Šokiruojanti žinia apie JUSTĄ KAZLAUSKĄ

Tai šokiruojanti ir viską paaiškinanti žinia. Justas Kazlauskas yra realiai egzistuojantis žmogus (visiškai nei prie ko, biednas ir parsidavęs gal net ir už tą čeburėką ir sutikęs duoti savo bankininkystę). Šį asmenį pasamdė influenceriai neva tai kovojantys už “akademinį sąžiningumą” nesąžiningais metodais. Kadangi šis feikas buvo sukurtas jau seniai (tik identifikuotas labai neseniai, kas čia yra ir dėl ko), dabartiniai influenceriai nebemokėjo išnaudoti šio feiko ir susimovė. Į Justo Kazlausko sąskaitą buvo realiai pervesta (inscenizacija), buvo paduota į policiją ir padaryta imitacija. Tik labai įdomu, kokį ten pareigūną nusamdė, aaa? Bus išsiaiškinta ir tai.

+5
-2
  
Processing your request, Please wait....
skundziu.lt skundziu.lt skundziu.lt
Atsiliepimai
 1. Neišdegė influencerių nusikaltimas pakomentavo:

  Jokių ten pervedimų nebuvo, čia tik senųjų influencerių vaidyba, susitarus su daugeliu korumpuotų veikėjų ir pasamdžius aktorius “formuoti nuomonę”. Naujieji influenceriai susimovė ir išdavė visą schemą, ha ha ha.

 2. Cha cha cha pakomentavo:

  Nebloga taktika paimti kito žmogaus tapatybę, taikas, kad susitarus ir gavus leidimą, vaidinti aferistą mokslo darbų konsultantą, kuris neva tai apgaudinėja, ir taip suformuoti studentų nuomonę. Apskritai, jūs, “formuotojai”, prieš skambindami konsultantui ar pasiųsdami jiems kažkokias išsidažiusias ir pigiu farfumu dvokiančias žiurkes, o patys neateidami, įvertinkite situaciją. GĖDA GĖDA kovotojams “už akademinį sąžiningumą”.

 3. Taigi pakomentavo:

  Justas buvo pasamdytas vaidinti diplominių rašytoją-aferistą, kad pagąsdintų studentus ir jiems “suformuotų nuomonę”. Pigus čėburiekų triukas.

 4. Naujiena pakomentavo:

  Įdomus faktas. Logiškai pagalvojus, negali tiek metų šita persona taip inscenizuoti “konsultavimą” su tokiu naglu išsidirbinėjimu iš studentų ir nuolatiniais grasinimais, kad perduos į įstaigą. O tą perdavimą galėjo pamokyti patys atstovai, nes jie labai mėgsta “perduoti” dėstytojams ir pan. Vienu šūviu du zuikiai per šitą personą gali būti nušaunami: identifikuojamos tapatybės ir “suformuojama nuomonė”, kad čia visi apgaudinėja ir bijotų kažkur dar kreiptis…

 5. Visniau pakomentavo:

  Tokių čeburėkinių aktoriukų ren daug.

 6. Naujienai pakomentavo:

  Ne, ne, čia jau galai užgriebti iš seniau. Tik nežinojom, neišsiaiškinom tada, suklaidino ir anuomet siautėję perpardavinnėtojai. Vienus su kitais sumaišėm. Daug pastangų reikėjo dėti, bet pamažu viskas aiškėja.

 7. Rašinėjo pakomentavo:

  Seniai, kai dar veikė skundai.lt buvo atkasta, kad šita personalija rašinėjo skundus ant kitų konsultantų. Tuomet irgi pylėsi periodiškai melagingi, išgalvoti skundai ant konsultantų. Tame puslapyje rodydavo paskutinius tris ip skaičius, o šitas ties savo skundu buvo parašęs atsiliepimą ir įvedus tuos skaičius į google, išmetė pilną parašytų skundų ant rašytojų būtent su tais ip skaičiais. Taip išeina, kad čia kažkokia taktika jau nuo senų laikų vykdyta, tik gal anksčiau nebuvo tie melagingi skundai paremti iš projektinių lėšų ir neįtraukti “nuomonės formuotojai”

 8. To rašinėjo pakomentavo:

  Taip, anksčiau tas personažas buvo pasamdytas, ir tada tai paėjo prisidengiant perpardavinėtojais. Bet tie samdytojai nuėjo ir atėjo kiti ’formuotojai’, kurie nezigaudė. Ilgą laiką buvo neaišku, kas čia ir kaip. Bet padarius formuotojams lemtingą klaidą, po daug laiko staiga viskas išaiškėjo. Panašu, kad čia nudikalstama veika. Eilinį kartą žiniasklaidoje sužinosite apie … 🙂

 9. Ta prasme pakomentavo:

  apie korumpuotus nusikaltėlius paprastai žiniasklaida praneša. Kaip sužinojote apie anuos, bus ir apie tuos 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.