Gerumoprojektai.lt

Atkreikime dėmesį į www.gerumoprojektai.lt. landžioja kaip žiurkės nekviesti privačiose valdose, prašinėja paramos, tykoja prie durų . Paskaičius visus duomenis, paaiškėjo, kad jie surenka tik savo atlyginimams, ne dauviau. Klausimas: kam tokia įstaiga reikalinga ir naudinga? Kodėl ji egzistuoja, nors savo misijos – šelpti vaikus – nevykdo? Ką? Kodėl neuždaro niekas jų? OGI TODĖL, KAD TAI YRA, MANO NUOMONE, PRIEDANGOS ĮSTAIGĖLĖ – KAD PAS ŽMONES PRISIDENGUS ĮSLIŪKINTI. ar tik nereikės už tokius dalykėlius atsakyti? Ir ne vadovui, o toms davatkoms, kurios valkiojasi aplink žmonių namus.

+15
0
  
Processing your request, Please wait....
skundziu.lt skundziu.lt skundziu.lt
Atsiliepimai
  1. Ne Aurelija pakomentavo:

    Žinau šituos. Manęs irgi prie namų patykojo Aurelija Simonaitytė. Iš pradžių nelabai norėjo rodyti savo kortelės su pavarde, bet griežtai pareikalavus, parodė. Iš pradžių mandagiai pasakiau, kad neturiu smulkių, o pinigus nešiojuosi kortelėje. Tada išsitraukė skaitytuvą ir pradėjo mosuoti kažkokiu sąrašu, kur pasirašyčiau. Griežtai atsisakius tiek aukoti, tiek pasirašyti, pareikalavus, kad čia daugiau nelandžiotų, ji pageidavo, kad nurodyčiau savo tikslų adresą, atseit, kad žinotų, kur neiti. Žmonės, būkite budrūs, velnias žino, kokiais tikslais landžioja.

  2. Jo žinom pakomentavo:

    Čia panašiai kaip su Lietuvos Statistika gali būti. Pasamdomi specialiems užsakymams. Domėtis gyventojų pajamomis kaip kad statistika daro, ar rinkti aukas kaip ši šūdįstaigėlė, yra tik pretekstas prie žmonių prilįsti.

  3. Tomas pakomentavo:

    Aukas rinkti galima ir kitais būdais, nelendant į namus. Jeigu jau lenda, vadinasi, neaišiūs tikslai, kad ir kokie jie būtų. Niekada neleiskite trypti savo nMų ka-kokiems pašaliniams. Iškvieskite policiją, jei nieko ir neatras, bent jau atgrasys tokius landžiojijus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.