studijup@gmail.com apgavo, gavau bloga darbą aferis

Studijup@gmail.com apgavo gavau bloga darbą, afugenai bloga išmetimui.

+7
-28
  
Processing your request, Please wait....
skundziu.lt skundziu.lt skundziu.lt
Atsiliepimai
 1. Ha pakomentavo:

  Aferistai iš studentų atstovybių toliau užsiima šmeižiamąja veika. Jie veikia pagal metodą „platformų išnaudojimas“. Tai labai klastingas metodas ir įvairiai varijuojamas studentų atstovybių varijotų. Žąsinėliai iš studentų atstovybių, „kovojantys“ prieš mokslo darbų konsultantus bei rašytojus, kuria kryptingą šmeižtą. Patys paduoda savo skelbimus, pridaro nesąmonių, tada rašo skundus, šalia minėdami ir realių mokslo darbų konsultantų kontaktus. Tokiu būdu jie siekia diskredituoti privačių mokslo darbuotojų gerą vardą ir jų rinką. Toks metodas, naudojamas piaro „aktyvistų“ pasiteisino, tačiau Lietuvoje neišdegė, nes čia gyvena protingi žmonės. RAŠTO DARBŲ KONSULTANTAI BUVO IR BUS, O JŪS, NESĄMONIŲ RAŠINĖTOJAI, BANDITĖLIAI, APSIŠ…

 2. :) pakomentavo:

  Jeigu kas čia ir yra aferistai, tai tie, kurie rašinėja melagingus skundus.

 3. FUI pakomentavo:

  ĮVESKITE Į GOOGLE TOKIUS DU ŽODŽIUS: SĄŽININGAI ANKA. PAMATYSITE, KAIP JIE IR PANAŠŪS Į JUOS ATRODO. FUI

 4. Tikrai kad fui pakomentavo:

  Atsirado mat „kovotojasi“, išgalvotų skundų rašinėtojai. Su proteliu visai susipykę. Eikite šmeižti kitų sričių paslaugų teikėjų, nes mokslo darbų konsultantai jums neįkandamas riešutėlis.

 5. Cha pakomentavo:

  Korepetitoriai, konsultantai egzistavo visada ir egzistuos. Lygiavos neįvesite, „komjaunuoliai“.

 6. Cha cha cha pakomentavo:

  Tų influencerių iš studentų atstovybių tikslas yra parodyti studentą, kuris kreipiasi į konsultantus, kaip žemos savivertės asmenį, kaip kokį kaimo molį, kad būtų gėda. Gąsdina, kad jeigu konsultuosis su kitais, išmes iš univero. Tai melas, netiesa. Kas nori, tas konsultuojasi, kas nori, tas kreipiasi. Žemos savivertės asmenys ar kokie nors ištižėliai, beje, nesikreipia, nes neturi pinigų, juk korepetitorių paslaugos kainuoja daug, labai daug.

 7. Vydas pakomentavo:

  čia korepeticijos@gmail.com dėl visko kalti vien plagiatą atsiuntė

 8. Mykolas pakomentavo:

  Čiactik influenceriai iš studentų atstovybėlių kalti, vien tik šmeižtą apie mokslo darbų konsultantus stumia, prakeikti sliekBBiai.

 9. Bytautas pakomentavo:

  Už sąžiningumą kovoti nesąžiningomis priemonėmis studentų atstovams nedera. Skleisdami melą, nieko nelaimėsite.

 10. Martynas pakomentavo:

  Kai studentų atstovybės iš tikrųjų rūpinasi studijų kokybe, tai yra viena; tačiau jei taip tie studentai iš visokių atstovybių tokia veikla tik kala sau visokius pliusukus savo rengiamai visuomeninei ar politinei karjerai – tai yra visai kas kita. Ir niekada bet kokia „raganų medžioklė“ nedavė rezultatų. Be to, Lietuvoje ir toliau nelabai vertinamas diplomo viršelis – beveik niekur nesvarbu, kur tu baigei pvz., teisę ar vadybą. Va kai aukštosios mokyklos, tiksliau, dėstytojai, bus labai suinteresuoti ir savo darbovietės prestižu bei mokymo lygiu – va tada šioje sferoje gali kas ir keistis.

 11. Martynai, jūs teisus pakomentavo:

  Šita „raganų medžioklė“, kvaili rašinėjimai, kuriuos atlieka studentų atstovai, menkina ne tik atskirų studentų atstovų asmeninį autoritetą, ne tik parodo, jog piaro agentūros yra visiškas nulis. Nuo to kenčia ir pačių universitetų autoritetas, nes studentų atstovybių nbariai pasirodo, kokia veika jie užsiima. ir nereikia atsikalbinėti, aiškinti, kad čia ne studentų atstovai ar jų pasamdyti nariai. Šita melagingų skundų rašinėjimo veika ir panašios veikos buvo pakankamai ilgą laiką stebėtos, analizuotos. Yra pagauti ir konkretūs asmenys, užsiėmę šemižimu, studentų bei konsultantų gąsdinimu, „auklėjimu“, „nuomonių formavimu“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.