STUDENTŲ ATSTOVYBĖS

Studentų atstovybės, kurios jau kurį laiką šmeižia mokslo darbų konsultantus, sugalvojo naujus susidorojimo su korepetitoriais būdus. Juos skelbia viešai savo puslapiuose. Jei kas nors susidursite su jų šmeižtu, provokacijomis ir pan., rašykite čia iškart su visomis smulkmenomis apie jų elgesį.

+54
0
  
Processing your request, Please wait....
skundziu.lt skundziu.lt skundziu.lt
Atsiliepimai
 1. Tfu pakomentavo:

  Žinome atvejų, kai buvo terorizuojami skelbimų puslapių savininkai, kad blokuotų studentų konsyltantų skelbimus. Buvo iš atstovybių bandymai paveikti netgi policiją!!! Komunizmą mat sugrąžinti nori, pasišlykštėtina.

 2. Gogolis pakomentavo:

  Kvailiai atstovybių nariai “kovai už akademinį sąžiningumą” suformavo neformalias “darbo” grupes, kurios skambinėja mokslo darbų konsultantams su kvailais klausimais, rašinėja keistas užklausas su šimteriopai mažesniu biudžetu, rašinėja neatitinkančius tikrovės straipsniukus apie “akademinę prostituciją”… čia tik nedidelė dalis tų atstovų banditiškų grupių veika.

 3. Nu ką galiu pasakyt pakomentavo:

  Satvaitgalį buvo per google mokslų darbų konsultantų duomenis studentų atstovybių pavlikai marozovai suindeksavo taip, kad įvedus į paiešką buvo išmetamos sekso paslaugos. Pasirodo šitie spuogiai dar ir iškrypėliai. Bravo bravo, pasirodėte visu savo gražumu.

 4. Dėl puslapių pakomentavo:

  Taip, buvo keli puslapiai, kuriuose buvo išimta kategorija dėl mokslo darbų konsultacijų. Matyt, šitie “formavo” nuomones ir puslapių administratoriams. Bet kai pamatė, jog turi reikalų su kažkokiomis prostitutėmis, parsiduodančiomis už čeburėką, suprato, jog negali leistis būti šokdinamais kiekvieno nusmurgusio “formuotojo”, o ir konsultacijos dar nėra niekur uždraustos. Verslas irgi konsultuojasi su konsultacinėmis verslo įmonėmis, kaip ir studentai gali konsultuotis. Vienas universitetas net yra įsteigęs padalinį, kuriame studentai gali įsigyti SPSS duomenų apskaičiavimo paslaugą, todėl net universiteto vadovybė čia nemato jokios nelegalios veiklos. Bet šitiems čeburėkiniams atrodo kitaip

 5. Anti-žudtautaitė pakomentavo:

  Juokingiausia, tai jų “darbo grupės”. Apie jas buvo užsiminta jų posėdžio vaizdo įraše, kurį galima rasti Fb, Vusa puslapyje. Tik iš savo pačių profilių nežiūrėkite, nes jie mato, kas peržiūrėjo jų pačių sukurtą įrašą. Taip tame pačiame socialiniame tinkle yra įrašų, kaip patys dėstytojai pakraupę nuo komunistinių atstovybių narių ir ypač Nedos Žutautaitės, kuri įvardijama kaip studentų “prezidentė”, pažiūrų, nuostatų. Ji savo pačios puslapyje prašė ‘iškrapštyti” ir įskųsti tuos dėstytojus, kurie nepalaiko ŽMOGUS IR ŽMOGA idėjos ir panašių dalykų.

 6. Anti-žudtautaitė pakomentavo:

  Ir dar toks mažas klausimukas. Gal kas nors susidūrėte akis į akį su tokiu asmeniu kaip Ilijas Kulinič? Ar neteko jums su juo gyvai pasimatyti? Jis irgi iš tų pačių atstovybių.

 7. Vyriškėms iš atstovybių pakomentavo:

  😀 Ar tas ŽMOGA nebus jų pačių “darbo grupės” inicijuotas projektas? 😀 😀 Kai ministrą vyrą reikia pradėti vadinti ministre, nes ten atstovybėse sėdi baisiai įžeidžios “vyriškės”. Teisingai pasakė vienas delfi pašnekovas, jog šitie pradeda cenzūruoti nuomonę ir jeigu ji nesutampa su vienintele teisinga nuomone, automatiškai tampi “liaudies priešu”. Taip ir su darbų konsultantais. Pavasarį skundalų gausa bandė visiems įpiršti vienintelę “teisingą ir nepakartojąmą” nuomonę, bet pajuoka iš to gavosi. Teko prašinėti puslapio administratotiaus, kad ištrintų jų pačių pajuokas

 8. :( pakomentavo:

  Tikra tiesa, žmogaus ir žmogos idėja atsirado būtent VU. Ir labai gaila, kad būtent VU sudygo raudonoji komunizmo sėkla, istorija vystosi spirale, daug kas grįžta. VU dygsta naujas komunizmo židinys, kurių vertybės yra cenzūra, lygiava, paklusnumas ir prisitaikėliškumas, kolektyvizmas. Mokslo darbų konsultantai šitiems raudoniesiems – tai “buržujai”, “buožės”, “liaudies priešai”. Pavartykite lenino, markso raštus. Tokios pat “vertybės” ten aprašomos. Tik dabartiniai komuniagos dar pavojingesni, nes šiais, visuotinės skaitmenizacijos laikais, kur kas lengviau skelisti propagandą, šmeižti, suburti “darbo grupes”. Labai labai gaila, kad būtent VU sudygo ši raudonoji sėkla. Kaip sakė vienas dėstytojas, VU jau nebėra.

 9. Įžeidžioms vyriškėms pakomentavo:

  😀 😀 D: Įžeidžios vyriškės jau cenzūravo komentarą. Vienas parašytas komentaras baisiai įžeidė įžeidžias vyriškes iš atstovybių, todėl, ko gero, puslapio administratorius buvo atakuotas, kad “pracenzūruotų” komentarus. Nu ir kuo šitų personų veikla, monitoringas, sekimas ir slaptas stebėjimas nesiskiria nuo tarybinės ideologijos?

 10. Įžeidžios vyriškės pakomentavo:

  supyko, puolė į isteriją, kad buvo iššifruotas ir jų naujasis metodas “supainioti” konsultatnų e. paštus ir formuoti nuomonę apie tai, kaip jau “dorojamasi” su kitais konsultantais 😀 😀 Greitai dingo iš viešumos šis komentaras, kad tik kiti konsultantai nepamatytų, nes tos įžeidžios vyriškės, juk taip protingai čia viską sugalvojo, nu jau dabar tai tikrai “suformuos nuomonę” ir vėl eilinį kartą apsijuokė. Ar jūs dar nesupratot, kad esate visiškai buki, neturintys jokio loginio, kritinio mąstymo?

 11. Cha pakomentavo:

  Man nebuvo atsiuntę klaidingo laiško, bet užtat pasirenka kurią nors savaitės dieną, atakuoja visokiokis užklausomis ir labai norėtų, kad būtų tiesiai iškomunikuota apie rašymą, o ne apie pagalbą, o dar puikiau būtų, kad konsultantai atsiųstų kitų žmonių darbus “kaip pavyzdį, ar gerai dirba”. Kadangi tokio dalyko nesulaukia, tai savo ataskaitose rašinėja, kad “didžiausias sunkumas yra ne nustatyti konsultanto asmenybę, o pats komunikacijos būdas”. 🙂

 12. ? pakomentavo:

  Panašu, jog jie kiekvienam konsultantui taiko skirtingas “nuomonės formavimo” strategijas ir taktikas. Arba jas prasuka ratu per konsultantus ir žiūri, kokią strategiją taikyti kiekvienam. Yač juokinga, kai įžeidžios vyriškės papuola ant juos gerai iššifruojančių konsultantų, tada prasideda purkštavimai, isterinis balso drebulys, pasipiktinimai ir kaip blusos tada visos sušoka atakuoti ir išpešti reikalingą informaciją

 13. TEL pakomentavo:

  Labai įdomiai parenka telefonus skambinėti konsultantams. Pasidalina, kuris atstovybės narys kurį konsulttantą ir kurią dieną atakuos. Tada per savaitę susitaria su savo pažįstamais, kad paskolintų telefoną arba netgi patys pakalbėtų (tokiu atveju užrašo ant lapelio, ką sakyti, ką nuskaityti pokalbio metu). Paskui patikrina, ar tas telefonas kaip nors neprasišviečia per Google ir nėra identifikuojamas numerio savininkas. Atėjus sutartam laikui, visą pusdienį kas pusę valandos, kas valandą skambinėja. Juokingiausia, kai paprašo savo mamų ir močiučių paskambinti. Jos labai gudrias bando pavaizduoti, bet susimauna vos tikpradėjusios pokalbį 😀 😀 😀

 14. , pakomentavo:

  Taip, čia jau kassavaitinės, labai pabodusios jų veiklos. Gerai prajuokina, kai skambina jau ne pirmą kartą, bet su skirtingais konsultacijų poreikiais, o tada sakai, kad jūs jau skambinote spalio 25 dieną, bet tada, kiek pamenu, studijavote vadybą, o dabar jau inžineriją 😀 Ištinka panikos priepuolis. Įkyruole, kuri šiandien keturis kartus iš eilės skambinai, kodas 633, nu ne tau su teksto išpyškinimu iš lapo greitakalbe bandyti rinkti informaciją apie konsultantus, “”formuoti kažkokia nuomonę, tikrai ne tau, juokdare 🙂

 15. Cha pakomentavo:

  Pas mane šnd ramu. Tikrai, kad formuotojai iš studentų atstovybių yra pasiskirstę dienas, kada kurį pulti 🙂

 16. Taigi pakomentavo:

  Skambina tie patys balsai, bet kaskart iš kitų numerių. Matosi, kad jau studentų atstovybių influenceriai puolę į desperaciją. Paskambinę jau net nieko nebeformuoja, o tik ne ten pataiko arba kokią nesąmonę pasako. Taip tikisi išvesti iš kantrybės. Vargšai vargšai nuspuogiję pavlikai morozovai. Tikri čeburėkiniai marozai.

 17. Taigi taigi pakomentavo:

  Ne tik jie, bet ir jų mamytės, bobutės pajungtos skambinėjimui. Spuogaliai kaip spuogaliai, bet kai suaugę žmonės ima jų kvailystėm užsiiminėti, labai graudžiai juokingai atrodo. Juokingiausia, kai paskambinusios labai gudrias ima vaizduoti.

 18. Dar vienas pakomentavo:

  Dar vienas šių moralinių šiukšlių metodas yra toks. Nukopijuoja realaus konsultanto tekstą, sukuria feikinį skelbimą ir duoda savo koordinates. Taip tikisi, kad klientas pagalvos, jog jo konsultanto keli skelbimai yra. Kad nepakliūti į spąstus, reikia būtinai studentui ir jo konsultantui susitikti ar bent jau bendrauti telefonu. Na, o įvykus tokiam dalykui, kad studentui atstovybės narys arba jo pasamdytas asmuomapsimeta konsultantu, nedelsiant kreiptis į teisėsaugą. Apsimetimas kitu konkrečiu asmeniu, panaudojant jo viešą informaciją, yra baudžiamasis nusikaltimas. Netylėkite, reikia žąsinėlius patampyt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.