Irena Ulvydienė spardosi viešosiose vietose , keikiasi.

Irena Ulvydienė , kuri dirba Santariškių klinikoje , laboratorijos skyriaus vedėja , mane einant Kernavės gatve apspardė ir grąsino nužudyti , jei aš pasiskūsiu policijai , jos anūkė Ulvydaitė studijuoja teisę , nors jos tėvas Ulvyda yra taip pat vagis.
Vagia Irena Ulvydienė neuroleptikus iš ligoninės ir vaikšto apspangus jais ,kartu su anūke .
Matomai atėjo tokie laikai , kad teisybės visiškai niekur rasti negali , grąsina Irena Ulvydienė apvogti mano turtą ir nužudyti .
Niekingas ir smirdantis žmogus visais atžvilgiais , jos tualetas namuose smirda , net kituose kambariuose esant , suvalgo ant karto šešis cepelinus, ji viena ir jos anūkė taip pat iš kur tokie gražūs pinigai , kai galvoje vėjai švilpia.
Jos anūkė studijuoja už kyšius , kyšį davusi devyniasdešimt tūkstančių Petrui Butkui ir Ulvydaitė studijuoja , ko paklausi, to negausi , absoliučiai debilas , tiek pačioje teisėje ir jos įstatymuose ir taip toliau, bet įvertimai atsiranda geriausi , net jeigu ir neatsako.
Kad tiek žinau tiesos , todėl ir spardo , niekur negaliu pasiskūsti, susidėjusi Irena Ulvydienė su daktarų gaujos mafija , sūnus Ulvyda taip pat.

+5
0
  
Processing your request, Please wait....
skundziu.lt skundziu.lt skundziu.lt
Atsiliepimai