Orinta Bernotaite

Pervedžiau pinigus 75e avansą, už rašto darbo, po keleto dienų atsiuntė darbą iš mokslo bazės ir prašė dar 75e.

+5
-27
  
Processing your request, Please wait....
skundziu.lt skundziu.lt skundziu.lt
Atsiliepimai
 1. Mykolas pakomentavo:

  Tokio asmens išvis nėra, nerašinėkite išgalvotų skundų, influenceriai iš studentų atstovybių. Įveskite į google tokius žodžius: SĄŽININGAI ANKA, pamatysite tokius tipelius

 2. Anka pakomentavo:

  Anka “puoselėja” akademinio sąžiningumo kultūrą universitete. Tas “kultūringas puoselėjimas” ir jo lygis puikiai atsispindi šiame puslapyje pagal išgalvotus skundus ir išgalvotos, melagingos, tendencingos informacijos publikavimą. Šiandien viena studentė pasakojo, jog juos jau universitete studentų atstovybė apšvietė, jog studentai “masiškai” apgaudinėjami, išviliojami iš jų pinigai. Nepaėjo melagingų skundų rašymas, tai dabar jau pradės per “puoselėjimą” auklėti. Nusimato aktyvus studentų bauginimas pavasario sezone, bet jūs ruoškitės dar vienam savo apsijuokimui, vėl suksit galveles, kokius pasiektus efektyvumo rodiklius nurodyti ataskaitoje, kai tų rodiklių ir vėl nebus 😀

 3. Tikrai taip pakomentavo:

  Studentai jau senokai juokiasi iš tokių ‘puoselėtojų”, kurie “formuoja nuomonę”. Tikrai teko girdėti, kaip studentai pasakojo apie stusentų atstovybių narius, kurie labai vaikiškai bandė įteigti, kad neva tai konsultantai masiškai apgaudinėja studentus. Ir patys studentai juokėsi, sakė, kad skaitė ne kartą šiame portale sukurtus tų studentų ‘sąžininguolių” šmeižikiškus feikus, melagingus skundus. kaip manote, iš kur konsultantai žino tų “kovotojų” pavardes? Studentai patys praneša apie tuos melagingų skundų rašeivas juokdarius, apie “nuomonių formuotojus”. Iš tų studentų atstovybių žvengia ne tik konsultantai, ne tik studentai, bet ir dėstytojai. Koks gali būti jų “puoselėjamas” sąžiningumas, jeigu veikia jie nesąžiningais (ant ribos netgi nusikalstamais) metodais? Koks melagis, šmeižikas gali pakovoti už akademinį sąžiningumą?

 4. Ananismauka pakomentavo:

  Studentų atstovybių nariai bei jų pasamdytų piaro agentūrų darbuotojėliai sukuria facebook feikines anketas, paskui padavinėja feikinius skelbimus, kad būtų įtikinamiau, ir tada rašo ant tų pačių savo susikurtų melagingų skelbimų skundus. Beje, jie kuriasi mokamus skelbimus, vadinasi tuo studentų atstovybių juokdarius kažkas finansuoja. Tačiau ne kažką, nes už patį darbą jiems sumokama barteriu – beišeinančiais iš galiojimo čeburėkais. Todėl jie tokie apsispuogavę, nes valgo nesveiką maistą. Todėl ir smegenėlės jų suskystėjusios tų studentų atstovybių narių.

 5. Pirpiras-pipiriukai-pipirienė pakomentavo:

  Kai kurie “nuomonių formuotojai” šmeižiamąją-piaro-gąsdinamąją veiką vykdo pasitelkę organizuotus nusikaltėlius ir įsivaizduoja, kad jų kas nors pabijos.

 6. Kuliauskas pakomentavo:

  Tikrai studentų atstovai šmeižia konsultantus, tą ką jie rašo skunduose netiesa, kontaktai sukurti, sąskaitos išgalvotos.

 7. Tabarauskienė pakomentavo:

  Mūsų universitete irgi labai gąsdino studentų atstovybės berniukai. Pažiūrėjau čia, į skundus, ir supratau, kad tie skundai yra melagingi.

 8. R.Kliburytė ta pati pakomentavo:

  Į konsultantus kreipiausi ne vieną kartą ir į visus skirtingus. Nieko panašaus, kaip čia rašoma, nemačiau per 5 metus nei vieno apgaviko. Gėda influenceriams.

 9. Gėda pakomentavo:

  Gėda tiems, kurie užsiima tokia menkavertiška veikla, rašinėja netikrus skundus. Pavyzdžiui, jeigu reikėtų parašyti tikrą skundą čia, kad ir dėl negautos siuntos, niekas per jus jau nebetikėtų.

 10. Pipirams pakomentavo:

  Mano manymu, ne studentų influenceriai pasitelkė organizuotus nusikaltėlius, o organizuoti nusikaltėliai pasitelkė kvailiukus iš studentų atstovybių. logiškai konstruojant realybę, tokia seka turėtų būti.

 11. to pipirams PIRPIRAS pakomentavo:

  Tikra tiesa, studentų atstovybių influenceriai savo rašinėjimais ir “nuomonės formavimais” užsiėmė kur kas anksčiau nei pradėjo siautėti organizuoti nusikaltėliai. Ananismauka nesusijęs su banditais, jis tik šiais durnelis, kuriuo pasinaudojo. O va štai užkimėlė – siųsta banditų. Pirmą kartą jos skambinėjimai užfiksuoti 2016 metų balandžio pirmosiomis dienomis. Antrą kartą ji savo užkimėlišką balsą parodė 2020 metų gruodį. Cha cha cha.

 12. ANANISIMENKO pakomentavo:

  Tiek Ananismauka, tiek užkimėlė, tiek kiti “kovoja” prieš mokslo darbų konsultantus nesąžiningais ir netgi nusikalstamais metodais, pasitelkia piaro agentūrėles ir t.t. Visame pasaulyje toks “platformų išnaudojima” pasiteisinp, o štai lietuviai perprato. Valio.

 13. Ei, tu, užkimėle, prisimink, ką kriokei pakomentavo:

  “Dėstytoja, ar jūs dėstote aferistiką…”. taip kriokė užkimėlė. Ji labai norėjo įrodyti, kad mokslo darbų konsultantais dirba dėstytoja. Kad ir kiek pastangų dėjo apšmeižti mokslo darbų konsultantus, jai nepavyko. visos prielaidos nepasiteisino, visi lakstymai iš paskos buvo bergždi. Bergždžiai baigėsi ir toliau bergdžiai baigsis tokie ir panašūs bandymai. nes po kiekvieno pasitampymo patys prisiduodate- pasirodote, kad tik “nuomonę formuojate”.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.