KASDIEN NAUJA AKCIJA (facebook grupe)

Facebook grupe KASDIEN NAUJA AKCIJA labai agresiviai bendrauja su klientais. Smeizia be priezasties ir vadina aferistais. Yra labai daug tai tvirinanciu zmoniu. Taip pat tikiu kad akcijonuose pardavineja padirbtus kvepalus. Zmones , net negalvokit dalyvaut sios grupes aukcijonuose, nebent norit buti pameginti.

+6
-1
  
Processing your request, Please wait....
skundziu.lt skundziu.lt skundziu.lt
Atsiliepimai
 1. As pakomentavo:

  Pritariu,patys tai patyrem. Pradejo rasyti grasinimus,izeidineti, cia mane paviesino kaip kokia aferiste. Isvis toks vaizdas, kad uz to puslapio pasislepes kazkoks aferistas ir isvis klausimas ar tos siulomos prekes egzistuoja. Kazin ar nereiketu kreiptis i teisesauga del to…

 2. Skundas pakomentavo:

  Visi čia esantys skundai vienodi ir nuo tų pačių puslapio administratorių. Nekompetentingi asmenys. Jokios kultūros bendravime…
  Gaila tik patiklių žmonių-klientų…

 3. Ruta pakomentavo:

  Pritariu, kad fb kasdien nauja akcija visiskai nesivaldo! Ir pritariu, jog uz sio puslapio egzistuoja aferistai. Dar neesu is nieko gavusi tokio pliupsnio necenzuriniu zodziu 🙂 kaip is sio puslapio.

 4. Ana pakomentavo:

  Taip, jie tikrai bendrauja labai įžeidžiančiai be jokios priežasties, tokio žodinio purvo dar nesu mačiusi, rimti ir patikimi žmonės negali taip elgtis. Būtú tik įdomu sužinoti, ar kas nors buvo gavęs laimėtus kvepalus?

 5. as pakomentavo:

  tai baisiau uz baisu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.