geras ir darbas. Jei tikiesi, kad tave paruoštų baigiamojo gynimui už 700-800, kažin kas skirs tau daug laiko. Už 2000 – 5000 paruošiamas studentas.

 25. Cha cha cha pakomentavo:

  Linksmiausia visame šitame cirke yra matyti beviltiškas nevykėlių „influencerių“ pastangas, kai kasdien paskambina ir parašo į paslaugos.lt maždaug po 10 – 30 kartų per dieną, ir primetinėja savo sąlygas bei kainas, o nesutikus, pasakius, kad 2000, bando sudaryti įspūdį, kad „kreipsis kitur“: „O aš žinokite radau, kas padėtų už 700“. Buvo ir kur kas juokingesnių sumų.

 26. Ko čia parinatės? pakomentavo:

  kiekvienas reiškinys turi dvi puses – vieną blogą ir kitą gerą. Taip ir su tomis „komunikacinėmis prostitutėmis“. Tie nusipiginę influencriai „nuomonių formuotojai“ tarsi šakalai, miško sanitarai, kurie dvėselieną ėda, kaip tos koroninės mergos, kur klozetus laižo. Surys suės konkurentus. Išliks tik tie konsultantai, kurie iš tiesų yra geri. kainos tada itin išaugs.

 27. Žinanti pakomentavo:

  Žinau, kad iš VU SA asmuo A.A. perpardavinėja darbus. Pats mokosi teisę VU, o norėjo užsisakyti darbą iš socialinio darbo mruni, bet turbūt suprato, kad buvo atpažintas, todėl spruko. Taip, kad nevaidinkite čia šventųjų ir „neformuokite nuomonių“, niekam jūs nepadarysite įtakos ir niekam jūs neįdomūs. Šuo loja, o karavanas eina.

 28. Kristupas pakomentavo:

  Nesuprantu kodėl čia tokia populiari tema tapo ir kam tiek reikštis. Už studijų sukčiavimą pašalinami iš aukštųjų mokyklų arba anuliuojami diplomai. Nelabai suprantu tikslo viešintis kai pats nusikalsti, ar čia durniumi apsimetama? Nustokite kurti nesąmones ir tik blaškyti rimtus skundus, o ne burgzti apie vaikus tinginčius mokytis

 29. Kristupui pakomentavo:

  Konsultavimas mokslo darbų klausimais – joks nusikaltimas.

 30. Kristupas pakomentavo:

  Didelėm raidėm parašyta apie darbus, tai apsispręsk. Akivaizdu, taip karantino laikas leidžiamas prie kompiuterio, jau mokslai baigėsi, atostogos. Aišku kas kaip išmano tas taip linksminasi. Nereikia didelio proto suprasti, kad valstybė negina studentų darbų pirkimo. Ta svetima gėda, nes valstybė tai mes visi. Ką gali žinoti ateisiu pas kokį specialistą, o gal jis ir bus šitas darbą nusipirkęs tinginys nieko neišmanantis. Vat kas pikčiausia matant tokias antraštes

 31. Kristupui pakomentavo:

  Ten, kur parašyta apie darbų pirkimą, yra tik viešųjų ryšių triukas. Influenceriai bando įtikinti, kad mokslo darbų konsultacijos yra tas pats, kas darbų pirkimas. Deja, tai skirtingi dalykai. Bet norima lygiavos. Siekiama uždrausti korepetitorius, konsultantus, mokamus būrelius jr t.t. greitai knygas pirkti uždraus, nes neva tai „nepasiturintieji neišgali knygų nusipirkti“. Norima vėl grįžti į socializmą. To nebus tikrai, kad ur kaip atskiros grupuotės stangintųsi, kad ir kiek stangų bei pastangų dėtų.

 32. Dar Kristupui pakomentavo:

  Ir dar: ne vienas studentas yra sakęs, kad taip gerai neišmoko ir neoarengia joks vadovas universitete, kaip mokslo darbų konsultantas.

 33. Mindaugas pakomentavo:

  85proc visų čia esančių komentarų parašė vienas žmogus, ar kam nors kyla klausimų kas jis…? Du kartus bandei visais būdais ištrinti atsiliepimą – pavyko, trečią kartą nepavyks, nevark.

 34. Cha pakomentavo:

  Influenceriams, vykdantiems viešųjų ryšių akciją prieš mokslo darbų konsultantus, nepavyko savo tikslo pasiekti, niekas nebetrins šio susirašinėjimo, visi paskaitys

 35. Danguolė pakomentavo:

  Patys ir išsitrynėte pirmuosius savo savo influencinimus, nes atsirado nemažai komentarų, kuriuose buvo parašyta visa teisybė apie tokius ‘influencinimo’ būdus bei piaro agentūrėles bei jų višteles. Mokslo konsultacijos buvo ir bus, nors jos ir kainuoja tūkstančius, tačiau žmonėms to reikia, ir jie perka šias paslaugas.

 36. Miroslovas pakomentavo:

  Čia kažkokia baika, nes normalūs žmonės savo mokslo darbus pasidaro patys. Ne esu sutikęs dar, kad kažkas pirktų, atgyvena. Šituos pokštus tuoj humoristai panaudos naujuose anekdotuose.

 37. MMM pakomentavo:

  Visame pasaulyje egzistuoja mokslo darbų konsultantai, ir naudojimasis jų paslaugomis tėra tik papildomas mokymasis. Influenceriai bando studentą, kuris naudojasi šiomis paslaugomis, parodyti kaip kokį žemos savivertės asmenį. Žmonės kreipiasi konfidencialiai, ir ne jūsų, „nuomonės formuotojų“ nosiai tai žinoti.

 38. Feliks pakomentavo:

  Niekas ir nesigiria, kad pas konsultantą vaikšto, nes kiti užsipultų. Ypač siunta tie, kurie neįperka tokių paslaugų.

 39. R pakomentavo:

  Taip, taip, taip, konsultacija – „parenk man diplominį darbą“, šmaikštūs jūs troliai. Ar gi ne taip jūs darot, durnių ieškokit ten kur studijuojat, nes panašu dundukų karta auga, skaudu.

 40. Cha cha cha pakomentavo:

  Dundukai yra tie influenceriai ir „nuomonių formuotojai“, kurie čia rašinėja melagingus skundus ant išgalvotų žmonių, kad įbaugintų studentus. Galite nevargti, žmonės puikiai atskiria, kur yra teisybė, o kur tik „nuomonės formavimas“.

 41. Egis pakomentavo:

  Čia paskaičius tokius melagingus postus graudu, malačiai portalas :DDDDDDDD tiek daug spamo, melo ir nesamonių seniai bemačiau… jei ir pirko kažkas kažką tai ir gerai, kad nepavyko, mažiau bedarbių bus, visiems naudingiau ;]]]

 42. :) pakomentavo:

  O ką tu manai, patį didžiausią melą ir kuria piaro agentūrėlės, kuriose dirba nusipiginusios mergužėlės iš FCR nevykėlių biuro bei iš dar nevykėliškesnės agentūros Ugdymo sodas. Ir nevaidinkit čia šventuolių. Mokslo darbus perpardavinėja iš iš VU SA. Kas toks, jau buvo parašyta.

 43. Miroslavui pakomentavo:

  Pokštų apie tai, kaip menko, siauro protelio „formuotojai“ bando „formuoti“ nuomones yra užtektinai. Kaip siauro protelio šitie „visų galų meistreliai“ gali „formuoti“ kažkokią nuomonę? Va šita socialinė „formavimo“ kampanija tikrai bus geras pokštas, kai čeburėkų kepėjai „formavo nuomones ir auklėjo“ studentus ir rašto darbų konsultantus. Nuomones gali formuoti mokslininkai, savo srities elitas (durniems „formuotojams“ paaiškinu, jog čia ne tas elitas, kuris dalyvauja nemokamose „pijankėse“, kuriose ten duoda pigaus šampano taurę ir reikia „paformuoti“ nuomonę apie naują skuduryną), Nobelio laureatai ir pan. O čia pakepė čeburėkus ir jau galvoja, kad gali „formuoti“ nuomonę 😀 😀

 44. Lūzeriai pakomentavo:

  Kaip ten Valinskas pavadino šituos nuomonių „formuotojus“? 😀

 45. Piaro lygis pakomentavo:

  Pamatė čeburekų įstaigos darbuotojai, kad moka iš tešlos suformuoti čebureką, tai nusprendė, kad dabar „suformuos“ ir studentų, ir rašto darbų konsultantų nuomones

 46. Cha pakomentavo:

  Bankrotas piaro įmonėlėms.

 47. Nemykolas nepiaras ir neinflenceris pakomentavo:

  Nesiuskite i ispaniskas saskaitas, cia viena ta pati apgavysciu kontora. As manau, kad cia yra zoniniu zmonos kurios apsukriai apgauna studentus..

  Jei jau pervedet pirma dali, neveskite antros nes darbo vistiek negausit !!!

 48. Mykolas pakomentavo:

  Taip pat patarčiau studentams nesiųsti brndrų užklausų į paslaugos.lt, nes yra susikūrę anketas piarininkai, kurie renka duomenis apie studentus. Jei anketa neseniai registruota, įtartinai mažos kainos, tai yra piarininko anketa.

 49. Taigi pakomentavo:

  Mokslo darbų konsultai paruošia ir išmokina studentus kartais kur kas geriau nei vadovai.

 50. Vaidilutis pakomentavo:

  Apie visus niuansus dar rudenį išdėstė toks V.Kuliauskas bei tokia Vaidutė iš Utenos kolegijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.