Dėl UAB ,,Saudenta’

Jei nutartumėte kreiptis į UAB ,,Saudenta“, teikiančią odontologines paslaugas švenčių ir poilsio dienomis,neapsigaukite, gerai pagalvokite.Čia procedūrų kainos ženkliai viršija brangiausių Vilniuje odontologijų klinikų kainas (už iš anksto nesuderintą danties šalinimo procedūrą sumokėjome 450Eur).
Siūlyčiau gydytoju odontologu Sauliu Vilimu nepasitikėti. Atidžiai skaitykite, ką ir kur pasirašote. Reikalaukite Jums suprantama forma informacijos apie teikiamas paslaugas, kainas ir galimybes jomis pasinaudoti, susipažinkite su tyrimo ir gydymo planu. Šioje klinikoje patyrėme stiprius neigiamus išgyvenimus, šoką, pažeminimą:(

+8
-2
  
Processing your request, Please wait....
skundziu.lt skundziu.lt skundziu.lt
Atsiliepimai
 1. Eglė pakomentavo:

  UAB „Saudenta“. Esame labai nemaloniai nustebinti, kadangi gydytojas neturi sazines blaso ir pamirses savo hipokrato priesaika. Uz protinio danties traukima sumokejom 400e, kai savo kaininyke klinika skelbia, kad protinio danties traukimas kainuoja nuo 85 iki 145 e, o gyd. iskvietimas savaitgali 60e. Net ir susumavus vaistus nuo skausmo ir daryta danties nuotrauka, niekaip nesigauna tokia suma. Max galetu buti 300e. Gerb. gydytojau, geda Jums, kad nemokat skaiciuoti ir pelnotes is zmoniu nelaimes ir dar neduoda cekiu.

 2. Kristina pakomentavo:

  UAB “Saudenta” gydytojas Neturintis nei sąžinės,nei žmoniškumo!!!!Uz pieninio danties rovima šventine diena norėjo 200eur!!!!Kai prašėme tik išvalyti vaikui susidariusi pulini,nes danties rauti nebuvo jokio poreikio!!!Bet gydytojo nuomone,geriausia išeitis išrauti danti o ne žaisti su vaiku ir stengtis jam padeti exstra situacijoj!!!Ir dar drįsta rašinėti žinutes,kai atsisakėme jo paslaugų!!!!Tikrai pagalvokite ar verta kreiptis i tokį gydytoja,kurio akyse tik euru kiekis mirguliuoja!!!Ir apskritai toks gydytojas nevertas gydytojo vardo!!!

 3. Kestas pakomentavo:

  Aferistas didžiausias!!!!

 4. Violeta pakomentavo:

  Kreipiausi nakti, su didziuliu skausmu ir prisirijus daug nuskausminumuju, kurie nepadejo. Daktaras mane prieme, bendravo normalei, nuskausmino labai gerai, istrauke danti, kaip tik ta kuris nedave ramybes. Taip sutinku jis paeme nemazus pinigus, bet mes patys kalti, laiku negydom, diena laiko nerandam, atideliojam. O kodel jis turi nakti ar sventes dirbti uz minimum, kai kiti svencia, miega, ilsisi. Jo vienintele klaida yra tokia, kad kai kazkas skambina jis nepasako kad gydytojo iskvietimas , kad nuskauminamieji, konsultacija kainoja tiek ir tiek plius darbas kuri galesiu ivertinti kai pamatysiu ka reiks daryt. Tada manau nebus jokiu tokiu problemu. Galbut galetu neimti uz konsultacija… jug kai skauda px ka jis sako mintys tik tokia – pabaig man ta skausma. Pirmas vizitas neblogas tik brangus. Noreciau pamatyti atsiliepimus is tu kurie pas ji gydosi pastoviai… nes kazkaip as paniskai bijau stomatologus, purto kaip velnia pries kryziu. O pas ji vos neuzmigau…

 5. Dominyka pakomentavo:

  Irgi turėjau nemalonią patirtį, kai pasakė, kad minimali suma bus 130eur (iškvietimas ne darbo metu 60eur svetainėj), nemaloniai nustebau ir jis net supyko, užrakino duris ir supratau, kad pakliuvau. Sakiau turiu 150eur, daugiau neturiu, pradėjo klausinėti kuom dirba mano vyras, ar turiu namie pinigų ir pan, pradėjo įtikinėt, kad reik raut dantį, kas kainuotų 400eur ir kad galiu sau tai leist, aš atsisakiau, tai pasakė, kad padarys kažkokį įpjovimą kas kainuos 200eur, pasakiau, kad tiek neturiu, gali tada nieko nedaryt, tai sutiko už 150eur. Darbą padarė per 10min, BE PIRŠTINIŲ, kišo man į burną rankas be pirštinių, na buvo labai nemalonu. Bent jau skausmas šiai minutei dingęs, tai bent ne už nieką. Beje dokumentą atidavė tik kai sumokėjau už paslaugas, ko neturi teisės daryt manau.

 6. Dominyka pakomentavo:

  Mano patirtis aukščiau. Papildymas, tikrai geroj prestižinėj odontologijos klinikoj man pasakė, kad danties raut nemato nei vienos priežasties. Tai „gydytojas“ norėjo nuplaut 400 Eur ir palikt mane be danties, abejočiau gydytojo kompetencija tikrai ir tikrai visko nepaliksiu taip.
  Apie daktarą pranešta VMI ir Valstybinei darbo inspekcijai, tikrai padarė daug pažeidimo su savo darbu ir etika, pradedant elementaria higiena, baigiant galimu pinigų plovimu ir mokesčių vengimu, nes kažkodėl nei faktūros nei čekio negavau, pinigus paėmė tik išėjus iš patalpų ir manau visos pajamos tikrai nėra deklaruojamos. Eisiu iki galo, kad asmuo bent jau gautų baudą, sulauktų bent kažkokių pasėkmių. Jei kas norit prisidėti, lauksiu jūsų „istoriju“ emailu dominykamaciuliene@gmail.com,perduosiu jas įstaigoms, kurios apsiims šitu žmogum.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.