UAB

Būkit atsargūs su šia įmone, teikia langu taisymo paslaugas. Paima pinigus ir nepataiso langų. Mums buvo taip, kad paėmė pinigus už detalę, nes teigė, jog reikia užsakyt. Nei pinigų, nei detalės. Paskambinus, vis pasako, jog perskambins ir numeta ragelį. Laukėm 10 dienų (pro sugadintą langą pūtė vėjas, buvo žiema) kol nusprendėm skambinti kitai įmonei. :/ Ne vien mus apgavo!! Paklausiau įmonės pavadinimo, sakė, jog vadinasi „Pastmeta“. Numeriai: +37068029695 +37068650414

+6
-1
  
Processing your request, Please wait....
skundziu.lt skundziu.lt skundziu.lt
Atsiliepimai
 1. Klientas pakomentavo:

  Geriau neturėkit reikalu su šia kompanija. Busit apgauti, arba, geriausiu atveju, labai ilgai vykdys darbus, kuriuos bus pažadėję. Telefonu nekalba, meta rageli.
  Jokiu būdu neduokit avanso.
  Konkrečiai kalbu apie žmogų vardu Vladislav (ar pan.), tel. Nr .+37068650414

 2. Laisve pakomentavo:

  Čia, žiūriu, žmonėms taip buvo jau daugiau kaip prieš metus, tai turiu pasakyti, ta įmonė veiklos pobūdžio nekeičia… Lygiai tas pats nutiko mano tetai – paėmė 10 Eur atseit už naują stiklą ir pasiplovė, vis žadėjo perskambinti, kol ji neapsikentusi susirado kitą įmonę. Bet kiekvieną savaitę jie skelbiasi „TV savaitėje“, taip kad būkit atsargūs su tokiais skelbimais, visada pirma pasidomėkit įmone.

 3. Darius pakomentavo:

  AFERISTAS! ! Perspeju, patariu netureti jokiu reikalu su firma Plastmeta, o tiksliau su zmogum Vladislav, kurio tel. Nr. 868029695, +37068029695. Atvaziavo pamatuoti duru, skelbiasi,kad yra is firmos PLASTMETA, ta pacia diena perskaitem atsiliepimus apie ji internete ir nusprendem neuzsakineti. Paeme avansa, bet negrazino. Aferistas!

 4. aitvaras967 pakomentavo:

  Veikla šito aferisto nesiliauja. Jeigu sutinkate oficialiai kreiptis į policiją, duokite žinoti. Mano e. paštas – aitvaras967@yahoo.com.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.