profdarbai@gmail.com blogai parašė darbą, katasrofa visiška

profdarbai@gmail.com visiškai blogai parašė darbą. katasrofa!!!! ir dingo su pinigais.

+10
-31
  
Processing your request, Please wait....
skundziu.lt skundziu.lt skundziu.lt
Atsiliepimai
 1. ANANISIMENKO pakomentavo:

  Ananismauka ir kiti iš studentų atstovybių vėl smaukosi ir rašinėja melagingus skundus. taip neva tai „kovoja“ už „akademinį sąžiningumą“, gąsdina studentus, kad šie nesikreiptų į konsultantus pagalbos. Šmeižtas yra nusikalstam veika. Lėksi, smaukaliau iš universiteto, kai būsi nubaustas už melavimus, feikinimus, šmeižimus. Nepadės nei pasiteisinimas, kad „formavai studentų nuomonę“.

 2. Taigi pakomentavo:

  Tegu rašinėja tuos skundus. Jie tik save apsijuokia, o ne kovoja už kažką ar kažkokią nuominę formuoja. Seniai tie išsigalvotų skundų skelbėjai jau pajuokos objektu tapo.

 3. Karolina pakomentavo:

  Šiaip skundas teisingas, nors ir nepalaikau skundų politikos profdarbai@gmail.com senai žinomi iš neigiamos pusės tai naujienos čia nėra.

 4. Karolinai pakomentavo:

  jei jie būtų „seniai žinomi“ kaip kokie nors „apgavikai“, apie juos žinotų ir policija, būtų viskas pateikta suvestinėse. To nėra. ir negali būti, nes tai tik smaukalių „nuomonės formuotojų“ išsigalvojimai, siekiant įbauginti studentus ir sukurti skundų gausą.

 5. PIRM pakomentavo:

  Vaikai Užaukite. Man Profdarbai padeda jau penki metai, nes įstojau į naujas studijas. Profdarbai rašo puikius darbus ir esu rekomendavęs savo kolegom. Šitie komentarai ir skundai yra fake ir rašomi apie visus. Man pasakojo puslapio adminas, jie mato kas rašo, jie yra atsekę kad šitus kliedesius rašo iš to pačio adreso. Taip pat kitur šitie priedurniai ne kartą buvo demaskuoti. Tad jei tu netyčia užsukai čia, aš garantuoju, kad skundus šitą ir kitus būtent šiame puslapyje rašo iškrypėlių būrelis, jie daro tą tyčia. Deja jau neveikia, vaikai jūsų bajeris. Eikit kitą strategiją kurti.

 6. Saule pakomentavo:

  Jo jei tau padedam 5 metus ir tu vis dar studioji tai blogai padeda, neriekia čia stumti, kad gerai rašo, visiškai apgaletini tie profdarbai@gmail.com nes plagiatoriai

 7. Kvailai Saulei pakomentavo:

  Jeigu proto ar gabumų trūksta, tai net ir profdarbai neįkrės. Man padėjo. Ačiū jam.

 8. Eglute pakomentavo:

  To Kvailai Saulei proto ar gabumu tai padejo? ar tieisog tau paradve eilini plagiata

 9. Eglutei pakomentavo:

  Jokio plagiato jis nepardavinėja, atsipeikėk, Eglute.

 10. PIRM pakomentavo:

  Vaikai, uzaukit. Yra pasamdyti arba savanoriai kurie rašinėja išgalvotus skundus apie visus. Šitas mano teiginys ne šiaip nuomonė o faktas, kurį man patvirtino psl admin.
  Ir šiaip prieš kelis mėnesius pirkau darbą pas Profdarbai. Profdarbai parašė puikų, didelį darbą ir tikrai likau dėkingas jiem.
  Patariu jum nustot užsiinti vaikiška veikla, nes visi studentai juokiasi iš jūsų padirbtų skundų.

 11. Cha cha cha pakomentavo:

  Elementaruas studentų atstovybių šmeižtas, siekiant atbaidyti studentus nuo mokslo darbų konsultantų.

 12. To pirm pakomentavo:

  Nemanau, kad tai vaikiška. Negalima nusikalstamos veikos, tokios kaip šmeižtas, laikyti vaikiškumu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.