ZAVINGI.LT I.SIMANAVIČIŪTĖ

www.zavingi.lt Atsargiai tai apgavikai! ,,prekiauja“ dantų balinimo pudromis,tačiau lieki ir be prekės ir be atgautų pinigų.Man jau kilo įtarimas kai užsisakiau prekę pervedžiau iš karto pinigus į nurodytą sąskaitą Ieva SIMANAVIČIŪTĖ atėjo i el paštą kad sėkmingai įvykdytas užsakymas,tačiau po kelių dienų parašo,kad pudros neturi pristatymas užtruks nuo 5iki 14 darbo dienų,tai kuri normali int.parduotuvė kai sumoki pinigus po kiek laiko parašo kad prekės neturi,tai apie tokius dalykus manau turėtu iš anksto informuoti,na praėjus 15 d.dienų pradėjau teirautis(nesėkmingai) nekėlė ragelio į žinutes taip pat neatsakė,galiausiai sugebėjo atrašyti kad prekę išsiųs pirmenybiniu būdu kitą dieną,kad atsius siuntos sekimo nr .Na ir ka nieko man neatsiunte tada tikrai supratau kad cia apgavikai! IEVA SIMANAVIČIŪTĖ SVETIMAIS PINIGAIS LAIMINGA NEBUSI,KARMA ATSILYGINS TAU,PAMATYSI:)

+49
-46
  
Processing your request, Please wait....
skundziu.lt skundziu.lt skundziu.lt
Atsiliepimai
 1. Jura pakomentavo:

  Apgavikai!!! Visada pasidomėkit prieš perkant iš nežinomų puslapių. Užsisakiau dantų balinimo pudrą, tačiau nesulaukiau prekės ir neatgavau pinigų!!!

 2. Kristina pakomentavo:

  APGAVIKAI. NEAPSIGAUKIT. Pinigai pervesti. Praėjo 10d ir nieko apie jokią prekę nėra žinių. Po to neva „Prekės likutis pasibaigė, gausite po kelių dienų“. Gaila nepasidomėjau anksčiau. Žiūūrėk kad apgaudinėjant kitus pati nenukentėtum dar labiau. Karma viską sutvarko.

 3. Ignė pakomentavo:

  Man tas pas nei prekiu nei pinigu.. uzsakyta 05.24 . Absurdas kazkoks. Tik nesuprantu kaip jos nesupakuoja

 4. UGNĖ pakomentavo:

  Apgavo ir mane. Bet aš taip visko nepaliksiu. Siūlyčiau ir Jums parašyti pareikškimus. Kad nenukentėtų daugiau žmonių.

 5. Karolina pakomentavo:

  Na man po ilgiausiu bandymu prisiskambinti,susisiekti galiausiai atsiunte preke,taciau antra karta tikrai is ten nieko nesisakysiu ir kitiem nepatarciau! Labai neprofesionaliai ir neatsakingai dirba,tai ar normalu nekelti ragelio i zmoniu skambucius,zinutes? Nerimta parduotuve

 6. Inga pakomentavo:

  Nesuprantu ko cia visos dejuojat!!! Mane taip pat apgavo. Parasiau vartotoju teisems ir po dvieju dienu gavau atsakyma is vartotoju teisiu kad pinigai bus grazinami. Nereik dejuoti o reik imtis veiksmu. As buciau linkusi surinkti visas nuskriaustas, susumuoti sumas i viena ir rasyt pareiskima policijai. Tokias reikia naikinti!!!

 7. Oksana pakomentavo:

  O man pristatė, vėliau nei buvo numatyta, bet pristatė, parašiau į el paštą gražiai atrašė sutarėm kad pristatys vėliau, pristatė, išmokit žmonės bendraut ir nebūkit tokie negatyvūs, puolat kaip kokie šunys. 🙂

 8. Jurgita pakomentavo:

  Užsisakiau.Laukiau,nesulaukiau.Skambinau- rašiau į e.pšt.,pagrąsinau vartotojų teisėm ir e.policija. Atsiuntė,pakuotė „neužplombuota“,ant angliško logotipo,užklijuotas jos lietuviškas. Galvojau,perku lietuvišką prekę,bet pasirodo,kinietišką už porą eurų wich.com pardavinėjama. Galėjau ir pati parsisiųsti ;(

 9. Marina pakomentavo:

  Tikrai taip ! Apgavikai .pinigai pervesti , prekes nera, i skambucius bei zinutes neatsako .

 10. Ponas pakomentavo:

  Sveiki,
  Jeigu esate apgauti kreipkitės į vartotojų teises, jie greitai reaguoja į skundus. Skuskite visi, reikia mažinti tokius apgavikus. Esu taip pat nukentėjusi, bet kitokia forma.

 11. Vilma pakomentavo:

  Sveikj, pakliuva ir as i sias pinkles. Bet tikrai taip nepaliksiu. Sakot Oksana reikia, grazei bendrauti?. Bet jie nemoka isvis bendrauti, nei graziuoju, nei bloguoju.

 12. Vita pakomentavo:

  Apgavike!!!!!!!!!!

 13. Aušra pakomentavo:

  APGAVIKAI IR Į TELEF. SKAMBUČIUS NEATSILIEPIA.

 14. Jolanta pakomentavo:

  Apgavo ir mane.

 15. Monika pakomentavo:

  Lygiai tas pats. Dvi savaitės praėjo. Niekas nekelia, į GRAŽIUS laiškus neatsako. Taip tikrai nebus paliekama. Jeigu jie mano, kad čia taip ir toliau, tai yra per daug duomenų palikta.

 16. Jurgita pakomentavo:

  Pakliuvau ir as i Ievos Simanaviciutes pinkles, to taip nepaliksiu. Daug kas raso jog kreipesi i vartotoju teises ir taip susigrazino pinigus, bet Ievai tai ne motais ji ir toliau tokiu pat budu darbuojasi ir pelnosi musu pinigelius. Yra daug jos duomenu juk galime parasyti pareiskima, tik reikia musu visu. Sakykit ar atsirastu kurios noretu prisijungti ir kartu susiburus parasyti pareiskima? Rasykite kurios uz tai man i emaila: jurgita.gujiene@gmail.com

 17. Rasita pakomentavo:

  Apsižioplinau ir aš, nei prekės, nei pinigų, į skambučius neatsako, el. laiškai neatrašinėjami. Gaila, kad ir toliau vyksta sukčiavimas.

 18. Jurgita pakomentavo:

  Visos kreipkites į vvtat arba rašom visos kartu pareiškimą, gal bent uždarys tą nesamonę.

 19. grazna pakomentavo:

  atrodo kad ir as uzkibau sitai aferistei ,reikes skustis,

 20. Kristina pakomentavo:

  Man atrodo aš irgi užkibau. Nieko neatrašo išvis nereaguoja dar palauksiu ir kreipsiuosi į wtat

 21. Greta pakomentavo:

  Galvojau, kad ir aš būsiu užkibusi kai per vėlai pamačiau neigiamus komentarus, tačiau poros savaičių bėgyje sugebėjo išsiųsti ir atsiuntė siuntos numerį.

 22. Jolanta pakomentavo:

  Siunčiuosi visada šią pudrą į Vokietiją, būtent šią. Teko irgi ilgokai laukti, bet visada sulaukdavau jau 6 užsakymą pateikiau, kartais greičiau ateina, kartais vėliau visaip, bet iš kitur niekur nepirkčiau, nes kitos pudros kurias bandžiau nepadėdavo kaip ši, buvo net keista atradus šį puslapį, manau kad tikrai tyčia niekas neapgaudinėja, kadangi visada mane pasiekia mano užsakymas.

 23. Edgaras pakomentavo:

  Apgavo ir mane, prekės neatsiunčia jau mėnesį. Rašiau, skambinau – nekelia ir neatrašo. Aferistai…

 24. Dovydas pakomentavo:

  Ka irgi apgavo nepatingekit parašyti į vartotojų teises:
  https://vtis.lt/portal/#/services/complaint/intro/4
  Taip pat pranešimą apie nusikalstamą veiklą į policiją:
  https://www.epolicija.lt/report-anonymous
  Tokiu būdu atgausite pinigus ir ši parduotuvė bus uždaryta, o savininkai nubausti.

 25. Sandra pakomentavo:

  As taip pat ikliuvau. Laukiu dar savaite, po to rasau skunda.

 26. Vika pakomentavo:

  Apgavo ir mane…

 27. Jurga pakomentavo:

  Pateikiau ir aš prašymą VVTAT, taip pat informavau Paysera. Į email neatrašo nieko dėl prekės pristatymo. Tikrai kad geriau iš ebay nusipirkti 🙂

 28. Karolis pakomentavo:

  Neteisybė!!!!!!!!!!!!!!

 29. Vita pakomentavo:

  Ko jus ta mergina puolate. Ten , man atrodo , ji tik kaip „atpirkimo ozys“ . Labai nemandagus vaikinas ten viskam vadovauja .Kai su mergina bendrauji-girdisi kad kazkas patarineja. Ji pati vos sakini surezga .Viena karta man ir pats jis atsiliepe -tikras nepraustaburnis.Gal ji ten koki smurta patiria nuo jo .

 30. Indre pakomentavo:

  Aš irgi nusipirkau gruodžio 3 bet dar statusas -vykdoma, nors parašyta, kad ateina per 48 val. Rašiau jiems, bet neatraso… Nesuprantu kaip taip gali turėt internete parduotuve ir apgaudinėti visus, be jokių pasekmių…

 31. Rūta pakomentavo:

  Ir mane apgavo, nieko neatsako pinigai sumokėti, prekės nėra.

 32. Nijole pakomentavo:

  Aferas suka ,pinigus gauna uz prekes,o nei prekiu nei pinigu ,gruodzio 2 d.uzsakiau ir nera,siaip ne taip atrase i el laiska,bet nulis emociju

 33. Laura pakomentavo:

  Nežinau, kodėl nepasako iš anksto žmonėms, kad šiuo metu neturi. Tai tikrai suerzina, bet kokiu atveju, aš gavau. Atsiprašė, kad vėluos pristatymas dėl švenčių bumo ir pritaikė nuolaidą sekančiam pirkiniui. Užsakiau gruodžio 18d. ir vakar sausio 4d. pasiėmiau 🙂

 34. Juta pakomentavo:

  Deja, nepatikrinau atsiliepimų ir aš… užsakymas pateiktas gruodžio 15 d., dar į žinutę atrašė po trijų dienų, kad išsiųs turbūt gruodžio 19 d., o po to tyla visais kontaktais… dar parašysiu paskutinį el.laišką, kad kreipsiuosi į atitinkamas institucijas ir lauksiu prekės arba pinigų

 35. Vesta pakomentavo:

  Aš nežinau kaip tiek daug nukentėjusių pirkėju, visa laimė, bet nepapuoliau tarp jų. Truputį vėlavo, bet pranešė jog vėluos, už vėlavimą ir dovanėlę pridėjo. Todėl nieko blogo pasakyti negaliu.

 36. Si pakomentavo:

  Po 7 dienų ižsieškojau siuntos, parašiau ne vieną laišką, atrašė po poros dienų, kad siunta dėl švenčių vėluos ir bus išsųsta greičiausiu metu, už laukimą įdės dovanų. Už poros dienų gavau siuntą, dovanų įdėjo dantų šepetėlį. Nepatiko, kad jokio originalaus įpakavimo, jokios apsauginės plėvelės, neatrodo patikimai. Antrą kartą nepirksiu.

 37. Aušra pakomentavo:

  Aferistai. Deja per velai ir as pamaciau siuos nusiskundimus. Bet visko nezadu taip paprastai palikti. Kreipsiuosi i atitinkamas institucijas. Nes jei visi tik padejuosim cia su komentarais,tai toki aferiugos toliau ir apgaudines zmones.

 38. Eglė pakomentavo:

  aš taip pat užsisakiau dantų balinimo miltelius prieš mėnesį. Žada iki dabar, rašiau jiems el.paštu kokius 5 kartus, gražiai, neužgaliojant ir sakė, kad dėl švenčių daug užsakymų ir dovanėlę žadėjo, bet nei prekės nei dovanėlės. Aš taip nepaliksiu ir kreipsiuosi į policiją.

 39. Aušra pakomentavo:

  Sveiki, pati šviežiausia situacija su zavingi.lt Man nutiko labai panšiai, kaip ir visiems kalėjusiems prieš tai: užsakiau, praėjo laikas, jokio atsako, telefonas neveikė, el. laiškai grįžo kaip neegzistuojantis adresas, Facebook jokios reakcijos, jų puslapyje – jokios reakcijos.
  Taigi, Ieva Simanavičiūtė ir jos puslapis buvo raportuotas į Vartotojų Teises, į E-Policiją ir mano banką. Galiu tiek pasakyti, kad visos įstaigos labai puikiai suregavo. Pirmiausiai bankas. Žinoma bankas negali daug ką padaryti, tačiau gali informtuoti kitą banką (zavingi.lt banką) apie tokią veiklą ir paprašyti partnerio banko pervesti sumą atgal. Tačiau tai gali užtrukti, bet galimybė yra.
  Toliau Vartotojų teisės paprašė daugiau informacijos ir susiražinėjimo laiškų ir pradėjo tyrimą.
  Galiausiai po dienos paskambino ir policija, kurie susisiekė su pardavėja.
  Galiausiai zavingi.lt parašė nemandagų laišką, kam kreipiausi ir grąžino pinigus.
  VISI NUKENTĖJĘ rašykite į polciją ir Vartotojų teises internetu.

 40. Inga pakomentavo:

  Sveiki, aš taip pat galiu patvirtinti, kad po kreipimosi į Vartotojų teisių tarnybą, pinigai buvo grąžinti. Smagu, kad tarnyba reagavo greitai ir profesionaliai. Tačiau, tuo pačiu liūdna, kad ir toliau „prekiaujama“ preke, kurios niekas negauna. Visgi, svarbu netylėti. Labai tikiuosi, kad šita „parduotuvėlė“ bus uždaryta.

 41. Laura pakomentavo:

  Va kas būna, kai internete nepasiskaitai atsiliepimų iš karto…pakliuvau ir aš ant šitos bjaurybės, kuri nulupo pinigus ir prekę mačiau kaip savo ausis..nei į vieną laišką neatsako…

 42. Irmante pakomentavo:

  O aš gavau šią prekę gan greitai atėjo, esu patenkinta🙂

 43. Ga pakomentavo:

  Aš ir prekės nagavau,o į laiškus niekas nereguoja…

 44. Inga pakomentavo:

  Mano kova truko mėnesį. Užsakiau, apmokėjau ir ….nieko. Prekės neišsiuntė, neinformavo, kad dėl kažkokių priežasčių išsiuntimas gali vėluoti, žinutes FB skaito, bet nieko neatrašo, el.laiškai vieni grįžta, kiti gerai išsisiunčia. Į krūvą laiškų atsakymo jokio. Tik parašius raštą dėl kreipimosi į VTT ir policiją, jei pinigai nebus grąžinti kelių minučių bėgyje ir į laišką atsakė, kad pinigus grąžins, ir pavedimą atliko, tad peršasi išvada, kad ir visi ankstesni laiškai buvo skaitomi. Apmaudu, kad tokių yra 🙁

 45. Ka pakomentavo:

  balandzio 12d padariau uzsakyma, bet kol kas lig siol preke neatkeliauja, rasiau laiskus tiek i feisbuka, tiek i el pasta, praejo 48h jokio atsako nors teigia, kad atraso kas 24h. Pasiskaiciau, kad cia daugiau yra nukentejusiuju, gaila, kad aklai patikejau ir nepasiskaiciau is pat pradziu kokio tai patikimumo “parduotuve”.

 46. Irma pakomentavo:

  Žavingi.lt tikėti tikrai neverta- pinigus atgavau tik su VTT pagalba. Matyt, nemažai pirkėjų tiesiog nesivargina dėl keliolikos eurų, kad jiems vis dar apsimoka taip apgaudinėti… Gaila, kad be jokių skrupulų taip verčiasi ir toliau.

 47. Zivile pakomentavo:

  As taip pat nukentejau, spalio 25 diena uzsakiau bet nieko negavau, pradziai i laiskus atsakinejo o daugiau nebeatsako ir prisiskambinti neimanoma. AFERISTAI.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.