Plaza langai

Dar neturėjote reikalų su „Plaza langais“? Tai geriau ir neturėkite. O jei visgi nuspęsite įsigytijų produkcijos, labai atidžiai perskaitykite sutartį ir 100 kartų paprašykite vadybininko paaiškinti kiekvieną sutarties terminą, po kuriuo pasirašote. Nes tai kad telefonu kvietėtės meistrą vienam produktui, o reziumė gavote visiškai kitą, Jūs niekaip ir niekam negalėsite įrodyti. Taip aš gavau baisingai nepraktiškus ir neestetiškai atrodančius tinklelius rėmeliu vietoj pageidaujamų tinklelių ruletų. Ir negaliu įrodyti, kad telefonu kviečiau meistrą ruletiniams tinkleliams. Ir negaliu įrodyti, kad atvykęs meistras nepasiųlė man pasirinkti vieno iš trijų galimų variantų, o lyg varomas greitai sudarė sutartį ir išlėkė kaip įgeltas. Jei nesiųlo, pamaniau, reiška yra pakankamai gerai informuotas, kokio produkto aš noriu. Po to seka nuostaba, kad aš užsimaniau tinklelių, kurių niekas neužsakinėja. Tai būtų tas pats, jei Jūs užsisakinėtumėte klasikinį kostiumą, o gautimėte sportinį. O pardavėjas pavadintų Jūs keistuoliu, nes norite kažkokios senienos vietoj labai patogaus ir praktiško sportinio kostiumo. Galiausiai pasiųlo padaryti nuolaidą. Bet tuo pačiu turiu suprasti, kad tai man yra didelė malonė. Ir vėl laukiu, kol atvykts meistras naujam užsakymui. Bergždiai. Pasireškia dar po savaitės, kai jau kitoje įmonėje užsisakiau pageidaujamą produktą, pasiteirauja, ar man dar nedingo noras kitiems tinkleliams. Grynas pasityčiojimas.Taigi, būkite budrūs, labai kruopščiai išsistudijuokite sutarsį prieš pasirašant. O geriau neturėkite su „Plaza langais“ reikalų.

+28
-12
  
Processing your request, Please wait....
skundziu.lt skundziu.lt skundziu.lt
Atsiliepimai
 1. Saulene pakomentavo:

  Mes irgi ilgai rinkomės, kur užsisakyti langus, pasirinkome PLAZA. Jau 4 mėn. sudėti ir neturiu jokių problemų. Nors prieš užsisakydama juos, buvau visokių kalbų girdėjusi… Mums buvo svarbu, kad PLAZA terminų laikosi smile jaustukas

 2. Nepatenkintas pakomentavo:

  Turėjau epopėją laukiant lango įsatytmo.. Blogiau vargiai ar gali būti su terminais.. Po visų nesąmonių pasiūlo 1,5 proc. „komensaciją“.. Daugiau nei graudu..

 3. roma pakomentavo:

  Kryžiaus kelius einam ir mes susidėję su tariamais Plaza langų atstovais.
  Terminų nesilaiko, balkoną Kaune negali įstiklinti net per du kartus, kiekvienu atveju atvyksta vis kiti meistrai, tarpai tarp atvykimų mėnuo laiko,palangė atsiranda tik po barnio su vadybininku, priėmusiu užsakymą, Mūsų laukia dar trečias kartas, trūko apdailos detalių, užsakėme birželio pradžioj.
  Įmonės darbai neatitinka jų gražios reklamos, darbų organizavimas lygus dvejetui.
  Gailimės susidėję .

 4. roma pakomentavo:

  Liūdna ,kai įmonė teršia Plaza langų vardą.
  Užsakėme birželio pradžioj įstiklinti balkoną Kaune, jo nepavyko deramai įstiklinti net dviem montuotojų komandoms, lauksim trečios,pirmu atveju netiko šoninis langelis, laukėm mėnesį, atvyko sekantis su tuo mėnesį gamintu langeliu, bet be palangių, jos atsirado tik po barnio su užsakymo priėmėju.
  Žodžiu organizuotumas lygus dvejetui. Užsakymas nebaigtas, nežinau kaip ir kada bus įvykdytas…

 5. Janina pakomentavo:

  Hm… keista, kad taip prastai, Jūrate, atsiliepiate būtent apie R. Šeškų. Net suabejojau ar tikrai apie tą patį asmenį kalbame. Bet tikriausiai visiems geras negali būti. Asmeniškai man jį rekomendavo pažįstami, atvyko greit, į visus rūpimus klausimus atsakė, patarė. Langai jau sudėti ir esu tikrai labai patenkinta ir vadybininko darbu, ir langų kokybe. Drąsiai rekomenduoju!

 6. Vaida pakomentavo:

  Pati prasciausia Plaza langu imone kiek teko susidurti ,uzsisakiau pries gera menesi balkono langa ,atveze su puse detaliu ,montuotojai pareiske ,kad kaltas vadybininkas nes dirba uz minimuma kazkoks avinelis priimtas ,geriausia kai ziemos metu pasiule gyventi be lango ,tikuosi greitu laiku isspres problema nes kitaip reklama padarysiu per spauda ….Kaina balkono lango nei daug nei mazai uz 923 eurus gauni nepilnai pagaminta plastikini langa kuris imontuojamas kreivai ant senos palanges ,nes naujos palanges taip ir nesugebejo tinkamai ismatuoti ….BEKIT KUO TOLIAU NUO TOKIOS AFERISTU IMONES

 7. tomas pakomentavo:

  pastatitas kaip suprantu plazo langai.parasyto uz stiklo plaza ne as statau senas seimininkas tai salto kaip saldytuve bute,is balkono duru pucia saltis.tokiu prastu gaminu gamino tik 2 firmos plaza ir hronas as statau hrona senoj bute tau balkono duris padare irgi su skyle;;;

 8. tomas pakomentavo:

  prastai plaza daro langai pucia vejas atvazuokite sutaisiti

 9. Ričardas pakomentavo:

  Veiksmas Klaipedoje. Langu kokybe beveik be priekaistu. Montavimas – zemiau kritikos ribu. Dvi savaites prasymu, kad istaisytu montavimo broka.

 10. Arvydas pakomentavo:

  Įsidėjus langą po 3 mėnesių jis visai nebesidarinėja (nors buvo atidarytas gal porą kartų, nes yra orlaidės). Jau meistrų laukiu dvi savaites, o paskambinus vis dar nukelia dar 2-3 savaitėms. Manau, kad pasielgsite protingai pasirinkdami kitą langų tiekėją.

 11. Tadas pakomentavo:

  Labai nusivyliau Plaza langų vadybininku Ramūnu Šeškumi bei visos įmonės požiūriu į klientą.. Langus turėjo pagaminti ir sumontuoti numatytu laiku sutartyje, likus 3 savaitėms iki termino pabaigos man buvo patikslinta, kad viskas vyksta sklandžiai ir langai bus pagaminti ir sumontuoti sutartyje numatytu laiku.. per tą laiką susitariau su interjero specialistais, kad jie pradės vykdyti darbus iš kart po langų gamybos sutarties įvykdymo termino pabaigos, tačiau atėjus termino dienai man nebuvo suteikta jokia informacija apie iškilusius nesklandumus gamyboje… šiai dienai langai ne tik nėra sumontuoti, tačiau dar net ir nepagaminti… pradėjus domėtis kodėl langų dar nėra vadybininkas mane ignoravo, neatsiliepė į skambučius, nereagavo į sms prnešimus, po gausaus atakavimo skambučiais ir žinutėmis vadybininkas galų gale atrašydavo, kad dėl vienokių ar kitokių priežasčių negali su manimi kalbėtis ir, kad sumanimi bus susisiekta vėliau. Pagaliau šiandien man buvo pranešta, kad darbai vėlu

 12. Saulius pakomentavo:

  Pries ~1 metus isidejome plaza plastikinius langus ir ne per seniausiai vieno lango stiklo paketas tiesiog skilo paveiktas termo veiksniu. Langu paketai pildomi specialiomis dujomis, kurios sulaiko garsa ir siluma, paveiktos temperaturos jos itakojo lango skilima. Plaza langai kaip jie patys teigia suteikia iki 10 metu garantija, taciau galite pamirsti apie garantijas kurias suteikia si imone. Sutartys kruopsciai sutvarkytos taip, kad pasinaudoje ju paslaugomis reiksti priekaistu del darbo ar gaminiu kokybes greiciausiai negalesite. Taip nutiko ir mums, susisiekus tiesiog buvome informuoti, kad tai yra mechaninis pazeidimas ir jie tiesiog nusikrate savo atsakomybe. Todel kas galvojate naudotis ju paslaugomis butinai susipazinkite su ju sutartimis ir nesitikekite jokiu garantiju. Juokinga kuomet perziurejus ju tinklapyje esancius komentarus galima rasti tik pozityvius atsiliepimus, tuo tarpu rekvizituose sita imone ivertinta 3/10. Tad siulau netureti jokiu reikalu su plaza langais.

 13. Sonata pakomentavo:

  is vienuolikos langu,8 neatsidaro,o jei teikiasi atsidaryt nebeieina atgal i rema,durys plastikines, per rakto skilute matosi laukas,kaskas baisaus,dar ner metu kaip sudeti,reik ziuret is tikruju kai deda,skyle duryse pamatem per salcius,nerekomenduoju ,kokybes nera,meistrus pasikviest,misija neimanoma,gal cia mums taip papuole,sakyciau du langai kiti geri,tai gal tik papuole,o dabar visi didieji astuoni,tiesiog ,kad jie yra,atsidaro tik virsus,pasiskaitykit busimi pirkejai atsiliepimus,seip sau mes nerasom.

 14. Aistė pakomentavo:

  Sauliau, nu kokia įmonė tau keis stiklą kai jis suskyla po metų? 😀 Gerai būtų, kad sudaužius kompą, duotų naują.
  Mums tai buvo pradėjęs sunkiai darinėtis vienas langas, bet sutvarkė.

 15. nusivylęs pakomentavo:

  Langai vėluoja daugiau kaip menesį ir Plaza net nesiteikia ką nors paaiškinti. Su tokia arogancija dar neteko susidurti. Jei kas planuojate užsakyti langus, geriau paieškokite kito tiekėjo, nes su plaza garantuotai turėsite didelių problemų.

 16. Tomas pakomentavo:

  Netikejau kad šitaip galiu buti apgautas imonės plaza langai ! Nelabai suprantu kam rašyti sutartis jeigu jos terminai negalioja 🙁 Kam tada duoti tel .nr jeigu nekelia ragelio ir tai daro samoningai,niekaip nesugeba atveźti lango iš sandelio ale nera kam užnešti ! Pasivadinusi Ramintos vardu,meluoja isijuuosusi kad tik gautu užsakima ir avansa,o apie produkta viskas dzin bus kada bus,daug žmoniu turėjo nuoroda pas juos kaip geru gamintoju,esu pasipiktinės ir niekam daugiau ju nerekomenduosiu,tik klausimas kas montuoja langus jei nėra darbuotoju? Ar tik ne tie kur iš vakaro dar farša malė?

 17. Absurdas pakomentavo:

  Terminas buvo rugsėjo gale. Skambinomės su vadybininku Ramūnu, viskas buvo gerai ir sklandu. Taip ir praėjo ta data – jokių langų jau tris savaites. Dabar vadybininkas nekelia ragelio, Plaza atsakinėja emailais, kad salonai uždaryti,o gamyba vėluoja. Kaip suprasti vėluoja, jei sakėt, kad viskas gerai?????? Mūsų langai tūkstančius kainuoja!

 18. jonas pakomentavo:

  Jau du menesiai kaip veluoja sudeti langus, vis atidelioja, meluoja, gal cia aferistai kokie, savo ofisu nebeturi, avansa paeme apie tukstanti euru, abejojam ar beatgausim pinigus. Jei norit sumoket pinigus ir netureti langu tai kreipkites i plaza langus.

 19. Klientas pakomentavo:

  Absurdo kompanija!! Uzsisakem langus rugpjuti 2018, dabar sausis 2019-langai dar nesumontuoti. Kiekviena savaite melavimai ir nesamoningi pasiaiskinimai. Tada pazadeta sausio 3d sumontuoti, kai sausio 3d atejo-sako montuotojai atostogose !!
  Jokios iniciatyvos nesiima, pats turi rasyti emailus ir skambinti, niekas tau nepranesa. Vaiku darzelio lygos. Toks vaizdas kad jie ant bankroto ribos, visos pardavimu atstovybes jau uzdarytos. Jei norit sutrumpint savo gyvenima, uzsisakykit is Plaza ar Windex kaip jie vadina save-nervu daug kainuos ir reikes!

 20. KLientė pakomentavo:

  Keitėm langus 2018 sausio mėn. Nuo 2018m. pavasario nesutvarko langų. Keiteme visame bute. Langus sudėjo blogiau nei gali būti, neatitinka dydžiai.Didžiausi tarpai palikti tarp sienų ir langų. Išdaužė visas angas kaip po sprogimo būtų.. Langai daug mažesni dydžiais gavosi. Pučia vėjai kaip reikia, kai lyja -pila vanduo per langus ir balkono durys. Vieną langą sutvarkė ir dingo. Parašiau, tai pasakė kad vėl užregistravo mūsų užsakymą. Ir mes pirmumo teisė turėsim. Pasistengs šiais metais. O kaip ! Tai buvo 2018m. gruodžio mėn. Iki šiol tyla. Kas per atsakomybė?? Kas per vadovai ?? Šaražkina kontora. Bėkit toliau nuo šios „firmelės“!! Tik ne plazalangai!

 21. Mokytoja pakomentavo:

  Firma – super. Negaliu atsigauti nuo vadybininkės Baranauskaitės įžūlumo ir familiarumo. Tokio sukčiavimo dar neteko patirti. Iš 720 kažkaip nejučia atsirado 840!! Žodžiu, ieškau kitos įmonės.

 22. mark pakomentavo:

  langai geri,bet dirba vien abgavikai,paima avansa ir dingsta,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.