mokslobites@gmail.com – mokslo darbų aferistai

mokslobites@gmail.com
Nerijus Chaladauskas
867707471
LT717300010150861714
apsimeta, kad rašo mokslo darbus, prižada turinį, įvadą nemokamai, bet kai atsiunčia plagiatą, be šaltinių, visiški aferistai.

+5
-46
  
Processing your request, Please wait....
skundziu.lt skundziu.lt skundziu.lt
Atsiliepimai
 1. Cha pakomentavo:

  O, toliau dirba pasamdyti influenceriai, kad atgrasytų studentus nuo mokslo darbų pirkimo, „formuoja nuomonę“ nevykėliai vargetos, dirbantys už čeburėką. Pasižiūrėkite patys į save. Mokslo darbus perpardavinėja netgi iš studentų atstovybių.

 2. dia.matuziene@gmail.com pakomentavo:

  Ne pirmas sykis, kai rasineja kliedesius. Patarciau mokslo darbu konsultantams del melagingu skundu kreiptis i teisesauga. Zinau atveja, kai tokie rasinetojai buvo paduoti. Keliu nerado, keliems kaip specialiesiems liudytojams buvo paimti kompai. Du atvejai baigesi susitaikymu, smeizikai turejo atsiprasyti ir savanoriskai sumoketi tukstantines kompensacijas, kad ivyktu susitaikymas ir byla i teisma nekeliautu. Bet cia buvo pries kelet1 metu. ir dabar netylekit, reikia daryti tvarka, nes ant mokslo darbu konsultantu rasoma metodiskai ir pastoviai. reikia prigriebti tuos zasinelius.

 3. dia.matuziene@gmail.com pakomentavo:

  Parasykit man asmeniskai, patarsiu.

 4. Monikita Saktau pakomentavo:

  Nėra turbūt nei vieno konsultanto, ant kurio nebūtų prirašinėta melagingų skundų. Taip vykdoma „viešųjų ryšių akcija“, kad pribauginti studentus ir šie nesikreiptų pagalbos. Taip darbuojasi nevykusios piaro kontorėlės FCR media, ugdymo komunikacija, 60+ „žurnalistėlės“ nerimsta, ir, kas juokingiausia, šlamšmaisčio įmonėlė „Pati geriausia para“. Tai dar ne viskas, yra epizodinių pasireiškimų visokių „firmų“ ir asmenų.

 5. Andrius pakomentavo:

  Taip, aš irgi užsiroviau, sumokėjau pagalba pagal el. paštą mokslufanai@gmail.com bet atsiliepia ir rašo ir iš kito pašto skubi.pagalba.rašto.darbams@gmail.com
  darbo negavau, atsirašinėja tikrai visokeis nesąmones, avanso negražino, visiškai nepatikimos firmeles. Patirtis nekokia, reikia prigriebt tuos žasinėlius. labai arogantiški

 6. Ernestas pakomentavo:

  mokslobites@gmail.com is esmes aferist-ai nes pinigų negrąžino, darbo neparašė, atsiuntė pažiūrėti pora psl. tai radau toki pat identišką tekstą internete. Saugokites tokiu apgavikų kontorų

 7. Ne bitės pakomentavo:

  Visose srityse, ne tik tarp mokslo darbų konsultantų yra apgavikų, tas tiesa. Tačiau kai yra rašinėjami skundai ant visų iš eilės, kurie randami pagal skelbimą atitinkamoje kategorijoje, yra ŠMEIŽTAS, už kurį teks atsakyti.

 8. To bitės pakomentavo:

  Melagingus skundus rašinėja nusikaltėliai, kuriems jų viešųjų ryšių akcija (atgrasyti studentus nuo kreipimosi į konsultantus) yra tiek svarbi, kad jie su savo užpakaliuose užvirusiu kažkokiu nesveiku entuziazmu nesuvokia, kad pažeidžia BK. Šmeižtas yra nusikaltimas. Visi, kuriuos apšmeižė, fiksuokite viską, skreenshot ir visa kita.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.