Prof darbai – dirba nesažiningai

Neapsirikite – galite rasti daug geru atsiliepimu apie profdarbai – net facebooke. Bet įsižiūrėkite – Jums patiems galimybės parašyti komentara nėra ir neveltui. Prašo pinigu avanso – ir viskas, gavę pinigus ir pažadėje atsiusti darba: neatsako nei į emailus, nei į žinutes ir Jūs ignoruoja. Neapsirikite.

+2
-21
  
Processing your request, Please wait....
skundziu.lt skundziu.lt skundziu.lt
Atsiliepimai
 1. Mykolas pakomentavo:

  Toliau siautėja studentų atstlvybės ir šmeiži mikzlo darbų kondulrantus. Taip neva tai “kovoja už akaDeminį sąžiningumą”. Tokius išsigalvotus skundus apie mokslo darbų konsultantus rašo masiškai. Jei jus apšmeižė tie komjaunuoliai, kreipkitės į policiją, bent patampys žąsinėlius.

 2. :) pakomentavo:

  Pavadinimas “Prof darbai” yra labai nekonkretus žodžioų trumpinių kratinys, kurį galima būtų derinti prie bet kurių mokslo darbų konsultantų, kurie skelbia apie profesionalius darbus, pasirašo kaip profdarbai (bet ne “Prof darbai”. Influenceriai taip elgiasi norėdami apjuodinti mokslo darbų konsultantus ir destabilizuoti korepetitorių rinką. Parašydami aptakiai “Prof darbai” studentų atstovybių nariai bei jų “influenceriai” suka uodegą, kad išvengtų baudžiamosios atsakomybės.

 3. Melagingi skundai nepadės pakomentavo:

  Patys studentai pasakojo, kaip idėjiniai atstovėliai juos “auklėjo”. Tokių idėjinių visais laikais buvo, ypač, kai buvo “statomas komunizmas” ir garbinama lygiava.

 4. Pilnatis pakomentavo:

  Neseniai skambijo neadekvati “formuotoja” 🙂 Mykė, stenėjo ir labai matėsi, kad ne paslaugų reikia, o “paformuoti nuomonę”. Kaip tik pilnatis, taip ir pradeda reikštis visokie “formuotojai” ir suaktyvėja nusikalstamos grupuotės.

 5. Trina komentarus pakomentavo:

  būtent tuos, kur aprašytas studentų atstovybių susifeilinimas L-S-MU 😀 😀 : D

 6. Cha pakomentavo:

  Vargšai komjaunuoliai stukačiukai, slėpkitės po lapais 😀

 7. Ištrynė pakomentavo:

  Jau ne tik pačius skundus trina, bet ir komentarus 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Bet taigi ten faktas buvo aprašytas, nieko išgalvoto, juk apie tai rašė ir didieji portalai, tai kur ten etika pažeista buvo? 😀 😀 😀 Dar kartą astovai-formuotojai išsidūrė ir prisidavė, jog rašinėja melagingus, šmeižiančius skundus ant konsultantų, stebi kiekvieną komentarą ir dabar jau panašu, jog yra pakrikę, jog liko lazdavonės vietoje, nes konsultantai, studentai, kaip geriausia metų anekdotą pasakoja šitą jų susvilusią “nuomonės formavimo” kampaniją. O kodėl skundziu netrina išgalvotų ir šmeižiančių atstovų sukurtų skundų ir komentarų?

 8. Prisiminkime pakomentavo:

  Prisiminkime istoriją: LSMU karantino metu buvo suorganizuotas gyvas egzaminas. Tą aprašė didieji portalai. Studentai tarpusavyje kalbėjo, diskorde tą dieną egzaminą taip pat laikę studentai diskutavo apie tai, jog juos dėstytojai įskundė studentų atstovybės atstovai, kad jie nusirašinėja. Dėstytoja prieš visą Lietuvą per tuos skundalius prisidarė gėdos. Ar šiame komentare yra kažkas neetiško? Ne, tik aprašyti viešumoje pateikiami ir aptarti pasisakymai ir įvykiai. O va rašinėti melagingus, išgalvotus skundus jau yra ne tik neetiška, bet ir teisiškai nusikalstama

 9. Skųsis pakomentavo:

  Gal savo proteliu dar nubėgs kur aukščiau pasiskųsti, kad jų šmeižimo kampanija buvo demaskuota ir dabar yra viešai aprašyta be jų sutikimo? 😀 😀 😀 Viena “influencerė” nuomonės “formuotoja” jau pasiskundė, kad ji nėra viešas asmuo, bet teismas suformavo jai kiek kitokią nuomonę 😀

 10. Artūriukas A. pakomentavo:

  Įdomu, ar prisipažins, kad perpardavinėja darbus, būdamas tos bendruomenės nariu?

 11. šiandien tampėsi influenceriai pakomentavo:

  Formuotojai iš pradžių paskambiba ir paskaito tekstą, kuris jiems parašytas. Tada, kad būtų įtikinamiau, pasiuntinėja hendras užklausas par paskaugos lt su dešimteriopai mažesniu biudžetu.

 12. Smaukalius pakomentavo:

  Gal ne tampėsi, o smaukėsi, nes tarp įkakotojų smaukalss yra 😀

 13. Ir tampėsi, ir isterikavo pakomentavo:

  Taip, šiandien vėl užderėjo juokdarių 😀 Viena baisiai pasipiktino kainomis ir pareiškė, ar mačiau, kiek ant mūsų konsultantų prirašyta skundų, čia vieni apgavikai, o jūs plešiat tokias sumas 😀 😀 Formavo nuomonę, kad prišmeižus turi dabar vos ne už dyką konsultuoti ir džiaugtis, kad dar kažkas kreipiasi, nes tokia “skundų” gausa juk:D O dabar kita “formuotoja” tampėsi, jog drįstama nešokinėti pagal jos dūdelę, todėl ji atsisako paslaugų, kadangi nesutinkama su jos sąlygomis pateikti visą informaciją apie save, pasirašyti sutartį 😀 😀 Vajezau, kaip baisu, tikrai, atsišaukinėja “atstovai-influenceriai” 😀 😀

 14. Įnoringoji atstovė influencerė pakomentavo:

  dar važtaraščio užpildymui PAREIKALAVO atsiųsti jai suteiktų konsultacijų pavyzdžių 😀 😀 Dar viena gudrybė studentų ir konsultantų apskundimui 😀 😀 😀

 15. Taigi pakomentavo:

  Visur ir visada paslaugų teikėjas turi savo sąlygas, o paslaugų pirkėjas renkasi. Jei sąlygos netinka, ieško kur tiktų. Tuo tarpu įkakotojai paslaugų teikėjus ima auklėti.

 16. Tampyti žąsiną pakomentavo:

  reiškia smaukytis. A.A.

 17. Nusivylusi pakomentavo:

  Esu susidūrusi su profdarbai@gmail.com, būkite atsargūs nes kompetencijos apskritas nulis. Sutarus dėl darbo ir apmokėjus pinigus atsiuntė darbą visai ne į temą. Už darbo perrašymą paprašė pinigų. Darbo nepataisė ir galiausiai visai dingo.

 18. PIRM pakomentavo:

  Nustokit meluot ir fantazuoti. Jau visur įrodyta, kad tokie išlendantys “neva nepatenkinti klientai” yra specialus bajeris, kuriuo siekia paerzinti studentą. Deja tai neveikia. Studentai jau juokiasi iš šitų dalykų. Rudenį nuskambėjo garsiai istorija apie tai kai masiškai surašė skundus apie VISUS rašytojus tas pats žmogus surinkęs kontaktus iš skelbimų Tyčia. Parašo skundą ir kuria komentarų gausą.
  Juokinga ir joks suaugęs žmogus į tai nekreips dėmesio, nes akivaizdu, iš turinio skundų, galima matyt kad jie išgalvoti kai apie visus rašo vienodai.

 19. To PIRM pakomentavo:

  Ne bajeris, o nusikalstama veika yra tokie išgalvotų skundų rašinėjimai. Tai yra šmeižtas.

 20. Gražina pakomentavo:

  To PIRM tai ne šmeižtas, o tiesa. Nieko nešmeiźiu, o rašau tai su kuo pati susidūriau. O susidūriau su apgaule.

 21. Tetai Gražkei pakomentavo:

  Tai apsipersk į ką kreipeisi? Kituose komentaruose šmeižei “kūrybinius darbus”, rašei ant išgalvoto feiko “forumpa”. O dabar ’profdarbai’ šmeiži? Taigi ir išsidavei eilinį kartą, kad čia tik tu rašinėji, nes tave pasamdė už čeburėką.

 22. Čeburėkė pakomentavo:

  Šita čeburėkinė bando formuoti “skundų gausą” 😀 😀 Va, pažiūrėkit, kreipiausi į vienus ir ten apgavo, tada kreipiausi į kitus ir ten apgavo, čia vieni apgavikai 😀 😀 Juokdrare, jūs susidūrėt su “pravalo” tiesa. Iš jūsų sukurptos šmeižimo, nuomonės kampanijos liko tik pajuoka, dar bandot kažką čia pakurti vieną kitą apgaulingą skundą, bet tuoj per zūbus gaunat ir vėl tylit, tada vėl kažką pastrateguojat ir vėl apsijuokiat

 23. Nesąmonė pakomentavo:

  Jeigu nereaguoja po piniginės įmokos, tam yra policija. Tikrai sugalvotas pasakų legendų skundas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.