rasto darbo skelbiu apgavikai

el. paštas: mokslinepagalbastudentams@gmail.com
tel. nr. +37061939707
apsiemė daryti darbą, bet dingo kaip į vandenį, neatsako į skambučius.

el pastas: rasau1616@gmail.com; skubi.pagalba.rasto.darbams@gmail.com Simona Stankevičiūtė
taipogi sakė padarys darbą, neatrašinėjo savaitėm ir galų gale atėjus terminui dingo

+3
-9
  
Processing your request, Please wait....
skundziu.lt skundziu.lt skundziu.lt
Atsiliepimai
 1. Danguolė pakomentavo:

  Studentų atstovybių influenceriai vėl pradėjo vykdyti savo purviną veiką – šmeižia mokslo darbų konsultantus, taip tikėdamiesi atgrasyti studentus nuo kreipimosi į juos.

 2. Gabrielė pakomentavo:

  Šitas skundo autorius yra pats apgavikas!!! Už darbus neatsiskaito, avanso nemoka, dalinių tarpinių mokėjimų neatlieka! Ir dar skundžiasi, kad negauna darbų už ačiū – nemokamai …

 3. Aušra pakomentavo:

  Aš jų paslaugomis naudojuosi jau 4 metus ir man visus darbus atlieka profesionaliai. Esu patenkinta ir studijų darbais ir konsultacijomis, apmokymais. Rekomenduoju: mokslinepagalbastudentams@gmail.com geriausia mokslo darbuotojų komanda!

 4. Gabrielei pakomentavo:

  o kaip jis atsiskaitys, jeigu jam reikia ne darbo? Jam reikia “paauklėti”, destabilizuoti ir ” suformuoti nuomonę”, kad nesiverstumėte tokia veikla. Išsigimėliai iš studentų atstovybių nesąžiningais metodais neva tai kovoja už “akademinį sąžiningumą”.

 5. Simukas pakomentavo:

  Pažiūrėkite į mokslinepagalbastudentams@gmail.com rengiamų SPSS, GRETL, Eviews, SAS, Autocad mokymus VGTU, VU, KTU – aukščiausias lygis. Čia kažkoks studentas – arba studentė sumąstė šmeižti ant didingų mokslo darbuotojų!

 6. Simukui kelnės nusmuko pakomentavo:

  Baik ironizuoti, tavo ir tavo “kolegų” šmeižikų ryšiams su visuomene akcija žlugo. Ir sumąstė gi šitaip bukais metodais “kovoti” prūeš mokslo darbų konsultantus ir korepetitorius.

 7. Tikiu kad apgavo pakomentavo:

  Tikiu, kad rašot tiesą, mane taip pat apgavo tokie “rašytojai”, pratempė gumą, gerai nors pinigų nepraradau, nes avanso nemokėjau.
  Paskaičius matosi tendencija, daug komentarų apie kažkokias studentų atstovybes ir būk tai šmeižtą…Ko gero tie patys “rašytojai” naudoja tokią taktiką, kad nuraminti būsimas aukas, nes labai jau daug internete komentarų kaip žmonės apgaunami ir vargu ar kas užsiimtų šiaip sau tokiomis nesamonėmis.

 8. Mykolas pakomentavo:

  Pasidomėkite, kuo užsiima influenceris artūras ananismauka ar kiti iš atstovybių, klausimų neliks.

 9. J.Kazlauskas - AFERISTAS pakomentavo:

  mokslinepagalbastudentams@gmail.com ir yra sukčius, aferistas. Šneka taip, kad tikrai padės ir parašys. Tik atsiuntus darbą suprantama, kad viską kopijavo iš straipsnių ir kitų darbų. Tai plagiavimas 100%. Nepasitikėkit, jokios pagarbos jam ar jai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.