pagarbastudentams@gmail.com vagiai, apsimeteliai

Pagarbastudentams@gmail.com 867545066 apsimeteliai, būkite ATSARGŪS, venkite. Skelbimas naujas, sukurtas tik prieš porą mėnesių, žada neįmanomus dalykus. Atsargiai, akivaidžiai pinigų išviliotojai.

+8
-46
  
Processing your request, Please wait....
skundziu.lt skundziu.lt skundziu.lt
Atsiliepimai
 1. Anka Ona-nissimus pakomentavo:

  akivaizdžiai „influenceriai“ iš studentų atstovybių, „kovojantys“ prieš mokslo darbų konsultantus. Patys susikuria nesąmoningą skelbimą, patys rašinėja skundus turint tikslą diskredituoti konsultantų paslaugas. Taip yra panaudojamas „kovos už akademinį sąžiningumą“ metodas PLATFORMŲ IŠNAUDOJIMAS. Deja, jis nepasiteisino, nes bjvo perprastas.

 2. Cha pakomentavo:

  Jo, influenceriai susimovė norėdami apšmeižti mokslo darbų konsultantus. Patys išsiviešino tiek save, tiek savo ’kovos’ metodus. Apsisisiojo juokdariai iš studentų atstovybių.

 3. Danguolė pakomentavo:

  Taip, tikrai tiek sukurtas melagingas skelbimas, tiek ir šis skundas yra studentų atstovybių narių bei jų pasamdytų piarščikų darbas. Viešai pateikiant tokias melagienas apie neegzistuojančius „sukčius“ ir panašią dezinformaciją, yra siekiama įdiegti studentams, kad jie nesukreiptų į konsultantus. tikrai, kaip čia kažkas jau rašė, yra idėjinių kvailiukų „kova“ nežinia už ką ir prieš ką. Jie ir patys nelabai gaudosi, nesupranta, kad kopnsultavimo paslaugos yra legali paslauga, nepažeidžianti jokios verslo tvarkos ir jokių kitų įstatymų.

 4. Povilasd pakomentavo:

  darburasymas0@gmail.com afe istai saugokites

 5. Mekas pakomentavo:

  dovi.sidabraite@gmail.com platintoja ir nekokybiškai rašo

 6. Virginijus pakomentavo:

  Toliau šmeižikai iš studentų atstovybių platina šmeižtą apie mokslo darbų konsultantus. Jei kas nors turite savo grupėje ar kurse tokių aktyvistų šmeižikų ir skundikų, pasisaugokite, nemegzkite su jais didesnių draugysčių ir neatviraukite, nes tai yra baisūs žmonės. anksčiau per tokius idėjinius komjaunuolius žmones į Sibirą veždavo. Tokie skundikai dėl idėjos ir savo tėvus parduotų ir priduotų. Tfu, net šlyklštu apie juos rašyti ir galvoti.

 7. Mokslo darbuotojams pakomentavo:

  Visi, kuriuos čia, skunduose, ar kituose portaluose apšmeižė šitie „aktyvistai“ iš studentų atstovybių ir kitų panašių įstaigų arba jų pasamdyti kitokio plauko piaro darbuotojai, kreipkitės į teisėsaugą. Bent jau nervus šitiems bjaurastims pagadinsite. Ir nieko nebijokite, nes teikti mokslo darbų konsultacijas yra legalu.

 8. NVO pakomentavo:

  Išgalvotų postų skundeivos yra tie patys asmenys, tupintys studentų atstovybėse, piaro kontorose ir nevyriausybinėse organizacijose. Tokie ‘spartuoliai’ neturi kada užsiimti savo mokslais ir darbais, labiausiai išverstasūkriams rūpi mokslo darbų konsultantų duomenys. Tokie ir mokslieriai, kad užsiima ne mokslais, o konsultantų šmeižimu.

 9. Žinau pakomentavo:

  Žinau, kodėl studentų atstovybių niekšeliai puola mokslo darbų konsultantus: jie perpardavinėja mokslo darbus, o konsultantai nepasiduota šiam reikalui. Todėl studentų atstovybių šventeivos „mokslieriai“ ir siunta, ir rašinėja skundus. Tiksliai žinau, nes pakliuvo vienas toks.

 10. To žinau pakomentavo:

  Ar pakliuvėlis yra iš VU? Nes iš Komunikacijos fakulteto prieš šventes šitie juokdariai bandė juokinti su savo feikiniais tyrimais. Atsiuntė tyrimo anketą, kurią sumetė per porą minučių į apklausa.lt, anketoje 5 klausimai, ją užpildę trys respondentai ir atseit reikia suteikti konsultacijas, kaip iš tokios pamazgos padaryti baigiamojo darbo tyrimą. Išjuokus jų anketą ir feikinį tyrimą, tuomet jau kita „formuotoja“ iš to paties fakulteto klausinėjo dėl tyrimo apie nuomonės formuotojus, bet vėl nieko nepešusi, kaip kokiam aukcione pradėjo spėlioti ir siūlyti savo kainas

 11. Žinau pakomentavo:

  Pakliuvėlis yra iš VU, bet ne iš komunikacijos, o iš kito fakulteto, toks nupiepęs spuogalius. Ne tik rinko info, bet ir dar bandė „skaityti paskaitas“. Kaune turi sesę Ritulę. Gal ji ir bus ta, kuri čeburėkus formuoja?

 12. Andrius pakomentavo:

  rastodarbai44@gmail.com irgi blogai rašo optimizuoja palgiatu

 13. Anka Ona-nissimus pakomentavo:

  Andriau, matyt, pataikei ant nuomonės formuotojų iš studentų atstovybių. Jie tik duomenis renka ir ’nuomonę formuoja’.

 14. štai teip pakomentavo:

  Įveskite į google du žodžius: SĄŽININGAI ANKA. Tai vienas iš tų ‘kovotojų’.

 15. Anketavimas vykdomas toliau pakomentavo:

  Mokslo darbų konsultantus anketuoja banditai per paslaugoslt bendras užklausas. Žinokite visi, kad bendrų užklausų realūs klientai nesiuntinėja, čia ne ta paslauga ir ne tas atvejis. Vaje, kiek pastangų deda tie „kovotojai“. Ir vardan ko? Kad patys apsijuoktų. Ir už visas pastangas tegauna tik beišeinantį iš galiojimo laiko čeburėką 😀 😀 😀

 16. KTU pakomentavo:

  Ne, jos vardas Karolina ir dar su drauguže Evelina savo socialiniame tinkle giriasi, kaip jos organizuoja išskirtinius renginius studentams…

 17. to KTU pakomentavo:

  Žinomos mergužėlės ir šiais vardais. Pacukų yra daug, tačiau jų elgsena vienoda ir atpažįstama. Gal ne kiekvieną pacą atpažinsi iš snukio, bet iš elgesio – laisvai.

 18. Robertina pakomentavo:

  Jelena Žizeckaitė taip pat priklauso studentų atstovybei. Prisidengdama tuo, kad neva kovoja prieš mokslo darbų konsultantus, iš tikrųjų renka duomenis, kainas. Netyčia išsitarė, kad nori nusipirkti diplominį darbą ir perparduoti savo grupiokei. taip, kad nevaidinkite šventeivų.

 19. Simas pakomentavo:

  Tai jie apsimetėliai ir nerašo darbų?

 20. Anka Ona-nissimus pakomentavo:

  Tiesiog kvaili, kvaili per visą pilvą influenceriai iš studentų atstovybių ir rašinėja išgalvotus savo kliedesius į šį portalą.

 21. Fak pakomentavo:

  Sumauti vadinamieji „influenceriai“ iš studentų atstovybių veikia pagal metodą „platformų išnaudojimas“. tai labai klastingas metodas ir įvairiai varijuojamas studentų atstovybių varijotų. Vienu komentaru čia neaprašysi. Trumpai tariant, studentų atstovai, „kovojantys“ prieš konsultantus ir rašyojus, kuria kryptingą šmeižtą. Patys paduoda savo skelbimus, pridaro nesąmonių, tada rašo skundus, šalia minėdami ir realių mokslo darbuotojų kontaktus. Tokiu būdu jie siekia diskredituoti privačių mokslo darbuotojų gerą vardą ir jų rinką. Toks metodas daugelyje šalių byuvo veiksmingas susidorojant su konkrečia paslauga ir jos teikėjais. Tačiau Lietuvoje neišdegė, nes čia gyvena protingi žmonės ir tokie ketinimai buvo demaskuoti.

 22. CHI pakomentavo:

  Ptarimas, kaip demaskuoti visokius kvailus „kovos“ metodus: reginkitės į įvairius seminarus, klausykitye ir žiūrėkite, ką sako. Seminarai dažnai būna tarptautiniai. Reginkitės kaip kitos šalies nariai.

 23. Buvęs studentas pakomentavo:

  Visais laikais studentai naudojosi pagalba iš šalies. Tai priklauso nuo valstybės bei aukštųjų tradicijų. Lietuvoje – gerai ar blogai – pagalba iš šalies gaji. Bet – viena studijuoti mediciną, kur jokia pagalba iš šalies nepadės baigti. Ir kas kita – kai prikepta n+k visokių vadybų studijų – ten specialybė daugiau įgyjama ją dirbant. Tad jei tokie jau dirbantys žmonės kreipiasi pagalbos iš šalies – ne tragedija – darbe jie neretai sužino/išmoksta daugiau, nei buvusiame technikume, kuris dabar pasivadino aukštąja ir kur yra nemažai ir pritemtų pustuščių disciplinų.

 24. Irgi buvęs studentas pakomentavo:

  Jūs esate visiškai teisus. Prikepta nesąmoningų programų, ir čia ne mokslo darbų konsultantai kalti. Beje, pagalba iš šalies nepamaišė dar niekam. Ne kartą bendradarbiavau su tokiais konsultantais. Jie viską paaiškina kur kas aiškiau nei dėstytojas. Taip, jis rašo, bet ir aiškina. Gautą tekstą analizuoji, giliniesi, kas neaišku, klausi konsultanto. Labai gerai, kad yra tokių žmonių, tiesa, jų nėra labai daug. Bent jau pernai, kai gyniausi, labai sunkiai susiradau konsultantę. Visi jie apsikrovę darbais, pavasarį praktiškai jau nebeįmanoma pakliūti pas konsultantą ir turi turėti nemenką sumelę pasitaupęs. Bet verta investuoti.

 25. Povilas pakomentavo:

  profdarbai@gmail.com tik jie sukciai jie patys neraso tik stud. apgaudineja

 26. Cha cha cha pakomentavo:

  Studentų atstovybėse sėdi nevispročiai ir rašinėja išsigalvotus skundus. Už tokį piarą, influencinimą jiems yra sumoka čeburėkais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.