Womens.lt apgavikas

Spalio mėn. apmokėjau už 2 kuprines. Iki šiol jų negavau. Anksčiau dar pavyko prisiskambinti, žadėjo, kad bus, prašė dar šiek tiek palaukti, bet jau dabar į telefono skambučius ir el. laiškus nebeatsako. Pritariu anksčiau pasisakiusiems, kad Laurynas Valentonis – vagis, apgavikas.

+2
0
  
Processing your request, Please wait....
skundziu.lt skundziu.lt skundziu.lt
Atsiliepimai
 1. Laurynas pakomentavo:

  Sveiki,

  noriu priminti, jog ne sezono metu mes užsakymus pristatome per 8-25 darbo dienas kaip ir nurodyta mūsų pristatymo sąlygose. Visada turite teisę atšaukti užsakymą ir susigrąžinti sumokėtus pinigus. Primenu, jog mes vietoje prekių nesandeliuojame.

 2. AUŠRA pakomentavo:

  Sveiki,
  noriu atšaukti savo skundą , kurį parašiau sausio 2d., ir atsiprašyti Womens.lt Lauryno Valentonio už nepelnytai išvadintą apgaviku ir vagimi. Kuprines pagaliau gavau, ne po 26 darbo dienų (kaip deklaruoja Womens.lt tinklaraštyje), bet po apmokėjimo praėjus 3 mėn. Bet visgi aš jas gavau. Be to, man buvo kompensuota už tokį ilgą laukimą. Dabar pretenzijų nebeturiu.

 3. jŪRATĖ pakomentavo:

  Sveiki, lygiai prieš mėnesį užsisakiau kuprinę ir apmokėjau. Pagal nurodytus laikotarpius kuprinės negavau. Į el laiškus neatsako, į skambučius taipogi. Nesuprantu kam reikia apgaudinėti klientus, vis tiek viskas išaiškėja. Be to galima viską paaiškinti tel skambučiu. Bet jie su pirkėju net nebendrauja. Pasakyčiau kad tai APGAVIKŲ tinklapis ir kad niekas neužsisakytų iš jo. Be to aš juos ketinu apskusti.

 4. Viktorija pakomentavo:

  Prekė keliavo 2 mėnesius, o buvo žadėta 3 savaites. Negana to, prekes dydis atsiųstas S, kai buvo užsakyta L. Ir dar negana to, neatsako nei per messenger nei oficialiu e-mail dėl prekes apkeitimo arba pinigu grąžinimo.
  Esu labai pasibaisėjusi tokiu aptarnavimu. Ketinu kreiptis į vartotojų teises, jeigu ir toliau negrazinsite pinigu arba nepristatysite tinkamos prekes.

 5. Jurgita pakomentavo:

  esu pasibaisėjusi tinklapio nesąžiningumu, apgaudinėjami klientai ir neatitinka terminų, neatsiliepia į skambučius ir į el laiškus neatsako. Prekę užsisakiau prieš du mėn ir aš jos dar negavau. Sukčių tinklapis, labai noriu paprašyti kad neužsisakinėtų kiti, nes tai vagys ir apgavikai.

 6. Diana pakomentavo:

  Dar niekad nebuvo kad taip atmestinai užsisakinėčiau prekę iš interneto neperskaičius atsiliepimų,mano 50e išplaukė kartu su kuprine,kaltint galiu tik save,aišku reik jau kreiptis į policiją,dovanos sesuo laukia iki daba….

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.