Kolegijų ir universitetų studentų atstovybės

Kolegijų ir universitetų studentų atstovybės diskredituoja savo mokymo įstaigų vardą, nes daro kibernetinius nusikaltimus: plačiu mastu šmeižia mokslo darbų konsultantus, nori įvesti lygiavą, kad niekas nesinaudotų korepetitorių paslaugomis, kad neieškotų pagalbos iš šalies. Greitai, turbūt, ir knygų pirkti neleis studentams, kad tik jie papildomai nepasimokytų ir neįgautų pranašumo prieš kitus.

+26
-1
  
Processing your request, Please wait....
skundziu.lt skundziu.lt skundziu.lt
Atsiliepimai
 1. Susidūriau pakomentavo:

  Studentų atstovybėse tikrai nenormalūs asmenys, nes jie užsiima šmeižimu, melavimu, feikinimu. Studentai jau juokiasi iš jų, patys pasakoja, kaip yra gąsdinami atstovybių kvailiukų. Studentai patys pasako jų pavardes.

 2. Kitiems susidūrusiems pakomentavo:

  visi, kuriuos apšmeižė, rašykite pareiškimus teisėsaugai ir nieko nebijokite, jie tik per atstumą drąsūs.

 3. Pritariu pakomentavo:

  Pritariu, visi konsultantai, korepetitoriai, kreipkitės į teisėsaugą. Konsultavimas, mokymai, mokomosios medžiagos ruošimas yra legali veikla, todėl nieko nebijokite.

 4. Danguolė pakomentavo:

  Minėtus nusikaltimus studentų atstovybių asmenys ar netgi vienas asmuo (pagal braižą panašu, kad melagingus skundus rašinėja vienas asmuo) vykdo maždaug 3 metus, o nuo 2019 metų maždaug gruodžio ėmė kurtis feikinius skelbimus. Todėl patariame studentams kreiptis į tuos konsultantus, kurių skelbimai sukurti anksčiau negu 2019 metų pabaiga. O į tokius ‘atstovus“ ir jų kalbas nekreipkite dėmesio.

 5. Atstovai pakomentavo:

  Patys studentai dažniausiai nežino nei ką veikia tos studentų atstovybės, nei kas jų atstovai, nei kur jos randasi. Dažniausiai jų veikla apsiriboja kokios tūsofkės suorganizavimu, lankstinukų paplatinimu ir kokio projekto įgyvendinimu, kuris galutiniame rezultate patiria fiasko. Panašu, jog jau patys supranta, jog ši „nuomonės formavimo“ kampanija apie mokslo darbų konsultantus“ ir „sąžiningumą“ jau patyrė fiasko. Dabar atstovybės atlieka skambučius su labai juokingu klausimu: „ar dar teikiate konsultacijų paslaugas“. Paklausus, kodėl turėčiau neteikti, pamykia, mandagiai nusijuokia… Ko gero, jau reikia surinkti informaciją ataskaitai, kiek pašalinta konsultantų, kokia studentų auditorija pasiekta, bet mato, jog nėra jokio to poveikio 😀 😀 Ir ką jiems dabar reikės įrašyti į ataskaitą? Už tokią kampaniją ne tik kad nebegaus atlygio čeburėkais, bet ir nemokamo baigiamojo vakaro su nemokamu alum ir nurašytais užkandžiais

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.