pagalbajusu@gmail.com

nuvylė pagalbajusu@gmail.com 864710846 tikėjausi gero darbo, bet atsiuntė visiškai netinkamą plagiatą. nereikia nereikia žadėti to ko negali ir reikalavimų laikytis būtų gerai.

+19
-19
  
Processing your request, Please wait....
skundziu.lt skundziu.lt skundziu.lt
Atsiliepimai
 1. MelaginiskundI pakomentavo:

  Studentų atstovybių dur-niukai prisikuria lempinių neegzistuojančių paslaugų teikėjų skelbimų per skelbiu.lt, paskui rašinėja išsigalvotus skundus. Taip juos mokė daįyti ir ’formuoti nuomonę’ anei proto, anei savigarbis.

 2. Danguolė pakomentavo:

  Tikrai taip. Čia studentų atstovė pasodinta rašinėti išsigalvojimus, kad suformuotų „nuomonę“ apie mokslo darbų konsultantų „nepatikimumą“. Paduoda melagingą skelbimą, paskui rašo „apgavo“. Be to, tarp studentų atstovybių veikėjų yra nusikaltėlių, todėl tikėtina, kad taip prisirinks tiek konsultantų, tiek studentų duomenų. Todėl visi būkite budrūs, žiūrėkite SKELBIMO SUKŪRIMO DATĄ. jEI SKELBIMAS SUKURTAS NESENIAI, tai labai tikėtina, kad tai minėti nusikaltėlioai „išnaudoja platformas“ kovai su neva tai „akademiniu nesąžiningumu“.

 3. Danguolė pakomentavo:

  Taip pat pasiskaitykite, kaip pavasarį išsidūrė „nuomonės formuotojai“ šiame portale. Šiuo metu 10-ame šio portalo puslapyje yra nusikaltėlių sukurtas skelbimas MOKSLO DARBŲ PLAGIATAI – AFERA. Atpažinsoite pagal tai, kad ten yra 50 komentarų. Vienas komentaras, kuriame buvo parašyta, kad žlunga jų viešųjų ryšių akcija, buvo panaikintas. Paslkaitykite, daug ką suprasite.

 4. Pastebėjau pakomentavo:

  Melagingus skundus tiek ant išgalvotų, tiek ant tikrų skelbimų rašinėja vienas žmogus, Tas pats rašymo stilius, tos pačios klaidos. Tuo tarpu skambinėjančių pagal skelbimus yra daugiau, o rašinėjka bendras užklausas tikrai keletas „viešojo požiūrio formuotojų“. Praeitais mokslo metais buvo prigautos dvi mergšės-kloikos, besinaudojančios vienu prisijungimu. Viena iš jų yra valstybės tarnautoja, net nesitiki, kad gali užsiimti nusikalstama veika, kurtis nesamus skelbimus, rinkti duomenis, kitus šmeižti. Pavasarį tuos neva tai kovojančius „už akademinį sąžiningumą“ mokino, kaip reikia „išnaudoti platformas“, nes tai, esą, vienintelis būdas. Buvo tarptautinis seminaras nuotoliniu būdu, daug ką išaiškino. Bet tie „nuomonės formuotojai“ keičiasi, pabūna vieni, paskui ateina kiti. Būtų pikta, jeigu nebūtų juokinga stebėti jų pasitampymus.

 5. Žaneta pakomentavo:

  sekmingastudija@gmail.com keičia el. paštus, yra susiję skelbimai. Masiškai padirbinėja mokslo darbus.

 6. Apie 'sąžiningumą" pakomentavo:

  „Viešųjų ryšių“ prostitutės ir prostitutai patys kuria skelbimus, patys pasirašo neigiamus komentarus ir skundus, taip pat renka tiek studentų, tiek konsultantų duomenis ir taip kovoja už „akademinį sąžiningumą“. keistas tas kovojimas už „sąžiningumą“ neteisėtais būdais. Visada žiūrėkite į skelbimų sukūrimo datą.

 7. Piarščikiniams debiliukams pakomentavo:

  Ką tik paskambinęs juokdarys nuomonės formuotojas bandė vykdyti apklausą. Antras penktadienis iš eilės. Praėjusį penktadienį apklausą-moralą vykdė kažkokia kaimo mergelė su pamoralivavimu, kaip suteikiamos šios „nelegalios paslaugos“. Šiandien jau apklausą vykdė jaunas bernelis, kuris po kiekvieno atsikirtimo vis eee, hehe, o sakykit… Pasakius, jog tokia tema nesutiksiu konsultuoti, tada paklausė, ar galiu rekomenduoti žmonių (siekis surinkti informaciją apie žmogų/žmonių grupę), pasakius, jog paslaugas teikia individualus asmuo, o ne įmonė, prasidėjo klausimai, o kiek laiko truktų parašymas konsultuojant, kiek kainuotų jeigu apsiimtumėt. Kiekvieną kartą pasakius, jog tokios informacijos neteiksiu, nes su jumis aš nebendradarbiausiu buvo hehehe, eeeee, o tai kodėl. Teko nediplomatiškai šitą „nuomonės formuotoją“ padėti į vietą ir paaiškinti, kodėl net nevarktų su duomenų rinkimu

 8. :) pakomentavo:

  Tikrai taip, šiandien vėl prašniojo su skambučiais per konsultantus. Prašė prisijungti prie jų kompiuterių 😀 😀 😀 Vargšai čeburėkiniai kovotojai „už akademinį sąžiningumą“. Jų šitą akciją reikėtų pavadinti ČEBURĖKINĖ REVOLIUCIJA ANKOS KELNĖSE.

 9. Dėmesio nuomonės formuotojų bukoms smegenėlėms pakomentavo:

  Ir pagrindinis dalykas, skirtas šitiems apgailėtiniems „nuomonės formuotojams“: visi tokie jūsų pasiskambinėjimai, parašinėjimai yra fiksuojami, kontaktai išsaugomi. Būdami bukais instagraminio pasaulio individais, negalvokite taip apie kitus. Formuokite nuomones savo auditorijai – 8-16 metų vaikams, bukoms super mamytėms, fufliakų karalienėms ir pan. Bet nemanykit, kad „pamokysit“ rašto darbų konsultantus ar studentus. Vaikštot plonyte riba, kai „nuomonės formavimas“ jau tampa sisteminiu šmeižimu. Tuoj sisteminiu šmeižimu gausit atgalios, kai bus pradėta viešinti, kokias vaikiškai juokingas užklausas pateikinėjate, nurodant jūsų kontaktus

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.