neigiama patirtis su profdarbai@gmail.com +37060112189 labai nusivyliau ju profesionalumu

neigiama patirtis su profdaibai@gmail.com +37060112189 pinigu. tikriaisiai neatgausiu, nusivyliau

+15
-64
  
Processing your request, Please wait....
skundziu.lt skundziu.lt skundziu.lt
Atsiliepimai
 1. Adm.Pr pakomentavo:

  Gerb. Kliente

  Prašom kreiptis į mus, nes kolkas su mumis nebuvo susisiekta. Klientas, kuris yra kažkuo nepatenkintas, pirmiausia kreipiasi į paslaugų tiekėją, o neviešina kontaktus. Šiuo metu siautėja viešųjų ryšių kontora, kuri platina neigiamus atsiliepimus apie visus rašto darbų rašytojus. Kadangi jūs su mumis iki šiol nesusisiekėt dėl aprašytos situacijos, darytina išvada, kad šį atsiliepimą taip pat parašė ta pati piaro agentūra kaip ir apie visus rašto darbų rašytojus. Apie tai galite rasti daugiau informacijos paieškoje apie kitus rašto darbų rašytojus.
  Visus, kuriems kyla klausimų, mielai kviečiame kreiptis į mus ir į juos būtinai atsakysime.
  Siekiame, kad niekada neliktų neatsakytų klausimų ir visi klientai būtų patenkinti, todėl susisiekite jums patogiu būdu.

  Pagarbiai,
  Pr. Admn

 2. Siūlymas pakomentavo:

  Kreipkitės į teisėsaugą dėl šmeižto. Truputį patampys pacukus. Gal iki teismo ir nedaeis, bet nervus jiems patampysite.

 3. Evaldas pakomentavo:

  nuomones pareiškimas tai nuomonės pareikškimas todėl niekas netampys

  jei kažkam parašė blogai tai žmogus ir parašė nuomonę, ir turi teisę tam

 4. Diana pakomentavo:

  Jeigu žmogus kreipėsi paslaugos ir jam netiko, tuomet tai yra nuomonės pareiškimas. Tačiau masinis rašinėjimas ant visų konkrečios paslaugos teikėjų, turint kryptingą tyčią, kaltinant nesamomis „apgavystėmis“, yra nusikaltimas.

 5. Diana pakomentavo:

  Nežinote, turbūt, kad su tokiais rašinėjimais buvo prieš keletą metų?

 6. An pakomentavo:

  Kadangi šiuo metu apie visus rašto darbų rašytojus platinami neigiami atsiliepimai, siekiant suklaidinti klientą, patikinu, kad į tokio pobūdžio melagingus atsiliepimus išvis nereikia kreipti dėmesio. Nes žmonės kurie tikrai kažkuo nepatenkinti kreipiasi į paslaugų tiekėją, o čia kaip matom nesikreipė, o tyčia kaip ir apie visus rašytojus, parašė išgalvotą nesąmonę. Apie visus rašo vienodo stiliaus atsiliepimus – į antraštę įtraukia telefoną ir el p ir prideda melagingą sakinį. Jau patikrinta ir įrodyta patikrinus kitų rašytojų patirtis. Protingi žmonės supras kas yra kas ir kad tai daroma tyčia, tuolabiau kai kaip matom, niekas absoliučiai nesikreipė. Žodžiu, ieškokit patikimos info ir nepasitikėkite tokiais išgalvotais sakinukais – viešųjų ryšių skylė rašo visiem tuos pačius atsiliepimus išgalvotus ir jie mano, kad jiem negręsia atsakomybė. Siūlau patikrinti visus puslapius kur jie prirasinėjo apie visus melagingų skundų ir tuomet galės atsakyt ir įrodyt ar tai tiesa.

 7. Albertas pakomentavo:

  Deja, bet papuoliau į tokią pat situaciją – jau savaitę bandau susisiekti su ProdDarbai komanda el. paštu, tačiau negaunu jokio atsakymo. Panašu, kad sumokėjus jie tiesiog dingo. Nereikia meluoti, kad yra vykdoma kažkokia išgalvota kampanija prieš jus. Tikrai nerekomenduoju.

 8. Kęstas pakomentavo:

  roberta_is@yahoo.com – tie patys aferistai, PAGAUTI!

 9. Ha pakomentavo:

  Nusikaltėliai iš studentų atstovybių siautėja rašinėdami melagingus skundus. Jų tikslas yra prikūrus melagingų skelbimų ir ant jų prirašius melagingų skundų prigasdinti studentus, kad jie nesikreiptų į mokslo darbų konsultantus. taip pat jie „formuoja nuomonę“, kad į konsultantus kreipiasi tik „kaimiečiai’, gąsdina, kad neva po studijų atims diplomus ir t.t. Visada kritiškai vertinkite nusikaltėlių, deklarauojančių, kad kovoja „už akademinį sąžiningumą“ talpinamą informaciją, ją stebėkite, rūšiuokite, nes bus laikas, kai vėl teks jiems už tuos melagingus rašinėjimus atsakyti.

 10. Albertas pakomentavo:

  Oho, kaip greitai troliai sureagavo į mano komentarą. Studentų atstovybės, manau, turi svarbesnių reikalų, nei užsiiminėti melagingais sprendimais. Gaila, negalima įkelti nuotraukų – supažindinčiau žmones su šia aferistų kontora, įkeldamas susirašinėjimus su ProfDarbai.lt. Žmonės, būkit budrūs, nepakliūkit į pinkles.

 11. Cha cha cha pakomentavo:

  Be abejo, kiekvienoje srityje, tiek tarp konsultantų, tiek tarp studentų atstovybių, kovojančių ‘už akademinį sąžiningumą“, tiek bet kurioje srityje pasitaiko visokių veikėjų. Tačiau yra puikiai žinoma, galų gale, matosi iš skundų gausos ir skelbimų įvairovės, kad rašoma tik tam, kad FORMUOTI NUOMONĘ. Neginu profdarbų, kurie gali būti tiek aferistų iš studentų atstovybių, tiek iš kitur apsimestinį skelbimą parašiusiųjų. Na, o negerb. Albertas, labai jau žino, ką turi veikti studentų atstovybės, ir kiek jos laiko turi, taigi jis pats ir bus iš nusikalstama veika, dezinformacijos skleidimu, užsiimančių atstovėlių.

 12. ChaChui pritariu pakomentavo:

  Būtent, būtent. Prisikuria melagingų skelbimų, prie to pačio dar studentų duomenų pasirankioja, konsultantų duomenų išsivilioja. Paskui rašo, kad apgavo. Patys muša, patys rėkia. Cypia kaip dvorniaškos šunyčiai, kanda sau į uodegą ir rėkia tie studentų atstovyvių „įgaliotieji“. Šuns balsas į dangų neina au au, to jie nesupranta. Apsikakinote ir apsijuokėte su savo akcijomis ant visos Lietuvos.

 13. Cha cha cha pakomentavo:

  Tai nieko naujo toks „platformų išnaudojimas“ kovojant už „akademinį sąžiningumą“. Gudrybė sugalvota gal ir nebloga, bet tik ne mums. Tai nesuveiks.

 14. Albertas pakomentavo:

  Nemanot, kad ta jūsų vadinama „SKUNDŲ GAUSA“ atsiranda dėl to, kad žmonės naiviai pasikliauna tokiais aferistais, „rašančiais“ mokslo darbus? Būtent taip atsitiko ir man. Neesu studentų atstovybės narys, todėl negaliu garantuoti, kad tarp narių nėra neadekvačių veikėjų. Man tik keista, kad yra taip aršiai ginančių tokius aferistus, kaip ProfDarbai.lt.

 15. Albertas pakomentavo:

  Trolinimo lygis 10000. Kodėl slepiat savo vardą? Įdomu, kiek jie jums moka, laido riteri?

 16. :) pakomentavo:

  Skundų gausą sukuria tie, kurie ir kovoja ‘už akademinį sąžiningumą“ neteisėtais ir nesąžiningais metodais. Juk tokia jūsų, pasamdytų ‘nuomonės formuotojų“ misija ir yra sukurti skundų gausą. jei kas čia yra nesąžiningas, tai PIARO ČEBURĖKINIAI IŠ STUDENTŲ ATSTOVUBIŲ.

 17. Albertas pakomentavo:

  Dalbajobas? Dalbajobas. Nieko daugiau negaliu apie tamstą, slepiantį savo vardą, parašyt. Linkiu jums gero vakaro.

 18. Albertėliui pakomentavo:

  Štai koks nenorminis leksikonas tokių viešųjų ryšių atstovėlio iš studentų atstovybių arba iš jų pasamdytų veikėjų. Menkysta, šmeižiantis mokslo darbų konsultantus (ne konkrečiai vieną kurį, o visus konsultantus). menkysta.

 19. Albertas pakomentavo:

  Nieko daugiau nekomentuosiu, žmonės ira taip supras, kad čia siaučia rašto darbų rašytojų atstovai, bandantys paneigti, jų manymu, studentų atstovybių komentarus. Ačiū dievui, didžiųjų Lietuvos universitetų studentų atstovybės taip žemai, kaip jūs, dar nekrito. O žmonėms linkiu blaivaus proto atskirti nuo aferistų nukentėjusius žmones, nuo jų pasamdytų interneto trolių. Peace.

 20. Albertinui pakomentavo:

  Nu bet kaip keistai. Albertinas parašė skundą (ale studentas) ir įdėmiai stebi kas ką parašys po jo atsiliepimu. Albertinas pasirodo, jog žino ir ką veikia studentų atstovybės, Albertinas žino ir apie skundų gausą, nes nu Albertinas iki tiek neturi ką veikti, jog nuolatos stebi skundus ir juos analizuoja. Taip, Albertinai, tu tikrai esi realus studentas ir tikrai ne „bukas nuomonės formuotojas“. Albertinai, labai gudriai sugalvota 🙂

 21. Mant pakomentavo:

  Viešųjų ryšių įmonės ir toliau siaučia su savo išgalvotais komentarais. Žmonės jeigu kažkas ne taip, kreipkitės į paslaugų tiekėjus, o jei neatsako, į policiją. Visi tokie nuskriausti, tiek daug nuskriaustų šitam puslapyje kaip tyčia, ir juos visus nuskriaudė rašto darbų rašytojai? Ar tikrai? Kodėl nesikreipiat į policiją? Kodėl ateinat kudakuot kaip vištos čia? Nes jūs bandot pagasdinti studentus? Jeigu būtų nors vienas nepatenkintas tai kreiptųsi į policiją. Deja, kadangi prieš visus rašytojus vykdoma cirko lygio akcija, tai tokie išgalvoti skundai virsta pokalbių ir chatu kanalais. Tiesa yra viena – apie visus rašytojus kažkas surašė išgalvotus skundus, tačiau žmonės nėra kvaili ir supranta kad tai yra netikra. Tokie skundai yra nuliniai. Vaikas penkių metų supras kad jais kažkokia įmonė siekia pagąsdinti studentus nuo darbų pirkimo. Tai tiek.

 22. War pakomentavo:

  Peace, fease ir bybykšt. Vau, kokie jūs kieti, jūs gi „madingi nuomonės formuotojai“, jūs ten žinot baisiai daug mandrų žodžių, su lietuvių kalba jūs nelabai draugaujat, nes tai „nepopuliaru“, reikia būtinai į kas antrą sakinį įmesti „kietų“ angliškų žodžių, ir šiaip, nu XXI amžiui tai nemadinga

 23. Albertas pakomentavo:

  Jei tik galėčiau, įrodyčiau, kad esu studentas, tačiau savo pavardės net neketinu viešinti. Apie studentų atstovybes žinau tik tiek, kiek reikia, ir ne daugiau. Studentų atstovybės neplėšia ir neapgaudinėja studentų, taip, kaip darote jūs. Prašau neiškreipinėti mano vardo, saulyte. O turint banko sąskaitas, kurias nurodė šie sukčiai, prašau visų nukentėjusių kreiptis tiesiai į epolicija.lt. Sėkmės jums.

 24. Būtent pakomentavo:

  Kreipkitės į policiją jeigu apgavo. Ir ne į epolicija, l į POLICIJĄ

 25. Retorinis klausimas pakomentavo:

  Bet Albertinai, kaip nutiko, kad būtent penktadienį, kai „nuomonės formuotojai“ vėl vykdo apklausas ir juokina konsultantus su apsimestinėmis situacijomis, tu taip pat stebi, analizuoji skundus? Ar studentas neturi, ką veikti penktadienio vakarą? 🙂 Taip pat, Albertinai, kodėl tu kalbi daugiskaita, jog visi apgaudinėja? Nes tikrai taip nėra. Ar tai tik nėra „nuomonės paformavimas“, kad jie ten visi yra tokie ir anokie? Albertinai, ar kiekvienas studentas analizuoja skundų gausą, kiekius? Ne. Tai daroma, kai vykdomos reklaminės „nuomonės formavimo“ kampanijos, nes reikia skaitinės išraiškos, reikia nurodyti kiekį, kiek parašyta, kiek padaryta, kokia auditorija pasiekta, kiek „nuomonių suformuota“, kokie kampanijos rezultatai. Na, tu juk pats žinai, kokias ten jums ataskaitas reikia pateikti ir ko jose reikalaujama

 26. Albertas pakomentavo:

  Pagaliau priėjome bendrą nuomonę. Ačiū.

 27. Taigi pakomentavo:

  Nurodymas kreiptis ne į policiją, o būtent į epoliciją vėlgi yra nuomonės formavimas, kvietimas studentus ir konsultantus bendrauti tarpusavyje tik elektroniniu būdu, kad piarščikai, susikūrę netikrų skelbimų, galėtų prisirinkti tiek studentų, tiek ir pačių konsultantų duomenų. Kvailiukai požiūrio formuotojai

 28. Sim pakomentavo:

  😀 Vau, netikėjau kad dar gali būt tokių žmonių, bet pasirodo yra… Užsukau tik dėl komentarų skaičiaus. Juokinga. Siaučia kažkokia pasamdyta skylė, pila purvą ant visų be išimties rašytojųir svarbiausia vis issiduoda savo komentaruose patys :))

 29. Albertas pakomentavo:

  Norėčiau susitikti su jumis gyvai, būtų įdomu pažiūrėti į proto invalidą iš arti. Susidariau nuomonę, kad tokie troliai yra gyvenimo nuskriausti žmonės, bandantys apmauti naivius žmones. Dar kartą pasikartosiu, neesu blogeris, influenceris ar dar koks „nuomonės formuotojas“, o tik paprastas studentas, apgautas tokių trolių, kaip tu.

 30. Neišmokusi kalbėti pakomentavo:

  Būtinas bendravimas paštu, nes, kaip rašė tokia nuomonės formuotoja Rita.: „man patogiau paštu rašyti, nes sklandžiai tada mintis išdėstau“. Čia po parašymo, jog norint užsisakyti konsultacijas ir detaliau viską aptarti, reikia paskambinti nurodytu telefono numeriu. Kadangi, kaip ir šiandieninis apklausėjas žodžiu labai pasimeta, kai pradedi jų klausinėti detalių, tai jiems geriau raštu, ir šiaip, juk instagrame „nuomonė formuojama“ raštu, jų kitaip nemokino

 31. Albertui ir kt. "Ankoms" pakomentavo:

  Jokie jūs apgautieji, nei būtumėte apgauti, policija lūžtų nuo skundų. Kuriatenpatys melagingus skelbimus, deklaruojate, kokios mažos kainos su tikslu suformuoti nuomonę, kad konsultantai dirbtų už nedaug ir jiems tai neapsimokėtų. Paskui patys ant savo skelbimo pasiduodate skundą ir rėmiate apgaaaavo. Taip tikėtės suformuoti nuomonę. Parsiduokite, prostitutai ir prostitutės, šmeižti kitos sritiesnspecialishus, nes mokslo dagbų konsultantIak bei studijuojantys yra protingi ir jus perpranta. Eikite „stebuklingų valiklių“ pardavėjus šmeižti. Gal netgi daugiau mokės nei dabar iš idėjos vargstate.

 32. Albertas pakomentavo:

  Graudu žiūrėt, kaip užsiputojat, kai kas nors jus demaskuoja. Vien tik gramatinių klaidų kiekis ir rašyba sufleruoja apie jūsų riešuto dydžio protą. Raginu visus sveiko proto žmones pranešti policijai apie apgavikų banko sąskaitas, kad nenukentėtų daugiau žmonių. Tą patį pats padarysiu kitą savaitę.

 33. Simm pakomentavo:

  100 proc fake skundai apie visus rašytojus. Kuo daugiau jų rašinėja, tuo labiau issiduoda tie piarcikai, bet jau demaskavo jus, tad galit nesistengti kažką dar bandyt, nes jau viskas, paviešinti esat visur.

 34. Apie Albertus ir Ankas pakomentavo:

  Raginu žmones kreiptis tik pagal tuos skelbimus, kurie sukurti daugiau nei prieš metus. Nes būtent prieš metus prasidėjo piarščikų aktyvioji fazė, kuomet jie ėmė patys kurti skelbikus ir šiaip išgalvotus kontaktus. Anksčiau jie irgi siautėdavo, bet jų stilius buvo kitoks – užsiundyti, kad konkurentas ant konkurento rašinėtų melagingus skundus vieni kitiems keršydami už šmeižtą.

 35. Albertas pakomentavo:

  Raginu žmones saugoti savo pinigus, o šitus trolius siųsti „ant trijų raidžių“. Tai tiek šiam kartui. Kova su šitais troliais yra bevertė – jie patys išmirs.

 36. Prisijungsiu ir aš pakomentavo:

  Prieš metus šitie metinę ataskaitėlę pateikė, tuomet ėmėsi naujos taktikos. Pati pradžia, bent jau mano duombazėje, kurioje kaupiu visą melagingų piarščikų skambučių bei laiškų registrą, užfiksuota 2019 metų lapkričio 14, o nuo 2019 metų gruodžio 19 d. fiksuojami itin gausūs skambučiai, laiškai ir melagingos užklausos su nurodytu itin mažu biudžetu.

 37. Pasimirs pakomentavo:

  Bukieji „nuomonės formuotojai“ greičiau išmirs nei darbų konsultantai. Galime lažintis, Albertinai 🙂 Nes protingų žmonių paslaugos visada bus reikalingos, o bukagalvių „nuomonės formuotojų“ burbulas yra labai laikinas. Nežinia, ką jūs veiksit, kai visa instagramo era praeis, nes jau dabar daug įmonių pabandė ir pamatė, jog efektas iš šitų formuotojų yra lygus 0. Duoda ten barteriu šampūną pareklamuoti, bet kad jų auditorija neturi pinigų iš ko jį nusipirkti, nebent iš tėvų kaulyti, kad duotų kapeikų

 38. Bus juokų pakomentavo:

  Bus labai juokinga, kai koks atstovas iš studentų sąjungos, „nuomonės formuotojas“ ar kokia atstovė iš AET viešoje erdvėje dievagosis, jog bandė kovoti su akademinių „nesąžiningumu“ ir susidūrė su labai „aršiu“ antpuoliu iš konsultantų. Piktinsis, kad jie nesileido šmeižiami, sugriovė jų visą „formavimo“ kampaniją, šitiek pinigų išleista, o jie buvo iššifruoti momentaliai. Šita situacija bus maždaug pavasarį, nes skirs pinigų tradiciškai kokio straipsnelio parengimui apie „nelegalias“ konsultacijas ir pan.

 39. Dėl AET pakomentavo:

  Patys jie tuo nešvariu darbu neužsiima. Paprašo idėjinių kvailiukų, o šie viską padarys, netgi klozetus išlaižytų iš savo bukagalviško entuziaizmo.

 40. Barteris pakomentavo:

  Vienas, ko gero, „nuomonės formuotojų“ skelbimas siūlo konsultacijas net už barterį, prekėmis (matyt, šampūnais, čeburekais, valiklais ir pan.). Nu dar tokių nesąmoningų skelbimų per tiek metų nebuvo tekę matyti. Panašu, jog jie tikrai kuriasi dar ir skelbimus, kad paskui galėtų ant savęs parašinėti ir tuo pačiu rinktis informaciją apie studentus.

 41. Konsultantams pakomentavo:

  Konsultantus noriu įspėti, kad prie savo skelbimų bent jau pagrindię nuotrauką dėtumėte savo pačių fotografuotą. Paaiškinu, kodėl. Šitie nususę piarščikai nuotraukas pavagia ir kuria feikinius skelbimus. Jeigu nuotrauka bus jūsų autorinis darbas, galėsite teikti ieškinį. Žąsinėlius reikia prigriebti.

 42. to barteris pakomentavo:

  kuris čia?

 43. ? pakomentavo:

  O tas barterio siūlymas gal tuo pačiu užuomina ir konsultantams, jog reikia dirbti jau už barterį? Taip, kaip jie įpratę. Pakonsultuoji, nueini atsiimti atsidėkojimo maišelį su dešromis, čeburekais, bulvėmis, dar porą nunešiotų skudurų numeta jeigu jau labai gerai pakonsultavai. Su šituo anekdotu „nuomonės formuotojai“ labai pralinksminot, čia jau yra jūsų durnaus originalumo olimpas

 44. Kuris čia pakomentavo:

  Jau radau kuris 🙂
  Nu geeeeras

 45. Skelbiu pakomentavo:

  Šiuo metu skelbiu portale trečias nuo viršaus

 46. to ? pakomentavo:

  Tikrai kad formavimas. Reikės kadanateityje studentui pasiūlyti tokią temą, kaip kad „Nuomonės formavimas kaip nusikalstama veika“ (teisijinkams) arba „Platformų išnaudojimas viešųjų ryšių srityje“ (komunikacijos studentams) arba „Finansinių išteklių taupymo metodikos išnaudojant platformas. Barterionatvejo tyrimas“ (vadybininkams).

 47. Tikra tiesa pakomentavo:

  Tos mokslobites barterinės yra tų apgailėtinų viešųjų ryšių dugno ir studentų atstovybių, kovojančių klozetiniu metodu už „akademinį sąžiningumą“ sukurtas feikas, kurio tikslas yra sudaryti įspūdį, kad mokslo darbų konsultantai yra apgavikai, omantras tikslas yra prisirankioti duomenų. Imitavimas yra galimas tik baudžiake, vėpliai jūs. Atsakysite kaip dideli.

 48. Palengvina darbą pakomentavo:

  Taip, šitų instagramerių dėka bus galima lengviau „suformuoti temas“. Tik juokinga, jog „nuomonės formuotojai“ galvoja, jog paauklės ir konsultantus. Tokiais skelbimai nori parodyti, jog konsultantai turi būti lankstūs atsiskaitymų formoms. Suprask, yra va ir barteris („nuomonės formuotojų“ darbo pagrindinė atlygio forma), čia labai didelė konkurencija, nes studentai už tokias paslaugas jau gali atsidėkoti įgrūsdami savaitgalį iš tėvų parsivežtu dešros šliosu ir tai atseit yra labai geras atlygis kaip už tokias paslaugas

 49. to Palengvina darbą pakomentavo:

  Kolega, visiškai sutinku su tamsta, kad šitie smulkieji parazitai – prilyginčiau juos rudens vėsumoje bedvesiantiems uodams – bando formuoti abssurdiškus dalykus, ant kurių niekas nepasimauna, jei turi bent kiek smegenų. taip pat norėčiau atkreipti dėmesį, kad šitie „nuomonės formuotojai“ atlieka ir gerą darbą. jie sudoroja konkurentus. atsiranda koks naujas konsultantas, būsimas konkurentas, jie ir suėda kaip kokie šakalai. Ten, kur jie kalbėjo apie pamirojimą, būtent tai ir turėjo omeny. Bet tegul nesidžiaugia, jie patys gal ir nepamiros, bet nueis nuo eterio.

 50. Konkursai pakomentavo:

  Kad ir prof darbai savo FB paskyroje rašto darbai prof darbai skelbia konkursus. Dalyvauk konkurse ir laimėk 30 ar 50 eurų Multikino dovanų čekį. Su metiniu abonementu 50 proc. nuolaidos visiems metams. Nuo kada konsultantai pradėjo konkursus, loterijas organizuoti? Čia juk „nuomonės formuotojų“ akcijos. Įvesk kodą Ritulė ir šiandien gauk 25 proc. nuolaidą valikliui, Foto nuotraukos daliai nufotošopintos, taip, kaip moka piarščikų agentūrėlės, gražiai, stilistiškai, pateikta. Viskas tampa dar aiškiau. Iš visų pusių čia užsimojo šitie „formuotojai“

 51. Kam skirta, tas supras pakomentavo:

  „nuomonės formuotojai“ – ši gramatinė forma kieno?kas? labai primena kitą dalyką, t.y, P-OS KRAPŠ-Ė. Beje ji 2020 metų kovo pabaigoje kartu su tokiu M. man darė feikinius skambučius dėl darbelių. Tai va, kokio lygio ir tie kiti formuotojai.

 52. to Konkursui pakomentavo:

  kažin kam tie konkursai reikalingi? Ogi prisirinkti duomenų.

 53. Krapštuoklė pakomentavo:

  Na, žinant jos „draivinį, perdėtą jaunatviškumą“, ko gero, nekeista būtų jeigu ji taip pat prisidėtų prie auklėjančių ir mosuojančių piršteliu „nuomonės formuotojų“, nes tai taip pat cool, kaip ir važiuojantis džipas be vairuotojo…

 54. Jaunatviškas draivas pakomentavo:

  Teko sutikti tokį A.A. iš VU SA, apsimetė, kad iš MRU socialinio darbo, skambino iš naujai nusipirktos kortelės, susitikimo metu visaip vartė savo kompą ir filmavo, pirštuku mosavo, fotografavo, „skaitė paskaitas“, kažkokias savo špargalkes rodė. o paskui, kai suprato, kad buvo atpažintas, kai buvo paskambinta jam į tikrą, nebe kortelinį telefoną, dėjo į kojas kaip koks apsisisiojęs vaikas ir be džipo. Kokią išvadą galima daryti? kad iš studentų atstovybių perpardavinėja darbus, ka tuo tarpu konsultantai tik konsultuoja. Tai kokią nuomon jie gali suformuoti? Kas išvis jie per kvailiai? Neatmetu galimybės, kad bvienas iš tų piarščikų ir yra A.A.

 55. Panaši situacija pakomentavo:

  Būta panašios situacijos pavasarį. Vienas „nuomonės formuotojas“ paskambinęs bandė įtikinėti, jog jam reikia konsultacijos dėl poros puslapių. Pradėjus jo detalų klausinėjimą, paaiškėjo, jog tie porą puslapių jau patapo baigiamuoju darbu. Tuomet formuotoją pradėjus lazdavoti, jog durnelių tegul pasieško kitur, pradėjo moralizuoti, jog ant mūsų pačių konsultantų yra pilna skundų ir mes esame žemos moralės ir kitos tradicinės triados. Tuomet ir pasidarė pagrindiniai aiškumai dėl nuomonės formavimo. Apsimetėlio numeris buvo įsivestas, po savaitės apsimetėlis skambino dar kartą. Tik šį kartą iš sociologijos srities studento jis patapo inžinerijos studentu. Paklausus, gal galėtų išduoti paslaptį, kaip per savaitę taip sugebėti iš sociologijos perstoti į ižineriją ir jau rašyti baigiamąjį darbą, apsimetėlis kažką isteriškai subaubė ir padėjo ragelį. Patikrinus apsimetėlio kontaktus detaliau paaiškėjo, jog jis yra vieno universiteto studentų atstovybės aktyvus narys ir čeburekų įmonės vadovės

 56. Konsultantams pakomentavo:

  Patariu visada padalyvauti opozicijos rengiamuose seminaruose (tai nesunku, kai vyksta nuotoliniu būdu, reikia tik prisireginti), paskaitinėti jų visokius įrašus, ypač apie strategijas, paanalizuoti užsienio oponentų praktiką. Na, ką aš čia mokau. konsultantai puikiai moka ieškoti medžiagos, ją analizuoti, vertinti. tokia profesija.

 57. Apie prisireginimą pakomentavo:

  P.S. prisireginti į seminarus reikia irgi atidžiai, kad jūsų duomenų nenuhakintų.

 58. Patarimas pakomentavo:

  Kai vyksta tarptautinis seminaras, reginkitės kaip atstovai iš kitų šalių, tada bus saugiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.