UAB MANOTA

NIEKADA NET NEGALVOKIT SUSIDETI SU SIA NEKILNOJAMO TURTO IMONE-APGAUS, PASITYCIOS IR DAR SAKYS, KAD PATYS KALTI, AFERISTAI, KURIE BUS PADUOTI I TEISMA IR APSKELBSIU VISUR, KAD PAPRASTI ZMONES NESUSIGUNDYTU EITI PAS JUS.
MES SU SEIMA NOREJOME PARDUOTI NAMA, SKAISTE SIMONA RASLANAITE SAKE, KAD PADES TAI PADARYTI, BET PRAEJUS PUSEI METU, NEI DOKUMENTAI BUVO PARUOSTI, NEI KLIENTAI NEATVYKDAVO, TIK NUOLAT GIRDEDAVAU TA JOS DEBILISKAI :“AS PASUKSIU JUMS“, NORS NIEKAD NEPERSKAMBINDAVO + SUMOKEJOM 1000 LT UZ TAI, KAD DIRS SU MUMIS+ DAR PAREIKALAVO UZ BENZA 400 LT. ZMONES BUKIT PROTINGI NESUSITEKIT SU SIA NEAISKIA IMONE, YPAC SU SKAISTE RASLANAITE-APGAUS.

+25
-1
  
Processing your request, Please wait....
skundziu.lt skundziu.lt skundziu.lt
Atsiliepimai
 1. Julija pakomentavo:

  Norėčiau širdingai atsiprašyti gerb. S. Raslanaitės už neteisingą ir emocinio streso būdu kylusi komentarą, kuris kaip dabar paaiškėjo neturi jokio pagrindo. Ši moteris padarė viską, kad liktume patenkinti Jos dideliu darbu, kuris tik dar kartą pabrėžė S. Raslanaitės ir kartu UAB Manotos profesionalumą. Todėl rekomenduoju kiekvienam iš Jūsų kreiptis būtent į šią įmonę, kuri savo didžiausiomis pastangomis, supratimu ir pagarba paprastam žmogui sugebėjo padaryti tai, ko nepadarė niekas kitas – parduoti mūsų namą.

 2. Apgauta pakomentavo:

  Siūlyčiau su jais neprasidėti, nes labai gražiai apie viską kalba, bet nieko nepadaro ir nesumoka už suteiktas paslaugas. Teko su jais dirbti tai niekaip negavau užmokesčio ir visą laiką man melavo, o dabar dar ir ignoruoja. Jeigu galite laikykitės kuo atokiau, nes gražia forma apgaus.

 3. Vertėja pakomentavo:

  Skaistė (Skaidra)Raslanaitė labai sukta moteriškė, užsakiusi vertimą reikalavo atlikti darbus kuo skubiau ir saugoti konfidencialumą. Iš pradžių atsakinėjo į laiškus, žadėjo sumokėti, dabar dingo visiškai. Likau apgauta ir be pinigų už darbą ir pastangas. Pasisaugokite gerbiami vertėjai!

 4. Atsargiai pakomentavo:

  Imone vengia atsiskaityti uz suteiktas paslaugas.

 5. Anonimas pakomentavo:

  UAB Manota yra aferistai, vagys.
  Ypac bukite atsargus su SkaisteRaslanaite.
  Daug zada, bet nieko nepadaro.

 6. Buvusi vertėja pakomentavo:

  Tai yra tas pats žmogus, kuris prieš kurį laiką vadinosi Skaidre Gaidukevičienė. Prieš tai turėjo kelis vertimų biurus, kurie bankrutavo, žinoma. Pasiieškokite informacijos internete. Nustebsite kiek ir kam skoloje liko. Man tame tarpe. Manau, kad pas ją yra rimtų problemų su psichika. Kas susidūrė, turbūt nepaneigs, kad vyrauja žmogaus susidvejinimas. Nors čia kiekvieno nuomonė. Neprasidėkite, nes liksite durniaus vietoje. Kaip sakoma patarlėje: su kuo susidėsi, tuo ir pats tapsi 🙂
  p.s. o smagiausia vieta, kai pati sau komentarus rašinėja, taip bandydama save išteisinti. Cirkas.

 7. Klausimukas pakomentavo:

  O kur ju biuras dabar? Uzeiciau atsiimti senu skolu, su pagalbininkais is teisesaugos ir vmi.

 8. Atsakymas klausimukui pakomentavo:

  įtariu, kad http://rekvizitai.vz.lt/imone/solepa/

 9. Marija pakomentavo:

  Puiki moteris, nemegsta tinginiu ir apsileideliu. Lietuvoje tokiu niekas nemegsta. Neieskokite kolegos problemu ant galvos, si moteris dirba Londono kompanijoje ir niekur kitur. Sekmes jai, o visiems, kam ji nepatinka, siulyciau tikrintis psichiką, nes matyt, ji stipriai jus ižeidė, nes turėjo dėl ko.

 10. Elena pakomentavo:

  „Labai puiki“ moterie, neberasinek sau komentaru. Pilnas DELFI tavo foto, kai teisme teise uz sukciavima.
  Tu cirko artiste ar susidvejinusi asmenybe?

 11. .... pakomentavo:

  Gal kas žinote kokia šiuo metu Skaidros Gaidukevičienės aferos schema?Laukiu atsiliepusių.

 12. zita pakomentavo:

  2019-11-22…reiktu susitikti, kaip nukentejote ?

 13. 2020 02 18 pakomentavo:

  Sumokėjome pinigus ir jau rudenį bus 2metai kai girdime vien melą ir pažadus.

 14. Zita pakomentavo:

  To 2020-02-18 parasyk man turim bendru bedu…buvita@delfi.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.