info@mokslukaraliai.lt – ateristai (Viktorija Baltrusaitiene NL92BUNQ2042784265)

info@mokslukaraliai.lt apgavikai, siunčia plagiatus už daugiau nei 1000.00 EUR, apgaudinėja žmones, melagiai, nesilaiko susitarimo, sutarčių nepasirašo.
Viktorija Baltrusaitiene NL92BUNQ2042784265 į šitą sąskaitą nori gauti pinigus, o po to dingsta, neatlieka kas sutarta.

+2
-14
  
Processing your request, Please wait....
skundziu.lt skundziu.lt skundziu.lt
Atsiliepimai
 1. Andre pakomentavo:

  Išsigalvotus kundus rašinėja studentų atstovybių atmatos, kad „suformuotų“ neigiamą nuokonę. Viešųjų ryšių skylė.

 2. Nesuformuoja nuomones pakomentavo:

  Kas cia per saskaita? Sujudo vel studentu atstovybes su varganomis piaro imonelemis. Naujo metai, “nuomones formavimo” uzsakymu dar nera, tai bando klibinti dar sita savo sudegusy, numirusy “nuomones formavimo” projekta apie studiju konsultavima. Beje, siaip kontaktus dazniausiai keicia piaro imoneles, kai po nepavykusiu, neefektyviai igyvendintu projektu keicia savo pavadinimus. Ta ypac daro po laimetu visokiu ministeriju dideliu konkursu ir po apgailetinos kampanijos, kai ataskaitoje reikia pateikti efektyvumo rodiklius pagal kriterijus, o ten pateikti nera ka 😀 Tas pats bus ir su sita kampanija, idomu, kokius “efektyvumo rodiklius” kisit y ja? 😀

 3. Ona pakomentavo:

  patoguirlengva10@gmail.com – ta pati komanda, kuri apgaudinėja žmones, BŪKITE ATSARGŪS!

 4. Anka pakomentavo:

  Studentų atstovybės, užsiimančios šiais rašinėjimais yra didžiulė gėda universitetams. Kovoti nesąžiningais ir netgi nusikalstamais metodais už kažkokį menamą „sąžiningumą“ yra šlykštu. žemai puolė studentų atstovai.

 5. Orbita safe pakomentavo:

  This website definitely has all the information I wanted
  about this subject and didn’t know who to ask. http://www.schneekugel-selbermachen.de/so-machen-sie-mit-fimo-ihre-eigene-schneekugel/

 6. Ananismauka pakomentavo:

  Neneigsiu, pakankamai gudriai „kovotojai“ iš studentų atstovybių buvo sugalvoję tą „platformų išnaudojimą“, kuomet rašinėjama išgalvotus skundus ant jų pačių susikurtų feikų. Bet tai neišdegė, nes buvo perprasti ir ta jų akcija žlugo. Dabar bando studentams aiškinti apie menamus „studentų apgaudinėjjimus“. Studentai puikiai supranta, papasakoja, pasako atstovybių veikėjų pavardes, kurie skleidžia melą. Ir iš tų studentų atstovybių „kovotojų“ pastangų yra tik pasijuokiama. Juokiasi ne tik studentai patys, bet ir konsultantai, kai jiems studentai papasakoja.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.