Yam.lt, UAB Pigus

ATSARGIAI, JEI NENORITE NUKENTĖTI. PINIGŲ IKI ŠIOL NEGRAŽINO Į TELEFONO SKAMBUČIUS NETSAKO. Keista, kad ir toliau vykdo veiklą. Ruošiuosi rašyti pareiškimą policijai, kad surastų. UAB Pigus (tai ir YAM.lt ir Latvijoje www.buyok.lv,) lapkričio 24 d. užsakiau žaislą sraigtasparnį už 49LTplius 10LT kurjerio paslauga. Atsiuntė neveikiantį. Sutikau, kad bus pakeistas į veikiantį. Deja, vėl atsiuntė neveikiantį. Tada įkalbinėjo paimti vietoje tos prekės kitą prekę už tą pačią kainą (49 LT). Išsirinkau rankinuką, bet atsiuntė visai kitą rankinuką už mažesnę kainą, o paklausus, kodėl, atsakė kad nusiskaičiavo visas savo pašto išlaidas. Aišku nereikalingą prekę išsunčiau registruotu paštu ir pareikalavau gražinti pinigus. (Mano dėl jų kaltės patirtos išlaidos be prekės kainos kurjerio paslauga 10 lt, pastas 7.44 lt, pastas6.94 lt, pastas6.91lt). Tačiau nuo to laiko jie neatsako nei į skambučius, nei į el. laiškus – dingo kaip į vandenį. Manau, kad ši informacija padės jums apsispręsti, ar turėti reikalų su šia įmone.

+13
0
  
Processing your request, Please wait....
skundziu.lt skundziu.lt skundziu.lt
Atsiliepimai
 1. Raimonda pakomentavo:

  ATSARGIAI- AFERISTAI !!! Prekes is laukiau 60 dienu (uzsako is Kinijos, nes patys neturi!). Virtuves ciaupa gavau naudota: sulauzytas, varztai nuo naudojimo islauzyti, laidai nupjaustyti, net vandens kalkes nenuvalytos! Darbuotojai, su kuriais bendravau, – SUPERizulus: sulaukiau net izeidinejimu! Pinigu negrazina jau 2 menesiai. Imones sefas pasiule ta sulauzyta ir naudota preke parduoti ir taip susigrazinti pinigus! Kazkoks viduramziskas bendravimas ir pseudobiznis!!! Sugrazinimui daviau termina iki birzelio 30 dienos:po to kreipsiuosi i Vokietijos policija (ten gyvenu, o preke pirkau per eBay). Pastaroji nesiceremonys: per eBay ir PAyPal surinks informacija-ir i Vokietijos teisma: tada mokes ir baudas EBay, ir advokatui, ir teismo islaidas! SAUGOKITE SAVO PINIGUS ir nervus- tai AFERISTAI!

 2. Kristina pakomentavo:

  Šiandien užsisakiau, atėjo žinutė kad ryt bus, žiūrėsim, tikėkimes geras daiktas bus….

 3. ona pakomentavo:

  Jokiu budu neuzsakinekite is Jam.lt!!!Uzsisakiau plauku sepeti, ale Simply Straight, jokiu budu tai neatitiko .Skyresi kaip diena ir naktis.Kinietiskas sudas, o apie pinigu grazinima net neina i kalbas.Aferistai, butinai kreipsiuos i vartotoju teises..

 4. Dangyra pakomentavo:

  Būkit atsargūs!!! Nesusigundykit Yam siūlomomis prekėmis!!! Tai visiškas šlamštas. Užsisakiau rankinę. Skelbiama, kad jos vertė 79.99 eurų, o dabar didžiulė nuolaida-29.99 euro. Paveikslėlyje gražiai atrodo. Bet realybėje – siaubas!!! Tokios už dyką neimčiau.Nei vaizdo, nei kokybės. Įspėju visus – kuo toliau nuo Yam!!!

 5. Jadvyga pakomentavo:

  Žmonės važiuokite tiesiai į sandėlį, Viršuliškių skersg, (ar gatvė) 38, kreipkitės į vartotojų teises, neleiskite savęs apvogti, tam aferistui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.