Saulius Baltuonis – suvirintojas Telšiai

Dirbo tėvuko sodyboje, vis kėlė kainą, darbus atliko nekokybiškai, teko pervirinti. Bet šokas buvo, kai peržiūrėjome kameros įrašus. Vogė viską kas po ranka pasitaikė, iššniukštinėjo ir į mašiną susidėjęs, paslėpė netoliese, o jau kokias orgijas pasikėlė pasilikęs nakvynei.
Tokiam negalima patikėti nei raktų, nei atsakingo darbo. Slydus tipas ir teistas ne kartą.

+8
0
  
Processing your request, Please wait....
skundziu.lt skundziu.lt skundziu.lt
Atsiliepimai
  1. Jonas Urbonas pakomentavo:

    Gyvename vienoje laiptinėje, egoiztas ir alkašėlis, ką jis gali padirbti,abu su žmona nei su vienu kaimynu nesisveikina, kerštingas, o prigėręs ant kilimėlio prie durų miega, gąsdino mus visus ryšiais su banditais. Tik ne tokius į namus įsileisti.

  2. Bendradarbis pakomentavo:

    Atėjo žalias vaikis, dirbti visai nemokėjo. Padėjom, mokėm, greitai prakuto, pradėjo mus skūsti, vogti įrankius ir įmonės žaliavas. Parduodavo, o mus ne kartą taip pakišo. Pasekėm, išaiškėjus vistiek į akis puldavo, ne kartą prigėręs agresyviai lysdavo ko nors aiškintis, ne be reikalo vyrai visus priekinius dantis išmušė. Nesigėdindams pasakojosi, kad ir žmonai į kailį duoda ir giminaičius apgavęs ir tėvų pensijas išsireikalaujantis. Vis su policija reikalų torėje, Peimenės net prie darba ateidavo. Mergišius ir visai nepatikims žmogus, išlepints ir lipontis per galvas dėl pinigų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.