Eagle vision

Įvykęs konfliktas su „Eagle vision“ mane paskatino informuoti būsimus klientus apie įmonės viziją ir misiją.
Gruodžio mėnėsio pabaigoje Phillipe pirko akinius ir tikrinosi regėjimą Akropolio „Eagle vision“. Kadangi Phillipe yra amerikos pilietis, aš visur dalyvavau ir vertėjavau. Mes abu studijuojame Švedijoje, tad kaip atstovę Lietuvoje palikome mano sesę, kuri ir atsiuntė naujus akinius. Deja, jais pasidžiaugti nelabai klientas galėjo, nes nauji akiniai kėlė didelį diskomfortą. Phillipe nusprendė pasitikrinti akis dar kartą, bet šį kartą Švedijos optikoje „Synoptik“. Jie patvirtino, kad akinių stiklai neatitinka išrašyto recepto, o receptas jo regėjimo. Aš apie tai informavau Eagle vision. Nukentėjusis kaip konpensaciją norėjo atgauti visus Lietuvoje sumokėtus pinigus, bet po ilgų diskusijų ir aiškinimosi, jam pavyko atgauti tik už stiklus sumokėtus pinigus. „Eagle vision“ atstovai net nesigilindami į situaciją teigė, kad Phillipe nemokėjo išsirinkti sau tinkamo recepto, kad nėra žemėje tobulos mašinos tą receptą išrašyti, kad už Lietuvišką kainą ir Lietuviška kokybė. Įmonės direktorius Gediminas Gižas pakeltu tonu aiškino, kad daugiau mano sesė nebeskambintų, nes paskųs ją prokuratūrai. Parduotuvės adiministratorei buvo pasakyta iškviesti apsaugą, jei sesė pasirodys parduotuvėje. Pokalbio metu telefono ragelis buvo nuolat perduodamas kitam asmeniui, kuris net nebūdavo susipažinęs su situaciją, tad mums iš naujo tekdavo viską aiškinti.
Phillipe ir mes, jo atstovai, esame labai nusivylę Eagle vision aptarnavimu, kokybe ir bendravimu. Įmonės vadovai net nesiteikė įsigilinti į situaciją ir atlyginti nukentejusiam žalą. Besiskundančius klientus jie mato kaip teroristus, kurie nežinia ko nori.

+9
-4
  
Processing your request, Please wait....
skundziu.lt skundziu.lt skundziu.lt
Atsiliepimai
  1. Sandra pakomentavo:

    Sveiki, esu labai pikta del eagle vision teikiamų paslaugų, pries pusantros savaites užsakėme mažam vaikuciui akinukus, prašiau jog jie butu pagaminti kiek imanoma greiciau , nes pries tai turėtus sugadino šunys, o mazas vaikas greitai atpranta ir labai sunku vel pripratinti juos nešioti, nuvykome i eagle vision , sake pagamins akinukus per 3dienas, taciau dar iki šios dienos nesame ju gavę… labai liūdna,kai dirba tokie žmones kuriems nerūpi vaikučiu akytes… galėjome pasirinkti kita optometrija , taciau patikėjau konsultante ir užsisakėm cia… esu labai pikta ir nusivylusi, niekam nerekomenduoju…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.