UAB „Omni Wood House“

Neturėkite jokių reikalų su UAB „Omni Wood House“ įmone ir jos direktote Galima Šumilova. Ši įmonė ir jos direktorė yra pati neprofesionaliausia ir nesilaikanti įsipareigojimų.
Du mėnesius vėlavo durų užsakymas, po daugybės įnirtingų skambučių buvo meluojama, kad bus „jau rytoj“, septynis kartus tartasi dėl durų įstatymo laiko ir neatvykta, neatsiliepinėjama telefonu. Po dar daugybės skambučių duris šiaip ne taip atvežė, padėjo ir tikraja ta žodžio prasme – pabėgo neįstatę. Durys pagamintos be apvadų, su vyriais į priešingą pusę, langais matiniais, o ne skaidriais kaip buvo užsakyta. Susitarti dėl durų įstatymo, užsakymo pataisymo ar pinigų grąžinimo po tokio bendradarbiavimo galėtų tikėtis tik visiškas kvailys.

+6
0
  
Processing your request, Please wait....
skundziu.lt skundziu.lt skundziu.lt
Atsiliepimai
 1. audrius pakomentavo:

  Su tokiu nachališku sukčiavimu susiduriu pirmą kartą gyvenime. Jau pusę metų laukiame užsakytų langų – pinigai įmokėti, patys sumokėjome už furnitūrą, už stiklo paketus, o direktorė Galina Šumilova net nesiteikia pakelti ragelio. Parašėme prašymą policijai dėl ikiteisminio tyrimo pradėjimo, žiūrėsim kaip įvykiai klostysis toliau.
  Jei yra ir kitų nukentėjusių nuo šios aferistės, darykite tą patį.

 2. Ausra pakomentavo:

  Sveiki, gal būt galėtumėte susisiekti su manimi? Susidūriau su panašia situacija.
  Labai lauksiu.

  baltaijuoda@gmail.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.