sekmingastudija@gmail.com – apgavikai

sekmingastudija@gmail.com – apgavikai, neatliko darbų, paliko be nieko. Ta pati kontora su skirtingais el. paštais ir telefonais, prigauti. Apgavo ir mane ir tris kursiokus.
roberta_is@yahoo.com
+37069283463
+37065590862

+18
-12
  
Processing your request, Please wait....
skundziu.lt skundziu.lt skundziu.lt
Atsiliepimai
 1. Klausyk, seniuk, bajeris pakomentavo:

  „Nuomonės formuotojai“ visai į desperaciją šoko, kad taip desperatiškai melagingus skundus rašinėja ant visų. Pasižiūrėkiyte skundų istoriją, varo šmeižtą ant mokslo darbų konsultantų.

 2. Durniukams pakomentavo:

  Patys susikuria emeilus, panašiais vardais, kaip tikrų konsultantų, daro nusikaltimus, po to „formuoja nuomonę“, kad neva tai neverta kreiptis į konsultantus. Vištasmegeniai, imitavimas yra galimas ten, kur baudžiakas, visiški analfabetai.

 3. Skelbiu pakomentavo:

  Studentų atstovybių bukučiai kovoja neva tai už akademinį sąžiningumą ne tik kad nesąžiningomis, bet ir nusikalstamomis priemonėmis. Patys prisikuria skelbimų į skelbiu, patys rėkia, kad apgavo.

 4. Aliona pakomentavo:

  taipmokslas@gmail.com tai faikinis el. pastas studentu atstovybes

 5. Alionai pakomentavo:

  Nekurk naujų feikų, tokio net nėra, o tu pati esi pasamdyta studentų atstovybių netikša.

 6. Eglė pakomentavo:

  siulau profdarbai@gmail.com nors ir plagiatą varo bet greitai

 7. Eglei pakomentavo:

  Topinės viešųjų ryšių, formuojant nuomonę, frazės: „varo plagiatą“, „įkišo plagiatą“, „neatsiunčia“, „aferistai“. Vargeta, tave apgavo tie, kurie pasamdė „formuoti požiūrį“, nes arba sumokės čeburėkais, arba turėsi pasitenkinti „morališkai“. Šitie naujieji komunistqi to ir siekia.

 8. Danguolė pakomentavo:

  Tokių negaluojančių šlykštukų kaip kad „nuomonės formuotojai“ iš studentų atstovų buvo visais laikais. Prisiminkime tuos skundikus, dėl kurių kažkada žmones į Sibirą išveždavo. Arba štai buvo kažkada tokie idėjiniai komjaunuoliai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.