mokslomanija@gmail.com ir profdarbai@gmail.com sąžiningi rašytojai

mokslomanija@gmail.com skundai ir profdarbai@gmail.com skundai neatitinka realybės jie geri, sąžiningi ir labai darbštus, tvarkingi žmones, neapgaudinėja, nesukčiauja ir neplagijuoja, kitų rašytojų neskundžia 🙂 pinigų prašo mažai, padaro daug ir nereikia jų skųsti. STOP skundams LSS oficialiai

+30
-9
  
Processing your request, Please wait....
skundziu.lt skundziu.lt skundziu.lt
Atsiliepimai
 1. Pigu? pakomentavo:

  Visada atsargiai žiūrėkite į tuos skelbijus, kurie neseniai sukurti ir kyrie skelbiasi, kad dirba pusvelčiui. Mokslo darbų realios konsultacijos kainuoja daug, nes tai labai sunkus darbas.

 2. Labai gerai pakomentavo:

  Reikia kuo daugiau kalbėti apie mokslo darbų konsultantus, tiek iš geros, tiek ir išblogos pusės, nes bet kuriuo atveju tai yea ptofesijos bendra reklama.

 3. Igorius pakomentavo:

  Afer*stai jie tik pingus ima ir normalaus darbo nepadaro. kie čia reveransų jiem, o iš tikrųjų neparčiau tik pingus prarasite.

 4. ! pakomentavo:

  Skelbimai, kuriuose siūlomas barteris arba rašoma, jog teikiama pagalba yra pačiomis žemiausiomis kainomis yra nieko verti. Daug požymių rodo, jog tai yra tų pačių studentų atstovybių ir nuomonės formuotojų susikurti banalūs skelbimai, kad vėliau ant jų galėtų pasirašinėti skundų ir formuoti skundų gausos įspūdžio nuomonę bei pasirankioti kontaktų. Kiekvienas studentas supranta, kiek daug protinių ir ne tik jėgų reikalauja mokslinės veiklos, tai kvaila tikėtis, jog savo sritį išmanantis specialistas dirbs barteriu arba už čebureką. Dirbantys studentai, ko gero, savo profesinių įgūdžių irgi nemaino į barterį arba čeburekinės pusfabrikatį.

 5. BE TO pakomentavo:

  Vargšai nuomonės formuotojai, kurie šmeižia mokslo darbų konsultantus ir neva tai su jais „kovoja“, kuo toliau rašinėja nesąmoningus „skundus“, tuo labiau išsidavinėja. Pavyzdžiui, išsidavė, kad jų nusikalstamą veiką užsakovai finansuoja. Juk iš savo kišenės niekas nekurtų brangių skelbimų ir jų neiškėlinėtų. VADINASI, UŽSAKOVAS YRA IR FINANSUOJA. Nebijokite, tuoj bus išsiaiškinta, kas finansuoja ir sulauks teisėsaugos dėmesio, nes patys pacukai jau yra sulaukę, o tie pacai, kurie nebuvo surasti, nepersipergyvenkite, būsite surasti anksčiau ar vėliau.

 6. Tobeto pakomentavo:

  Finansuoja tik išlaidas, susijusias su veika, bet jiems patiems nemoka. Tiesiog randa idėjinių durniukų. Juk kažkada ir komunizmu buvo tikima.

 7. Daiva pakomentavo:

  Žinau, čia prieš 3 ar 4 metus buvo. Bet iki teismo taip ir nepriėjo, atsiprašė, kompensavo nuostolius bendru susitarimu. Bet čia nebuvo iš studentų atstovybių, čia buvo perpardavinėtojai. Kažkurių sakė nerado. Tai gal ten šitie škacai ir buvo? Kiek pamenu, apie rašytojus eidavo skundai vienodi ant visų non stop.

 8. Danguolė pakomentavo:

  Studentų atstovai, gaudantys tuos, kurie kreipiasi į konsultantus, siautėja nuo 2019 metų lapkričio. Todėl kreipdamiesi į konsultantus, pasižiūrėkite, ar jie turi senesnių nei 2019 metų ruduo skelbimų, susitikite, pabendraukite ir matysite, kas yra kas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.