STUDENTŲ ATSTOVYBĖS IR JŲ INFLUENCERIAI SKLEIDŽIA MELAGINGĄ INFORMACIJĄ

Studentų atstovybės su savo čeburėkiniais influenceriais skleidžia melagingą informaciją, “nuomonės formavimo” sumetimais, šmeižia mokslo darbų konsultantus, kuria savo feikinius skelbimus apie studijų konsultacijas, ant savo feiko prirašinėja skundų turėdami tikslą sukurti skundų gausą ir prigąsdinti studentus, kad šie nesikkreiptų pagalbos iš šalies. Tokia savo nesąžininga veika studentų atstovybių nariai siekia destabilizuoti mokslo darbų konsultacijų ir korepetitorių rinką, dezinformuoti visuomenę, įvesti lygiavą. Grreitai ir knygas pirkti uždraus, kad tik studentas papildomai nepasimokytų ir prieš kitus neįgytų pranašumo.

+41
-1
  
Processing your request, Please wait....
skundziu.lt skundziu.lt skundziu.lt
Atsiliepimai
 1. Taigi pakomentavo:

  Šitie atstovai yra apsimetėliai, pavyzdžiui, jie pasiskolina iš savo draugų ir artimųjų telefonus, skambinėja apsimesdami poliklinikų registratūrų darbuotojais ir bando apgaule išvilioti žmonių duomenis. Arba skambinėja apsimesdami studentais, kuriems reikia konsultacijų. Taigi jie yra žulikai, duomenų vagiai, lygiavos šalininkai komunistai.

 2. ? pakomentavo:

  Ar kas nors pažįstate Kliadaravičių? Koks jo vaidmuo?

 3. Cha cha cha pakomentavo:

  Bando visokias taktikas studentų atystovybių pasamdyti asmenys 🙂

 4. :) pakomentavo:

  Šiandien pas tuos “formuotojus” posėdis, tad vakar vėl apsireiškė feikai. Ko gero, įdienojus vėl reikšis, o vakarėjant siautės kaip kokie vilkolakiai.

 5. Valdonė ir Deividas pakomentavo:

  Buvo penktadienį jų siautulys. Labai pyko, jog niekaip nepavyksta sužinoti konsultacijų kainų. Paskambinęs bernužėlis mažybiniais žodžiais klausinėjo, o kokia kainytė to, o kokia kainytė ano. Niekaip nepaėjo. Tada bernelis pasakė, jog atsiųs anketą pasižiūrėjimui. Atsidarius ją iš kito kompiuterio ir per inkognito funkciją, pirmiausiai reikėjo sutikti su sąlygomis ir slapukais… Dar niekada apklausose, norint jas peržiūrėti nereikėjo sutikti su informacijos rinkimo sąlygomis. Vėl nepaėjo 😀 Tada atėjo kažkokios čeburėkų ofiso administratorės eilė. Paskambinusi ir įsijungusi garsiakalbį su didžiuliu aidu, kaip kokiame skaitovų konkurse suskaitė man triadą apie paslaugas. Paklausus, kodėl ji taip aiduoja ir skaito iš lapo, susinervinusi padėjo ragelį, o dar kažkokia valdovė atsiuntė anketos kratinį į kurį buvo neatsakyta. Vakar pasuko pasipiktinusi, jog į ji rašė laišką ir nebuvo atsakyta. Buvo informuota, jog į studentų atstovybių ir influencerių paštus “ohohoho” neatsakinėjama

 6. Cha cha cha pakomentavo:

  Kažkas šiandien skambino užsimaskavęs numerį, turbūt irgi iš studentų atstovybių.

 7. ! pakomentavo:

  Šiandien paskambinęs Augustinas pagaliau prisidavė, jog yra vieno iš Kaune esančio universiteto studentų atstovybės. Bet prašė atseit vis tiek suteikti konsultavimo paslaugas. Atstovybės su savo čeburėkų įstaigos formuotojais finansavimą gauna iš Lietuvos mokslo tarybos, prisidengiant socialiniu projektu. Pripažino, jog dabar teikia dar vieną paraišką socialiniam projektui, todėl reikalingos konsultacijos. Aišku, šitos kampanijos nepripažino. Čeburėkų ofiso ir apgailėtinos įstaigėlės, kuri teikia komunikacijos, nuomonės formavimo paslaugas, savininkė taip pat savo soc. tinkle nuolatos viešina savo soc. projektus, tyrimus būtent su šio universiteto atstovybe. Šio veikėjo tel. kodas 8610.

 8. :) pakomentavo:

  Buvo atpažinti “formuotojai” ir iš VU atstovybės, itin įnirtingai tampėsi iš teisės fakulteto, buvo vienu metu ir iš komunikacijos bei filosofijos-žurnalistikos fakultetų juokingų veikėjų. Juokingiausia, kai patys jau nebegali nieko daryti, nes jau buvo atpažinti, kieno nors paprašo pagalbos. O tie pašaliniai visiškai nesigaudo, nuskaito, kas jiems parašyta ir po norim pakišta, ir visada išsiduoda. Dažnai paprašo savo dėdžių, tetų, senelių močiučių, tėvelių, kad paskabintų. Kad tai ne realus užsakovas, o tik feikas, paprastai supranti iš dirbtinio ir danties užkalbinėjimo. Dažnai sakys tokius žodžius, kaip kad ačiū, kad atsiliepėte, ar dabar galite kalbėti, ar labai nesutrukdysiu, žiūrėkit aš čia radau skelbimą e-e-e,.. Žodžiu daug bereikšmių žodžių. Neklausia, konkrečiai apie patį darbą, bet nori prakalbinti konsultantą per aplinkui, kad jis tiesiog detaliai išpasakotų savo darbo principus. Patys nori kalbėti kuo mažiau apie savo pagalbos poreikį.

 9. To :) pakomentavo:

  Būtent todėl jie ir netenka kalbos dovanos, būtent todėl ir reikalauja, kad raštu klnskltantas visą informaciją pateiktų. Juk kai kalbama gyvai, jie turi dar ir sugebėti apsimesti klientu, mokėti papasakoti apie savo darbą. Net ir tas, kuris moka pasakyti užduotį, bus neįgalus mokėti avansą, nes juk ne paslaugos reikia, o tik paformuoti tau nuomonę ir į ataskaitą parašyti, ką tu sakei, kaip tavo nuomonę formavosi 😀

 10. Virginija Aniuoliukas-Vazelė pakomentavo:

  Šiandien nuomonės formuotojai iš studentų atstovybių labai siautėja. Tiesiog desperatiškai.

 11. Kristijonas Vazelinas pakomentavo:

  Aš esu Vazelės sūnus 🙂 ir mane motka pajuokai pastatė 😀

 12. Atstovai pakomentavo:

  Jie matyt atakuoja pagal kažkokį sąrašą. Vakar tik apsimetėlis prisidavė, jog yra iš atstovybės ir šiandien 0 skambučių. Bet pastebėjau, jog tai yra maždaug kas 2-3 penktadienį. Praėjusį penktadienį bildėjo non stop ir ypač nuo 15 iki 19 valandos, kas 15 minučių vis po naują juokdarį atsirasdavo. Dar būtinai parašinėja sms, nors aiškiai parašyta, jog į sms neatsakoma ir dar parašys, kodėl neatrašote, tai kiek kainuos?
  Jų išskirtinė dar viena frazė yra: o kokiose srityse jūs dirbate? Nors aiškiai apie tai yra pateikta informacija, bet kai kalba bet kas už barterinį skudurą ar ėdalą, tai tokie ir pokalbiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.