neigiama patirtis su profdarbai@gmail.com +37060112189 labai nusivyliau ju profesionalumu

neigiama patirtis su profdaibai@gmail.com +37060112189 pinigu. tikriaisiai neatgausiu, nusivyliau

+25
-125
  
Processing your request, Please wait....
skundziu.lt skundziu.lt skundziu.lt
Atsiliepimai
 1. Adm.Pr pakomentavo:

  Gerb. Kliente

  Prašom kreiptis į mus, nes kolkas su mumis nebuvo susisiekta. Klientas, kuris yra kažkuo nepatenkintas, pirmiausia kreipiasi į paslaugų tiekėją, o neviešina kontaktus. Šiuo metu siautėja viešųjų ryšių kontora, kuri platina neigiamus atsiliepimus apie visus rašto darbų rašytojus. Kadangi jūs su mumis iki šiol nesusisiekėt dėl aprašytos situacijos, darytina išvada, kad šį atsiliepimą taip pat parašė ta pati piaro agentūra kaip ir apie visus rašto darbų rašytojus. Apie tai galite rasti daugiau informacijos paieškoje apie kitus rašto darbų rašytojus.
  Visus, kuriems kyla klausimų, mielai kviečiame kreiptis į mus ir į juos būtinai atsakysime.
  Siekiame, kad niekada neliktų neatsakytų klausimų ir visi klientai būtų patenkinti, todėl susisiekite jums patogiu būdu.

  Pagarbiai,
  Pr. Admn

 2. Siūlymas pakomentavo:

  Kreipkitės į teisėsaugą dėl šmeižto. Truputį patampys pacukus. Gal iki teismo ir nedaeis, bet nervus jiems patampysite.

 3. Evaldas pakomentavo:

  nuomones pareiškimas tai nuomonės pareikškimas todėl niekas netampys

  jei kažkam parašė blogai tai žmogus ir parašė nuomonę, ir turi teisę tam

 4. Diana pakomentavo:

  Jeigu žmogus kreipėsi paslaugos ir jam netiko, tuomet tai yra nuomonės pareiškimas. Tačiau masinis rašinėjimas ant visų konkrečios paslaugos teikėjų, turint kryptingą tyčią, kaltinant nesamomis “apgavystėmis”, yra nusikaltimas.

 5. Diana pakomentavo:

  Nežinote, turbūt, kad su tokiais rašinėjimais buvo prieš keletą metų?

 6. An pakomentavo:

  Kadangi šiuo metu apie visus rašto darbų rašytojus platinami neigiami atsiliepimai, siekiant suklaidinti klientą, patikinu, kad į tokio pobūdžio melagingus atsiliepimus išvis nereikia kreipti dėmesio. Nes žmonės kurie tikrai kažkuo nepatenkinti kreipiasi į paslaugų tiekėją, o čia kaip matom nesikreipė, o tyčia kaip ir apie visus rašytojus, parašė išgalvotą nesąmonę. Apie visus rašo vienodo stiliaus atsiliepimus – į antraštę įtraukia telefoną ir el p ir prideda melagingą sakinį. Jau patikrinta ir įrodyta patikrinus kitų rašytojų patirtis. Protingi žmonės supras kas yra kas ir kad tai daroma tyčia, tuolabiau kai kaip matom, niekas absoliučiai nesikreipė. Žodžiu, ieškokit patikimos info ir nepasitikėkite tokiais išgalvotais sakinukais – viešųjų ryšių skylė rašo visiem tuos pačius atsiliepimus išgalvotus ir jie mano, kad jiem negręsia atsakomybė. Siūlau patikrinti visus puslapius kur jie prirasinėjo apie visus melagingų skundų ir tuomet galės atsakyt ir įrodyt ar tai tiesa.

 7. Albertas pakomentavo:

  Deja, bet papuoliau į tokią pat situaciją – jau savaitę bandau susisiekti su ProdDarbai komanda el. paštu, tačiau negaunu jokio atsakymo. Panašu, kad sumokėjus jie tiesiog dingo. Nereikia meluoti, kad yra vykdoma kažkokia išgalvota kampanija prieš jus. Tikrai nerekomenduoju.

 8. Kęstas pakomentavo:

  roberta_is@yahoo.com – tie patys aferistai, PAGAUTI!

 9. Ha pakomentavo:

  Nusikaltėliai iš studentų atstovybių siautėja rašinėdami melagingus skundus. Jų tikslas yra prikūrus melagingų skelbimų ir ant jų prirašius melagingų skundų prigasdinti studentus, kad jie nesikreiptų į mokslo darbų konsultantus. taip pat jie “formuoja nuomonę”, kad į konsultantus kreipiasi tik “kaimiečiai’, gąsdina, kad neva po studijų atims diplomus ir t.t. Visada kritiškai vertinkite nusikaltėlių, deklarauojančių, kad kovoja “už akademinį sąžiningumą” talpinamą informaciją, ją stebėkite, rūšiuokite, nes bus laikas, kai vėl teks jiems už tuos melagingus rašinėjimus atsakyti.

 10. Albertas pakomentavo:

  Oho, kaip greitai troliai sureagavo į mano komentarą. Studentų atstovybės, manau, turi svarbesnių reikalų, nei užsiiminėti melagingais sprendimais. Gaila, negalima įkelti nuotraukų – supažindinčiau žmones su šia aferistų kontora, įkeldamas susirašinėjimus su ProfDarbai.lt. Žmonės, būkit budrūs, nepakliūkit į pinkles.

 11. Cha cha cha pakomentavo:

  Be abejo, kiekvienoje srityje, tiek tarp konsultantų, tiek tarp studentų atstovybių, kovojančių ‘už akademinį sąžiningumą”, tiek bet kurioje srityje pasitaiko visokių veikėjų. Tačiau yra puikiai žinoma, galų gale, matosi iš skundų gausos ir skelbimų įvairovės, kad rašoma tik tam, kad FORMUOTI NUOMONĘ. Neginu profdarbų, kurie gali būti tiek aferistų iš studentų atstovybių, tiek iš kitur apsimestinį skelbimą parašiusiųjų. Na, o negerb. Albertas, labai jau žino, ką turi veikti studentų atstovybės, ir kiek jos laiko turi, taigi jis pats ir bus iš nusikalstama veika, dezinformacijos skleidimu, užsiimančių atstovėlių.

 12. ChaChui pritariu pakomentavo:

  Būtent, būtent. Prisikuria melagingų skelbimų, prie to pačio dar studentų duomenų pasirankioja, konsultantų duomenų išsivilioja. Paskui rašo, kad apgavo. Patys muša, patys rėkia. Cypia kaip dvorniaškos šunyčiai, kanda sau į uodegą ir rėkia tie studentų atstovyvių “įgaliotieji”. Šuns balsas į dangų neina au au, to jie nesupranta. Apsikakinote ir apsijuokėte su savo akcijomis ant visos Lietuvos.

 13. Cha cha cha pakomentavo:

  Tai nieko naujo toks “platformų išnaudojimas” kovojant už “akademinį sąžiningumą”. Gudrybė sugalvota gal ir nebloga, bet tik ne mums. Tai nesuveiks.

 14. Albertas pakomentavo:

  Nemanot, kad ta jūsų vadinama “SKUNDŲ GAUSA” atsiranda dėl to, kad žmonės naiviai pasikliauna tokiais aferistais, “rašančiais” mokslo darbus? Būtent taip atsitiko ir man. Neesu studentų atstovybės narys, todėl negaliu garantuoti, kad tarp narių nėra neadekvačių veikėjų. Man tik keista, kad yra taip aršiai ginančių tokius aferistus, kaip ProfDarbai.lt.

 15. Albertas pakomentavo:

  Trolinimo lygis 10000. Kodėl slepiat savo vardą? Įdomu, kiek jie jums moka, laido riteri?

 16. :) pakomentavo:

  Skundų gausą sukuria tie, kurie ir kovoja ‘už akademinį sąžiningumą” neteisėtais ir nesąžiningais metodais. Juk tokia jūsų, pasamdytų ‘nuomonės formuotojų” misija ir yra sukurti skundų gausą. jei kas čia yra nesąžiningas, tai PIARO ČEBURĖKINIAI IŠ STUDENTŲ ATSTOVUBIŲ.

 17. Albertas pakomentavo:

  Dalbajobas? Dalbajobas. Nieko daugiau negaliu apie tamstą, slepiantį savo vardą, parašyt. Linkiu jums gero vakaro.

 18. Albertėliui pakomentavo:

  Štai koks nenorminis leksikonas tokių viešųjų ryšių atstovėlio iš studentų atstovybių arba iš jų pasamdytų veikėjų. Menkysta, šmeižiantis mokslo darbų konsultantus (ne konkrečiai vieną kurį, o visus konsultantus). menkysta.

 19. Albertas pakomentavo:

  Nieko daugiau nekomentuosiu, žmonės ira taip supras, kad čia siaučia rašto darbų rašytojų atstovai, bandantys paneigti, jų manymu, studentų atstovybių komentarus. Ačiū dievui, didžiųjų Lietuvos universitetų studentų atstovybės taip žemai, kaip jūs, dar nekrito. O žmonėms linkiu blaivaus proto atskirti nuo aferistų nukentėjusius žmones, nuo jų pasamdytų interneto trolių. Peace.

 20. Albertinui pakomentavo:

  Nu bet kaip keistai. Albertinas parašė skundą (ale studentas) ir įdėmiai stebi kas ką parašys po jo atsiliepimu. Albertinas pasirodo, jog žino ir ką veikia studentų atstovybės, Albertinas žino ir apie skundų gausą, nes nu Albertinas iki tiek neturi ką veikti, jog nuolatos stebi skundus ir juos analizuoja. Taip, Albertinai, tu tikrai esi realus studentas ir tikrai ne “bukas nuomonės formuotojas”. Albertinai, labai gudriai sugalvota 🙂

 21. Mant pakomentavo:

  Viešųjų ryšių įmonės ir toliau siaučia su savo išgalvotais komentarais. Žmonės jeigu kažkas ne taip, kreipkitės į paslaugų tiekėjus, o jei neatsako, į policiją. Visi tokie nuskriausti, tiek daug nuskriaustų šitam puslapyje kaip tyčia, ir juos visus nuskriaudė rašto darbų rašytojai? Ar tikrai? Kodėl nesikreipiat į policiją? Kodėl ateinat kudakuot kaip vištos čia? Nes jūs bandot pagasdinti studentus? Jeigu būtų nors vienas nepatenkintas tai kreiptųsi į policiją. Deja, kadangi prieš visus rašytojus vykdoma cirko lygio akcija, tai tokie išgalvoti skundai virsta pokalbių ir chatu kanalais. Tiesa yra viena – apie visus rašytojus kažkas surašė išgalvotus skundus, tačiau žmonės nėra kvaili ir supranta kad tai yra netikra. Tokie skundai yra nuliniai. Vaikas penkių metų supras kad jais kažkokia įmonė siekia pagąsdinti studentus nuo darbų pirkimo. Tai tiek.

 22. War pakomentavo:

  Peace, fease ir bybykšt. Vau, kokie jūs kieti, jūs gi “madingi nuomonės formuotojai”, jūs ten žinot baisiai daug mandrų žodžių, su lietuvių kalba jūs nelabai draugaujat, nes tai “nepopuliaru”, reikia būtinai į kas antrą sakinį įmesti “kietų” angliškų žodžių, ir šiaip, nu XXI amžiui tai nemadinga

 23. Albertas pakomentavo:

  Jei tik galėčiau, įrodyčiau, kad esu studentas, tačiau savo pavardės net neketinu viešinti. Apie studentų atstovybes žinau tik tiek, kiek reikia, ir ne daugiau. Studentų atstovybės neplėšia ir neapgaudinėja studentų, taip, kaip darote jūs. Prašau neiškreipinėti mano vardo, saulyte. O turint banko sąskaitas, kurias nurodė šie sukčiai, prašau visų nukentėjusių kreiptis tiesiai į epolicija.lt. Sėkmės jums.

 24. Būtent pakomentavo:

  Kreipkitės į policiją jeigu apgavo. Ir ne į epolicija, l į POLICIJĄ

 25. Retorinis klausimas pakomentavo:

  Bet Albertinai, kaip nutiko, kad būtent penktadienį, kai “nuomonės formuotojai” vėl vykdo apklausas ir juokina konsultantus su apsimestinėmis situacijomis, tu taip pat stebi, analizuoji skundus? Ar studentas neturi, ką veikti penktadienio vakarą? 🙂 Taip pat, Albertinai, kodėl tu kalbi daugiskaita, jog visi apgaudinėja? Nes tikrai taip nėra. Ar tai tik nėra “nuomonės paformavimas”, kad jie ten visi yra tokie ir anokie? Albertinai, ar kiekvienas studentas analizuoja skundų gausą, kiekius? Ne. Tai daroma, kai vykdomos reklaminės “nuomonės formavimo” kampanijos, nes reikia skaitinės išraiškos, reikia nurodyti kiekį, kiek parašyta, kiek padaryta, kokia auditorija pasiekta, kiek “nuomonių suformuota”, kokie kampanijos rezultatai. Na, tu juk pats žinai, kokias ten jums ataskaitas reikia pateikti ir ko jose reikalaujama

 26. Albertas pakomentavo:

  Pagaliau priėjome bendrą nuomonę. Ačiū.

 27. Taigi pakomentavo:

  Nurodymas kreiptis ne į policiją, o būtent į epoliciją vėlgi yra nuomonės formavimas, kvietimas studentus ir konsultantus bendrauti tarpusavyje tik elektroniniu būdu, kad piarščikai, susikūrę netikrų skelbimų, galėtų prisirinkti tiek studentų, tiek ir pačių konsultantų duomenų. Kvailiukai požiūrio formuotojai

 28. Sim pakomentavo:

  😀 Vau, netikėjau kad dar gali būt tokių žmonių, bet pasirodo yra… Užsukau tik dėl komentarų skaičiaus. Juokinga. Siaučia kažkokia pasamdyta skylė, pila purvą ant visų be išimties rašytojųir svarbiausia vis issiduoda savo komentaruose patys :))

 29. Albertas pakomentavo:

  Norėčiau susitikti su jumis gyvai, būtų įdomu pažiūrėti į proto invalidą iš arti. Susidariau nuomonę, kad tokie troliai yra gyvenimo nuskriausti žmonės, bandantys apmauti naivius žmones. Dar kartą pasikartosiu, neesu blogeris, influenceris ar dar koks “nuomonės formuotojas”, o tik paprastas studentas, apgautas tokių trolių, kaip tu.

 30. Neišmokusi kalbėti pakomentavo:

  Būtinas bendravimas paštu, nes, kaip rašė tokia nuomonės formuotoja Rita.: “man patogiau paštu rašyti, nes sklandžiai tada mintis išdėstau”. Čia po parašymo, jog norint užsisakyti konsultacijas ir detaliau viską aptarti, reikia paskambinti nurodytu telefono numeriu. Kadangi, kaip ir šiandieninis apklausėjas žodžiu labai pasimeta, kai pradedi jų klausinėti detalių, tai jiems geriau raštu, ir šiaip, juk instagrame “nuomonė formuojama” raštu, jų kitaip nemokino

 31. Albertui ir kt. "Ankoms" pakomentavo:

  Jokie jūs apgautieji, nei būtumėte apgauti, policija lūžtų nuo skundų. Kuriatenpatys melagingus skelbimus, deklaruojate, kokios mažos kainos su tikslu suformuoti nuomonę, kad konsultantai dirbtų už nedaug ir jiems tai neapsimokėtų. Paskui patys ant savo skelbimo pasiduodate skundą ir rėmiate apgaaaavo. Taip tikėtės suformuoti nuomonę. Parsiduokite, prostitutai ir prostitutės, šmeižti kitos sritiesnspecialishus, nes mokslo dagbų konsultantIak bei studijuojantys yra protingi ir jus perpranta. Eikite “stebuklingų valiklių” pardavėjus šmeižti. Gal netgi daugiau mokės nei dabar iš idėjos vargstate.

 32. Albertas pakomentavo:

  Graudu žiūrėt, kaip užsiputojat, kai kas nors jus demaskuoja. Vien tik gramatinių klaidų kiekis ir rašyba sufleruoja apie jūsų riešuto dydžio protą. Raginu visus sveiko proto žmones pranešti policijai apie apgavikų banko sąskaitas, kad nenukentėtų daugiau žmonių. Tą patį pats padarysiu kitą savaitę.

 33. Simm pakomentavo:

  100 proc fake skundai apie visus rašytojus. Kuo daugiau jų rašinėja, tuo labiau issiduoda tie piarcikai, bet jau demaskavo jus, tad galit nesistengti kažką dar bandyt, nes jau viskas, paviešinti esat visur.

 34. Apie Albertus ir Ankas pakomentavo:

  Raginu žmones kreiptis tik pagal tuos skelbimus, kurie sukurti daugiau nei prieš metus. Nes būtent prieš metus prasidėjo piarščikų aktyvioji fazė, kuomet jie ėmė patys kurti skelbikus ir šiaip išgalvotus kontaktus. Anksčiau jie irgi siautėdavo, bet jų stilius buvo kitoks – užsiundyti, kad konkurentas ant konkurento rašinėtų melagingus skundus vieni kitiems keršydami už šmeižtą.

 35. Albertas pakomentavo:

  Raginu žmones saugoti savo pinigus, o šitus trolius siųsti “ant trijų raidžių”. Tai tiek šiam kartui. Kova su šitais troliais yra bevertė – jie patys išmirs.

 36. Prisijungsiu ir aš pakomentavo:

  Prieš metus šitie metinę ataskaitėlę pateikė, tuomet ėmėsi naujos taktikos. Pati pradžia, bent jau mano duombazėje, kurioje kaupiu visą melagingų piarščikų skambučių bei laiškų registrą, užfiksuota 2019 metų lapkričio 14, o nuo 2019 metų gruodžio 19 d. fiksuojami itin gausūs skambučiai, laiškai ir melagingos užklausos su nurodytu itin mažu biudžetu.

 37. Pasimirs pakomentavo:

  Bukieji “nuomonės formuotojai” greičiau išmirs nei darbų konsultantai. Galime lažintis, Albertinai 🙂 Nes protingų žmonių paslaugos visada bus reikalingos, o bukagalvių “nuomonės formuotojų” burbulas yra labai laikinas. Nežinia, ką jūs veiksit, kai visa instagramo era praeis, nes jau dabar daug įmonių pabandė ir pamatė, jog efektas iš šitų formuotojų yra lygus 0. Duoda ten barteriu šampūną pareklamuoti, bet kad jų auditorija neturi pinigų iš ko jį nusipirkti, nebent iš tėvų kaulyti, kad duotų kapeikų

 38. Bus juokų pakomentavo:

  Bus labai juokinga, kai koks atstovas iš studentų sąjungos, “nuomonės formuotojas” ar kokia atstovė iš AET viešoje erdvėje dievagosis, jog bandė kovoti su akademinių “nesąžiningumu” ir susidūrė su labai “aršiu” antpuoliu iš konsultantų. Piktinsis, kad jie nesileido šmeižiami, sugriovė jų visą “formavimo” kampaniją, šitiek pinigų išleista, o jie buvo iššifruoti momentaliai. Šita situacija bus maždaug pavasarį, nes skirs pinigų tradiciškai kokio straipsnelio parengimui apie “nelegalias” konsultacijas ir pan.

 39. Dėl AET pakomentavo:

  Patys jie tuo nešvariu darbu neužsiima. Paprašo idėjinių kvailiukų, o šie viską padarys, netgi klozetus išlaižytų iš savo bukagalviško entuziaizmo.

 40. Barteris pakomentavo:

  Vienas, ko gero, “nuomonės formuotojų” skelbimas siūlo konsultacijas net už barterį, prekėmis (matyt, šampūnais, čeburekais, valiklais ir pan.). Nu dar tokių nesąmoningų skelbimų per tiek metų nebuvo tekę matyti. Panašu, jog jie tikrai kuriasi dar ir skelbimus, kad paskui galėtų ant savęs parašinėti ir tuo pačiu rinktis informaciją apie studentus.

 41. Konsultantams pakomentavo:

  Konsultantus noriu įspėti, kad prie savo skelbimų bent jau pagrindię nuotrauką dėtumėte savo pačių fotografuotą. Paaiškinu, kodėl. Šitie nususę piarščikai nuotraukas pavagia ir kuria feikinius skelbimus. Jeigu nuotrauka bus jūsų autorinis darbas, galėsite teikti ieškinį. Žąsinėlius reikia prigriebti.

 42. to barteris pakomentavo:

  kuris čia?

 43. ? pakomentavo:

  O tas barterio siūlymas gal tuo pačiu užuomina ir konsultantams, jog reikia dirbti jau už barterį? Taip, kaip jie įpratę. Pakonsultuoji, nueini atsiimti atsidėkojimo maišelį su dešromis, čeburekais, bulvėmis, dar porą nunešiotų skudurų numeta jeigu jau labai gerai pakonsultavai. Su šituo anekdotu “nuomonės formuotojai” labai pralinksminot, čia jau yra jūsų durnaus originalumo olimpas

 44. Kuris čia pakomentavo:

  Jau radau kuris 🙂
  Nu geeeeras

 45. Skelbiu pakomentavo:

  Šiuo metu skelbiu portale trečias nuo viršaus

 46. to ? pakomentavo:

  Tikrai kad formavimas. Reikės kadanateityje studentui pasiūlyti tokią temą, kaip kad “Nuomonės formavimas kaip nusikalstama veika” (teisijinkams) arba “Platformų išnaudojimas viešųjų ryšių srityje” (komunikacijos studentams) arba “Finansinių išteklių taupymo metodikos išnaudojant platformas. Barterionatvejo tyrimas” (vadybininkams).

 47. Tikra tiesa pakomentavo:

  Tos mokslobites barterinės yra tų apgailėtinų viešųjų ryšių dugno ir studentų atstovybių, kovojančių klozetiniu metodu už “akademinį sąžiningumą” sukurtas feikas, kurio tikslas yra sudaryti įspūdį, kad mokslo darbų konsultantai yra apgavikai, omantras tikslas yra prisirankioti duomenų. Imitavimas yra galimas tik baudžiake, vėpliai jūs. Atsakysite kaip dideli.

 48. Palengvina darbą pakomentavo:

  Taip, šitų instagramerių dėka bus galima lengviau “suformuoti temas”. Tik juokinga, jog “nuomonės formuotojai” galvoja, jog paauklės ir konsultantus. Tokiais skelbimai nori parodyti, jog konsultantai turi būti lankstūs atsiskaitymų formoms. Suprask, yra va ir barteris (“nuomonės formuotojų” darbo pagrindinė atlygio forma), čia labai didelė konkurencija, nes studentai už tokias paslaugas jau gali atsidėkoti įgrūsdami savaitgalį iš tėvų parsivežtu dešros šliosu ir tai atseit yra labai geras atlygis kaip už tokias paslaugas

 49. to Palengvina darbą pakomentavo:

  Kolega, visiškai sutinku su tamsta, kad šitie smulkieji parazitai – prilyginčiau juos rudens vėsumoje bedvesiantiems uodams – bando formuoti abssurdiškus dalykus, ant kurių niekas nepasimauna, jei turi bent kiek smegenų. taip pat norėčiau atkreipti dėmesį, kad šitie “nuomonės formuotojai” atlieka ir gerą darbą. jie sudoroja konkurentus. atsiranda koks naujas konsultantas, būsimas konkurentas, jie ir suėda kaip kokie šakalai. Ten, kur jie kalbėjo apie pamirojimą, būtent tai ir turėjo omeny. Bet tegul nesidžiaugia, jie patys gal ir nepamiros, bet nueis nuo eterio.

 50. Konkursai pakomentavo:

  Kad ir prof darbai savo FB paskyroje rašto darbai prof darbai skelbia konkursus. Dalyvauk konkurse ir laimėk 30 ar 50 eurų Multikino dovanų čekį. Su metiniu abonementu 50 proc. nuolaidos visiems metams. Nuo kada konsultantai pradėjo konkursus, loterijas organizuoti? Čia juk “nuomonės formuotojų” akcijos. Įvesk kodą Ritulė ir šiandien gauk 25 proc. nuolaidą valikliui, Foto nuotraukos daliai nufotošopintos, taip, kaip moka piarščikų agentūrėlės, gražiai, stilistiškai, pateikta. Viskas tampa dar aiškiau. Iš visų pusių čia užsimojo šitie “formuotojai”

 51. Kam skirta, tas supras pakomentavo:

  “nuomonės formuotojai” – ši gramatinė forma kieno?kas? labai primena kitą dalyką, t.y, P-OS KRAPŠ-Ė. Beje ji 2020 metų kovo pabaigoje kartu su tokiu M. man darė feikinius skambučius dėl darbelių. Tai va, kokio lygio ir tie kiti formuotojai.

 52. to Konkursui pakomentavo:

  kažin kam tie konkursai reikalingi? Ogi prisirinkti duomenų.

 53. Krapštuoklė pakomentavo:

  Na, žinant jos “draivinį, perdėtą jaunatviškumą”, ko gero, nekeista būtų jeigu ji taip pat prisidėtų prie auklėjančių ir mosuojančių piršteliu “nuomonės formuotojų”, nes tai taip pat cool, kaip ir važiuojantis džipas be vairuotojo…

 54. Jaunatviškas draivas pakomentavo:

  Teko sutikti tokį A.A. iš VU SA, apsimetė, kad iš MRU socialinio darbo, skambino iš naujai nusipirktos kortelės, susitikimo metu visaip vartė savo kompą ir filmavo, pirštuku mosavo, fotografavo, “skaitė paskaitas”, kažkokias savo špargalkes rodė. o paskui, kai suprato, kad buvo atpažintas, kai buvo paskambinta jam į tikrą, nebe kortelinį telefoną, dėjo į kojas kaip koks apsisisiojęs vaikas ir be džipo. Kokią išvadą galima daryti? kad iš studentų atstovybių perpardavinėja darbus, ka tuo tarpu konsultantai tik konsultuoja. Tai kokią nuomon jie gali suformuoti? Kas išvis jie per kvailiai? Neatmetu galimybės, kad bvienas iš tų piarščikų ir yra A.A.

 55. Panaši situacija pakomentavo:

  Būta panašios situacijos pavasarį. Vienas “nuomonės formuotojas” paskambinęs bandė įtikinėti, jog jam reikia konsultacijos dėl poros puslapių. Pradėjus jo detalų klausinėjimą, paaiškėjo, jog tie porą puslapių jau patapo baigiamuoju darbu. Tuomet formuotoją pradėjus lazdavoti, jog durnelių tegul pasieško kitur, pradėjo moralizuoti, jog ant mūsų pačių konsultantų yra pilna skundų ir mes esame žemos moralės ir kitos tradicinės triados. Tuomet ir pasidarė pagrindiniai aiškumai dėl nuomonės formavimo. Apsimetėlio numeris buvo įsivestas, po savaitės apsimetėlis skambino dar kartą. Tik šį kartą iš sociologijos srities studento jis patapo inžinerijos studentu. Paklausus, gal galėtų išduoti paslaptį, kaip per savaitę taip sugebėti iš sociologijos perstoti į ižineriją ir jau rašyti baigiamąjį darbą, apsimetėlis kažką isteriškai subaubė ir padėjo ragelį. Patikrinus apsimetėlio kontaktus detaliau paaiškėjo, jog jis yra vieno universiteto studentų atstovybės aktyvus narys ir čeburekų įmonės vadovės

 56. Konsultantams pakomentavo:

  Patariu visada padalyvauti opozicijos rengiamuose seminaruose (tai nesunku, kai vyksta nuotoliniu būdu, reikia tik prisireginti), paskaitinėti jų visokius įrašus, ypač apie strategijas, paanalizuoti užsienio oponentų praktiką. Na, ką aš čia mokau. konsultantai puikiai moka ieškoti medžiagos, ją analizuoti, vertinti. tokia profesija.

 57. Apie prisireginimą pakomentavo:

  P.S. prisireginti į seminarus reikia irgi atidžiai, kad jūsų duomenų nenuhakintų.

 58. Patarimas pakomentavo:

  Kai vyksta tarptautinis seminaras, reginkitės kaip atstovai iš kitų šalių, tada bus saugiau.

 59. J.D. pakomentavo:

  Prašau profdarbai administracija susiekti su manim isspresti taikiai konflikta.Kitu atveju nukentes abi puses.Laukiu šiandien.

 60. Edd pakomentavo:

  T.p turiu liudna situacija su ProfDarbai. I laiskus neatsako…

 61. Taigi pakomentavo:

  Tai ne konsultantai, o influenceriai iš studentų atstovybėlių ar panašūs škacukai.

 62. Stt pakomentavo:

  Nesidarykit sau, gėdos su šitais komentarais. Juos rašo vienas ir tas pats žmogus arba keli. Šitie skundai ir toliau po apačia supilti išgalvoti komentarai ir skundai yra vieno arba kelių pasamdytų šiukšlių darbas. Jie neturi nieko bendro su realiomis situacijomis. Sakau iš savo patirties. Apie VISUS rašto darbų rašytojus surašyti lygiai tokie patys išgalvoti vaikiškai skundai ir paskui, kad jie atrodytų tikresni, tas pats žmogus rašo po apačią komentarus. Net stilius toks pats, taip, kad negalvokit, kad studentai tokie naivūs, kad jum parasinejus išgalvotus skundus ir situacijas komentaruose, kad neva tai irgi atsiranda pritariančiųju, taip ims ir patikės. Viskas kas rašoma šiame puslapyje apie bet kuriuos rašto darbų rašytojus yra išgalvota.

 63. PIRM pakomentavo:

  Aš turiu bendrų pažįstamų, kurie administruoja atsiliepimų apie įmones puslapį ir man jie pasakojo, kad yra samdomos agentūros tam, kad rašinėtų komentarus. Vienus atseka pagal IP, kiti kaitalioja net IP nes jų toks darbas – rašyt išgalvotus skundus ir komentarus. Taip yra ir šiuo atveju, ir su kitais rašto darbų rašytojais apie kuriuos dėsningai rašomi išgalvoti komentarai. Galiu garantuoti,kadangi man pasakojo su tuo dirbantys žmonės. Tie kurie administruoja puslapius, mato kada komentaras ateina ir iškur, taip, kad visos pasamdytos agentūros, galit nesistengti ir nesikvailinti.

 64. Sim pakomentavo:

  Profdarbai man prieš mėnesį parašė puikų darbą. Tad nespankit išgalvotų skundų rašinėtojai. Ačiū Profdarbai jum už puikiai atliktą darbą, esu labai patenkintas!

 65. SIMONA pakomentavo:

  profdarbai@gmail.com mano vyrui padėjo studijas pabaigt pernai. Labai ačiū jums. Patvirtinu kaip ir visi kiti, kad šitie skundai yra išgalvoti. Profdarbai yra geriausi konsultantų rinkoje. Dėkojame dark kartą, mums jūsų pagalba buvo labai svarbi ir jūsų dėka šiandien įgyvendinam savo tikslus. Drąsiai rekomenduoju!

 66. Anonimas pakomentavo:

  Labai atsiprašau jūsų Profdarbai už parašytą šį melagingą atsiliepimą. Jūs mane įpareigojot viešai paneigti šitą melagingą informaciją. Pripažįstu, kad aš pats parašiau šį melagingą atsiliepimą, ir prikuriau išgalvotus komentarus po juo. Viskas yra griežtai netiesa, todėl skaitantieji, prisipažįstu, kad parašiau melą apir Profdarbai šiame puslapyje ir pats prikūriau netikrus komentarus.
  Dar kartą jūsų atsiprašau, gerbiami Profdarbai.

 67. Sad pakomentavo:

  Nepasitikėkit. Pamačiai nemažai gerų atsiliepimų,pasitikėjau ir nuvylė.Sutiko atlikti darbą. Užsakiau darbą likus mėnesiui iki deadline. Kai pinigai buvo pervesti(avansas) žmogus pradėjo ignoruoti. El paštu neatrašinėjo, o telefonu tik žadėjo,jog darbas bus atliktas,atrašinėjo kas 3-4 dieną po porą žodžių. Praejo mėnesis. Nei pirmų puslapių kaip žadėjo, nei atsiprašymo ar perspėjimo jog nespės, ar dar kažka dėl kitų priežasčių. Telefonu nebeatrašo , telefono nekelia.Pinigų negražina.profdarbai@gmail.com 860112189

 68. Ps pakomentavo:

  Žinokit man šio puslapio administracija papasakojo, kad apie visus rašto darbų rašytojus pilami bet kokie išgalvoti skundai. Tiesiog surenka kontaktus ir kelia į tokius puslapius kaip šis ir kuria bet kokia išgalvotas istorijas, neva tai pirko darbą, neatsiuntė. Apie visus vienodas braižas, tas pats IP tad visa tai yra grynai provokacija, į kurią nereikia kreipti dėmesio.
  Be to, kalbu iš savo patirties, Esu naudojusis Profdarbai paslaugomis. Esu be galo patenkinta. Be to, turiu pridurti kad lygiai prieš metus, mano vyras užsakė darbą profdarbai@gmail.com ir gavo puikų įvertinimą. Pati su jais bendrauju pusantrų metų ir viskas puikiai. Tikrai esu dėkinga už pagalbą. Drąsiai rekomenduoju ir dėkoju jums.

 69. Puikiai pakomentavo:

  Aha, mes irgi girdėjom kad rašo išgalvotus atsiliepimus. Tai jų tokia provokacija, kurt išgalvotas istorijas, platinti surinktus duomenis, neva parodyt kad tikrai kažkas įvyko, o iš tiesų nieko panašaus nevyko. Aš pats praėjusią vasarą naudojausi Profdarbai paslaugom, likau patenkintas ir gavau specialų pasiūlymą. Esu dėkingas. Tai va, noriu visus paraginti netikėti anoniminėm istorijomis apie visus konsultantus nes jas kuria specialiai, jų toks tikslas. Tai jau senai išaiškinta, nustatyta.

 70. Sekmės pakomentavo:

  Sekmės visiem kas užsakinės ir negaus nei darbo, nei pinigų atgal!:)

 71. Tommy pakomentavo:

  Ačiū labai už pagalbą. Gavau puikų darbą. Ir kartu noriu prisidėti prie visų, kurie sako jog kažkas sukuria atsiliepimus ir tuomet rašo po jais išgalvotus komentarus, kuris istorijas, neva užsakė darbą,, kažkas netiko. Tai yra visiška netiesa ir tokia šitų komentarų rašančiųjų taktika. Deja šių dienų studentas yra protingas ir jo neapgausi, kai jau yra akivaizdus rašinėjimas apie visus, tai jau tampa kažkokia parodija. Jeigu jau IP tas pats nustatytas, tai jau akivaizdus ženklas kad yra suinteresuoti asmenys kurie ateina su tikslu, tyčia parašinėti komentarus. Vaikų žaidimai. Ir be to, įdomu kodėl mano pusbrolis kaip tik baigė studijas ir net darbe užsakinėja pristatymus būtent pas šiuos rašto darbų konsultantus? Tai akivaizdus įrodymas kad žmonės bendradarbiauja ir yta patenkinti, o tokių kliedesių rašytojų, kurie nori studentus paerzinti su išgalvotas atsiliepimais, visada atsiras. Ačiū!

 72. Biuras pakomentavo:

  Taip, mes, vertimų biuras taip pat susidūrėme su tuo, kad rašomi išgalvoti atsiliepimai. Bet tai yra tik vaikiška taktika, bandymas paerzinti studentą, bet tai jau neveikia. Kam reikia tas naudojasi paslaugomis, yra patenkinti ir tai puiku, o tie vaikai su atsiliepimais tegu žaidžia sau,niekam jie neįdomūs. O be to, mums būtent Profdarbai rašo mokslinius straipsnius, kuriuos verčiame, uzsakinejam jau ilgą laiką, ir visada viskas puikiai! Malonus bendradarbiavimas!

 73. TOP pakomentavo:

  Taip, iš tiesų, patvirtinam, kad šitas ir kiti šiame puslapyje surašyti komentarai apie rašytojus yra melas, tai daro vaikai. Bet tik juokas ima. Visi kam reikia užsako darbus ir džiaugiasi. Labai rekomenduoju iš savo pusės. Tarp kitko, visur vertinami puikiai, akivaizdu, kad šitam puslapyje vaikai rašinėja. Jie tuo naudojasi, kad gali likti anonimais. Vaikai, eikit žaisti su žaislais, nes jau kas kas, bet suaugę tokiu marmalu netikės. Tai nėra, kad kažkas parašė savo patirtį būtent apie vieną konsultantą – įsivaizduojat, apie visus rašytojus ištraukiami kontaktai iš skelbimų ir rašomos išgalvotos istorijos, šiame puslapyje. Visi atsekti ir jūsų žaidimai demaskuoti. Nei vienas protingas žmogus nekreips dėmesio į paistalus, kur išgalvotus komentarus ir istorijas rašo pasislėpę anonimai. Taip, kad jūs galit žaisti vaikai smėlio dėžėje, o kam reikia laimingai užsakinėja darbus ir nekreipia į kvailelių paistalus.

 74. Nekentėjusi pakomentavo:

  I mane apgavo prof darbai. Email profdarbai@gmail.com.
  Prieš gaunant pinigus labai noriai bendravo, tik padarius pervedima – pradėjo ignoruoti, į žinutes ir skambučius ir emailus neatsako, o terminas praėjo jau.

 75. TIA pakomentavo:

  Vakar, kaip tik buvo atliktas tyrimas, sudėlioti IP adresai, kadangi rašto darbų bendruomenė kreipėsi, kad būtų atsakyta už tai, kas rašinėja melagingus atsiliepimus. Ir nustatė du asmenis. Jų veikimo principas: surinkti rašytojų duomenis iš skelbimų, tada parašyt melagingą skundą čia, ir po juo komentuoti. Tas pats žmogus rašo komentarus apsimesdamas kitu ir atseit pritardamas, kad ir jis liko nepatenkintas, kad jam neatsako, dingo ir pan.. Tokiu būdu bando suformuoti daugumos nuomonę. Deja tai daro du žmonės. Nuoširdžiai ginu rašytojus, nes nustatyta oficialiai, jog rašinėjami melagingi atsiliepimai. Tikrai, protingas žmogus supras, kad negalima pasitikėti, kai tendencingai pilami MELAGINGI ATSILIEPIMAI ne apie kurį nors vieną, o visus rašytojus, pagal tą patį principą.

 76. Gintarė pakomentavo:

  profdarbai@gmail.com dirba su mūsų firma daug metų. Jie mums rašo mokslinius straipsnius, esame labai patenkinti. Puikiai žinom kad rašinėjami melagingi skundai. Tai daroma tyčia, tačiau tai tik mažvaikių žaidimai. Tie nevykėliai mažvaikiai surenka kontaktus iš skelbimų ir periodiškai parašo išgalvotus komentarus, prikelia skundų, kuria jų gausa. Suprantu, kad normalu yra jog klientas rašo atsiliepimus, bet šį kartą tai daro ne ji, o tyčia tuo užsiimantys žmonės. Buvo nustatyta pagal IP adresus atsekti. Vaikų žaidimai
  Labai rekomenduojame Profdarbai su kuriais dirbam daug metų. Puiki, patikima pagalba tiek įmonėms, tiek individualiems klientams. Netgi mūsų bendradarbiai, kurie studijuoja užsakė čia darbus. Viskas super.

 77. Nukentėjusi pakomentavo:

  Kiek čia gynėju apie aferistę. Kuri pasiėma pinigus ir po to nustoja atsakynėti į skambučius.
  Patarimas kitiems – netikėkite gražiais žodžiais.
  Atkreipkite dėnesį – kiti kas rašo darbus – tiek nesireklamoja ir nerodo netikrus atsiliepimus. Užeikite į profdarbai facebook paskyra – patys negalėsite palikti komentara – o matysite tik netikrus kažkieno parašytus komentarus.
  Mano patarimas – tikrai neapsigaukitę šita aferiste ir nepervedinėkite pinigus negavus darbo.

 78. Ieva pakomentavo:

  Melas, visi neigiami komentarai apie konsultantus yra melas. Pažiūrėkit kas vyksta šiame puslapyje. Jau ne pirmi metai, vykdoma tokia akcija: surenka kontaktus iš skelbimų apie bet kuriuos rašytojus, o tada parašo skundą. Toliau jų sekantis žingsnis: kurti atsiliepimų gausą po tuo skundu, kad atseit atsiranda vis daugiau nepatenkintų ir pan. Ir taip vyksta ne tik būtent šiuo atveju, apie VISUS konsultantus, rašinėjami tie fake skundai. Ta prasme čia jų tokia taktika, paerzinti studentą, pagąsdinti, kad nepasitikėtų, tik aš pasakysiu taip: jau šitie išgalvoti skundai yra sapalionių lygio. Tiesiog neįmanoma pasitikėti šmeižtu, kai apie VISUS rašytojus rašomi tokie patys skundai, VIENODAI. O dar rudenį buvo taip: nukopijuoja visus kontaktus iš eilės iš skelbimų puslapio, sudaro tokį sąrašą grynai ir kelia per visur. Ir turiu tam įrodymus, Pavyzdžiui iš kito portalo, kai aš paklausiau kodėl taip vyksta, administratorius patikrino pagal el p ir nustatė, kad iš to pačo adreso rašinėja.

 79. Kajus pakomentavo:

  Taip, lygiai tą patį girdėjom ir mes. Iš vienos piarčikų agentūros susirenka vaikai ir rašo melą apie visus. Gėda jums, kurie tyčia stengiasi tai padaryt. Džiaugiamės savo patirtimi ir nuoširdžiai rekomenduojame. Pavyzdžiui, mums teikia kokybiškas vertimų paslaugas, o kolegoms rengia konferencijos medžiagą.

 80. Kajus pakomentavo:

  Mes kaip tik tarpusavy bendraujame su rašto darbų bendruomene. ir žinot ką? Šiandien vakare, visi tuo pačiu metu sulaukė neigiamų komentarų būtent šiame puslapyje. Apie visus iš anksčiau buvo prirašyta neigiamų skundų ir šiandien kaip tik visi vienu metu sulaukė papidomų komentarų po jais, atseit va dar vienas nepatenkintas atsirado. Na Juokinga
  Ta prasme kaip taip įmanoma? esu garantuotas, kad patikrinus IP adresus, būtų atsektas vienas ir tas pats asmuo. Džiaugiuosi, kad aš galiu prieiti prie duomenų ir matyti, kas rašo melagingus komentarus, Ir šiaip, ne vienas jau buvo priverstas kaip matėm astiprašyti, todėl, prieš rašant nesąmones, pamąstykit, kad nesat anonimai ir jūsų duomenys matomi iš kur rašot, Taip kad vaikai, nežaiskit. Jau visur užfiksuota, kad apie rašto darbų konsultantus buvo tendencingai supilti neigiami atsiliepimai sutraukus kontaktus iš skelbimų puslapio. Visur apie tai rašomam buvo.

 81. Mantas pakomentavo:

  Būtent! aš užpernai kartu su grupioku įsigyjau darbą iš jų ir viskas buvo gerai. Pirmiausia kodėl tai yra melas – žmonės kurie nepatenkinti, kreipiasi į paslaugų tiekėją ir kalbasi,aiškinasi. Tokius dalykus kaip šitie skundai rašo tyčia. Grynai tyčia. Normalūs žmonės, kurie jaučiasi kažkuo nepasitenkinę, kontaktuoja, kalbasi. Be to, kaip šiandien atsimenu, kad man padarė didelę nuolaidą ir plius padovanojo prezentaciją. Ir viskas praėjo gerai. Tad kodėl reikia bandyt įrodyt kitaip? jeigu kažkokie nesuripratimai žmonės kalbasi juk. O čia grynai šmeižtas. Aš grynai iš savo patirties kalbu, tiesiog prieš porą metų, man labai padėjo su darbu, tad tikrai nuoširdžiai tikiu, kad kažkas rašo tyčia. Žinot, jiem kaip smagu, galvoja padarys “specialiai”. Ar taip suaugęs elgiasi? maži vaikai tik. Tad drąsiai rekomenduoju ir galiu pats kam reikia atsiųsti visus įrodymus, kad esu pirkęs darbą ir kad gyniausi jį. dar turiu senus susirašinėjimus. Tad mano asmeninė patirtis tik gera.

 82. Karolina pakomentavo:

  Taip, tikrai yra pasamdyti žmonės kurie rašo va tokius kaip šitas skundas ir po juo komentuoja. Realiai tokių situacijų nebuvo, čia jie taip bando studentus paveikti, kad atrodytų nepatikima. Deja, jau kas kas bet apie konsultantus tai tikrai buvo surašyti melagingi skundai. Ne tik apie šiuos, lygiai taip pat ir apie kitus. Tai buvo padaryta tyčia. Bet jau visi studentai senai tai žino ir juokiasi, jau kaip, anekdotas jų tarpe.
  Be to, pas Profdarbai aš užsakiau darbą rudenį, pirmam semestre, toks didelis projektas buvo, tai tikrai labai super pavyko. Iki šiol dėkinga jums.

 83. Laima pakomentavo:

  Labai labai bloga patirti uzsakant darba pas profdarbai turejau ir as. Pinigus paima i prieki, tuomet susisiekti tampa laaabai sunku. Bendravimo kultura po pinigu pervedimo tokia, kad leido sau mane durna isvadinti, pyko kodel skambinau. Paskutini vakara 22 val, tik pradejo rasyti darba, po ilgo ginco telefonu ir tai reikejo sumoketi i prieki, nors dar apmoketos dalies nebuvo atsiuntusi…. baisu !!! Apie darbo kokybe net nekalbu…

 84. Vilma pakomentavo:

  😀 ir vėl siaučia pasmadyta skundų rašinėtojų skylė. Kaip tik savaitgalis, taip ateina parašyt periodiškai kažkokių iškrypusių atsiliepimų apie neva “jų blogą patirtį”. Na jau tie pilami skundai apie visus konsultantus tapę anekdotu.
  Atseit galvoja – va parašysiu, apšmeišiu ir studentas bijos. Sorry, bet tai jau yra anekdotas jūsų pastangos ir tie patys studentai žvengia. Mūsų privačiame chate kaip tik diskutavom ir kėlėm tuos vienodus skundus supiltus visiems. Vaikučiai – užaukit. Joks protingas studentas net nekreips dėmesio į jūsų pastangas “suvaidinti situaciją” kaip neva buvo negerai ir bla bla bla. Kodėl tada surasot apie visus vienodai? Tikrai juokinga ir niekam neįdomu.

 85. Ūla pakomentavo:

  Labai norėjau pagirti. Dariau konferencijai darbą anglų kalba. Viską padėjo paruošti puikiai – nuo straipsnio, iki prezentacijos ir kalvos. Esu dėkinga.
  O tarp kitko, pritariu ir aš ankstesniem komentarams. Mes, studentai jau žinom, esam skaitę, rudenį ypatingai nuskambėjo istorija, kad apie visus rašytojus pila vienodus skundus ir vėliau tie patys komentuoja “neva tai kuria nepatenkintų klientų gausą”. Žinokit bent jau mano patirtis labai gerai. Todėl palaikau visus, kurie sako, jog yra grupė asmenų, kurie tyčia bando apžmeižti rašto darbų konsultantus.
  Protingi žmonės netikės tokių puslapių “skundais”, nes čia rašo pasislėpę anonimai. Jeigu tai būtų tiesa, tai jie atvirai išsakytų, o dabar slepiasi po netikrais vardais. Žaidimas.

 86. Gintarė pakomentavo:

  Super padėjo. Dėkoju.
  Ir aš pridursiu dar vieną dalyką, kad apie visus didžiausius, patikimiausius ir geriausius konsultantus yra rašomi išgalvoti skundai. Tiesiog bando paerzinti studentą, kad jis patikėtų, Deja, šių dienų studento neapgausi, jau tie vaikiški bandymai apšmeižti visus iš eilės yra juokinga. O be to, net skaičiau, kad pagal IP buvo atsketi keli žmonės, kurie rašo išgalvotus “skundus ir kuria jų gausą”. Tikrai netikrus juos rašo pasamdyti žmonės
  Dar kartą mes su draugėmis dėkojame už jūsų pagalbą su prezentacija. Rekomenduojame

 87. Laima pakomentavo:

  Idomu kodel visi studentai taip gina profdarbai po kiekvieno skundo parasymo? ir kodel komentaru stilius laaaabai panasus visu, nors raso skirtingi zmones :). Man atrodo, kad pati po kiekvieno skundo puola monologus rasyti. Ponia profdarbai, geriau eikite darbus rasyti, uz kuriuos jau pinigelius susirinkote!!

 88. Ieva pakomentavo:

  Suprantu kai žmonės rašo savo patirtis, visokių būna kaip ir bet kur, visur pasitaiko visokių klientų ir tai yra gerai, natūralu. Viskas su tuo gerai, kad tarp daugybės klientų, gali atsirasti kažkuo nepatenkintų, visame versle taip vyksta. Tad normalu jeigu ir čia kažkas parašo.Mes kalbam apie tai, kai yra masiškai pilami tie skundai, apie ką kalba visa konusltantų bendruomenė. Reikia atskirti, kur parašo vienas žmogus nepatenkintas, kas yra normalu, kiekvienam versle tokių atsiranda, tačiau kitas dalykas yra tyčinis šmeižimas. Tad turėkim visi savo nuomones, jeigu yra patenkintų ir laimingų – puiku, jeigu kažkas nepatenkintas – turi teisę apie tai rašyti, jeigu jam nuo to lengviau pasidaro gyvent. Problema yra ne tie pavieniai skundai, o tie masiniai, kur sukelia vienodus skundus arba visiems surašo vienu metu. Apie tai ir kalbama, todėl konsultantų bendruomenė privalo apie tai informuoti studentą, nors jie ir taip jau žino ir girdėjo dauguma apie įvykdytą masinę šmeižto akciją.

 89. Ieva pakomentavo:

  Dar pridursiu, tai nėra sugalvota. Yra visi įrodymai, kad rudenį, spalio mėnesį maždaug, kai prasidėjo studijos, profilaktiškai apie visus konsultantus kažkas supylė tuos skundus. Tai vertinkit patys asmeniškai kiek jum jie patikimi, kiek ne, tiesiog privaloma informuoti. Pavyzdžiui, keli konsultantai yra skambinę šio puslapio administraciją, su prašymu ištrinti, tačiau administracija atsisakė tą padaryti – jiem gi pliusas nuo to, kadangi paieškos sistema čia atveda. Žinot, tie surašo kontaktus visus surinktus iš skelbimų, kad pagal juos studentas būtų nukreiptas čia. Na tokia taktika jų, kad neva tai studentas išsigąs. APie tai reikia kalbėti garsiai.
  Visi klientai yra klientai, visa konsultantų bendruomenė priima tiek laimingus, tiek patenkintus, tiek kuriū lūkesčiai neišpildomi. Tai natūralu. Mes esame rašto darbų bendruomenė, kurią sudaro konsultantai, mes vieni kitus palaikome, dirbame kartu, sprendžiam kilusius klausimus, todėl turim pareigą apie tai informuoti ir kitus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.