mokslincius2021@gmail.com o kada bus mokslincius2022

mokslincius2021@gmail.com o kada bus mokslincius2022 kokie suk tai isradingi

+15
-37
  
Processing your request, Please wait....
skundziu.lt skundziu.lt skundziu.lt
Atsiliepimai
 1. Ritulė Gražulė pakomentavo:

  Tai ir pasirašyk savo vardu, pavyzdžiui, anka@ona-nisimus.lt, pasirašyk

 2. Rugile pakomentavo:

  taip elgiais aferistai, keicia savo pastus ir apgaudineja studentus

 3. Cha cha cha pakomentavo:

  Taip elgiasi “nuomonės formuotojai” ir visokie “kovotojai” iš studentų atstovybių, kurie renka studentų bei konsultantų duomenis bei “formuoja nuomonę” rašinėdami skundus ant savo pačių susikurtų skelbimų, tokiu būdu sukurdami skundų gausą. Būtent tie “gaudytojai” iš studentų atstovybių prašo prisijungti prie jų virtualių “edukacinių aplinkų”. Ar suprantate, ką tai reiškia? Tai reiškia, kad šitie neva tai kovotojai “už sąžiningumą” iš tiesų veikia nusikalstamai, renka jūsų privačius duomenis neteisėtais būdais. NIEKADA, JOKIU ATVEJU – NIEKADA – NESIJUNKITE PRIE KOKIOS NORS VADINAMOSIOS “EDUKACINĖS APLINKOS”, NES TAI GREIČIAUSIAI BUS NUSIKALTĖLIAI IŠ STUDENTŲ ATSTOVYBIŲ.

 4. Finansuoja užsakovas pakomentavo:

  Šią purviną kampaniją finansuoja užsakovas, nes kitaip nevykę “nuomonės formuotojai” neišsipirkinėtų brangių skelbimų. Ta jūsų kova už ” sąžiningumą” nesąžiningais ir netgi nusikalstamais metodais kvepia š… krūva, kaip ir jūs patys, nevykę žąsinėliai.

 5. :) pakomentavo:

  Mokslo darbų konsultantai buvo ir bus, tokiais apgavikiškais metodais čia nieko jūs nesuformuosite, jokios nuomonės. Visi jūsų metodai yra išsiaiškinti.

 6. Algis pakomentavo:

  Man irgi skambino nuomoniu formatuotojai ir prase prisijungti prie ju sistemos, neisgraush

 7. Užklausos pakomentavo:

  Dar labai svarbu šitiems siauros mąstysenos “foemuotojams” pateikti kuo mažiau informacijos apie konsultavimo paslaugų teikimo procesus. Antra diena iš eilės kaip masiškai viena po kitos keliauja užklausos dėl įvairių darbų, nors lyg ir ne pats sezono įkarštis. Nurodžius, jog dėl detalesnės informacijos reikia skambinti, aišku, jie tikrai nepaskambina, nors realiems studentams tai nesukelia jokių problemų. “Formuotojai” bando kurti įspūdį, kad kiek daug užklausų ir niekas nebeskambina, todėl reikia bendrauti tik rašinėjantis paštu. Vėl apgailėtinai nori save apjuokti, kai auklėjimo priemonės konsultantams nesuveiks ir vėl reikės ieškoti kitų būdų “formavimui”.

 8. To užklausos pakomentavo:

  Tikra tiesa, jeigu asmeniui yra reikalinga pagalba, konsultacija ir jis yra paprasšomas paskambinti, jis tai mielai padarys. Tačiau tie,kurie formuoja nuomonę, neskambina, nes jų yra ne tiek ir daug. SIM kortelių naujų prisipirkinėti jie gali, ką, beje, jie ir daro, tačiau savo balsų nepaslėps. Be to, formuotojams kyla pavojus būti atpažintiems, kaip tai atsitiko A.A. Taigi jiems belieka rašinėti kvailas užklausas. Kaip rodo patirtis, iš kelių tūkst. padarytų užklausų, tik vienas pasirodė tikras užsakovas. Tai buvo mokinukas, ieškantis mokytojo, kad paaiškintų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.