gal kas žinote ar protingap@gmail.com ir profdarbai@gmail.com tai ta pati kontora

Gal kas žinote protingap@gmail.com ir profdarbai@gmail.com ar tai ta pati kontora, nes ir vieni ir kiti begioja nuo klinetų ir nenori grąžinti pinigus už blogai parašytus darbus?>

+6
-13
  
Processing your request, Please wait....
skundziu.lt skundziu.lt skundziu.lt
Atsiliepimai
 1. Povilkas pakomentavo:

  bijau, kad tai pati Eglutes kontora

 2. Anka Ona-nissimus pakomentavo:

  Vėl debilai iš studentų atstovybių suaktyvėjo, nes poryt jų susirinkimas, tad vėl šmeižia konsultantus ir ’formuoja nuominę’.

 3. Duombazė pakomentavo:

  Primityvūs durneliai rinkdami duomenis ir kurdami bazę, nesusigaudo tarp duomenų, nes reikia kritiškai analizuoti informaciją, ją sisteminti, logiškai sudėlioti, surasti ryšius ir pan. Nori susirašyti visą informaciją kas kaip ir su kuo dirba 😀 Pamatė, kad jų proto vingiams tai yra neįmanoma misija, tai nusprendė per skundus dabar apklausas organizuoti 😀 Praėjusios savaitės pabaigoje viena vištelė formuotoja bandė užsisakyti paslaugą mėgindama paauklėti, jog ji niekaip neskambins ir privaloma skubiai suteikti paslaugą tik bendraujant e. paštu, nes ji ten kažkokiam užsienyje, kur labai sudėtinga paskambinti. Gal kur Antarktidoj ar Rusijos glūdumoj tupėjo. Internetas yra, o telefono ryšio jau nėra 😀 Kiek dar kartų šitiems glušagalviams reikės rodyti, kad ne jų smegenėlėms auklėti konsultantus

 4. Redutei pakomentavo:

  Dar šiandien viena po kitos trys skirtingos užklausos atkeliavo iš skirtingų Redų/Redučių 😀 Jūs bent pasikoordinuokite ten savo feikinius vardus, rašymo periodiškumą, kad iki tiek apgailėtinai neatrodytumėt.

 5. Duombazei pakomentavo:

  Kiekviename komentare reikia pabrėžti, kad kvailai elgiasi būtent studentų atstovybių nariai, kurie formuoja nuomonę, nes kitaip pirmą kartą čia apsilankantys žmonės gali nesuprasti, apie ką yra komentaras.

 6. Taigi pakomentavo:

  idiotai iš studentų atstovybių sukūrė feikinį skelbimą lengvastudijuot@ vardu. Greit parašys ir feikinį skundą.

 7. Andrius pakomentavo:

  lengvastudijuot@gmail.com tikrai faikinis skelbimas skelbiu lt. moka už reklama,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.