Meistras Vidas Kaminskas melagis! („Skelbiu.lt“)

Būkit atsargūs su šiuo meistru iš Klaipėdos! Radome jo tel. Skelbiu.lt. Žmogus atrodo patikimas, tačiau tik atrodo. Meluoja kaip mažvaikis! Iki paskutinės min. žadėjęs atlikti remontą (prieš tai noriai sudarė sąmatą, dėl kainos net nesiderėjom) vis nukėlinėjo pradžios datą, galiausiai pasakė kada tiksliai atvažiuoja ir kai paruošėm darbui vietą, kai iškraustėm visą 1 aukštą į 2-ą ir apsigyvenom barikadose, dar ryte patvirtinęs kad atvažiuoja – dingo! Kadangi gerus 2 mėn. jo kantriai laukėm, neskubinom (laukėm kol pasveiks po ligos, kol atliks kitus įsipareigojimus, nespaudėm) darom vieną išvadą – nesubrendęs, be atsakomybės jausmo ir padorumo individas! Būkit atsargūs!

+1
0
  
Processing your request, Please wait....
skundziu.lt skundziu.lt skundziu.lt
Atsiliepimai
  1. Sonia pakomentavo:

    Džiaukitės, kad jis pas jus neatvyko, o pas mus jis atvyko, ir padarė tokį remontą, nuo vaizdo amo netekome, kai pradėjome sakyti dėl broko, susirinko daiktus ir pasiplovė.

  2. sonia pakomentavo:

    Dar noriu pasisakyti apie Vidą Kaminską iš Klaipėdos , kilęs iš Panevėžio, šis žmogus, mano manymu yra ,,šūdarankis,,, jam galima patikėti atlikti griovimo darbus, prie apdailos geriau NEPRILEISTI . Bet pats svarbiausias dalykas, žmogaus pasitikėjimas, jis labai veikia apgaulingai. Tipo viską supranta, viską padarys, o padaro taip, kad ištaisyti turi samdyti kitus žmones. Ir šio žmogaus logika, kaltas ne jis, kaltos medžiagos, o medžiagas jis susakė kokias nupirkti. BŪKITE ATSARGŪS IR NEUŽKIBTIKE ANT VIDO KABLIUKO. Gaila , kad negalima pasidalinti nuotraukomis, parodyčiau tokių vaizdų, kaip jis išklijavo plyteles, o kaip jis užtepė silikoną, tai atrodo, kad jis ne šūdarankis, o berankis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.