STUDENTŲ ATSTOVYBĖSE YRA NUSIKALTĖLIŲ

Kurie rašinėja išgalvotus skundus apie mokslo darbų konsultantus. Taip siekia “suformuoti” neigiamą visuomenės bei studentų nuomonę apie korepeitorius. Kad sukurtų skundų gausos įspūdį, išgalvoja netgi neegzistuojančius kontaktus ir rašinėja: “apgavo”, “aferistas” ir t.t. tokią veiką galima vertinti kaip dezinformaciją, kuria siekiama lygiavos, kad vieni stueentai nepasimokytų papildomai ir neįgautų prieš kitus pranašumo. Spuogiai iš studentų atstivybių greitai ir knygas pirkti norės uždrausti. Tai naujieji komjaunuoliai, užsiimantys melagienomis iš kvailo įsitikinimo, iš idėjos. Be to, šalia savo išgalvotų kontaktų, jie talpina ir realių konsultantų kontaktus, ką galima vertinti kaip šmeižtą. O tai jau nusikalstama veika.

+30
-2
  
Processing your request, Please wait....
skundziu.lt skundziu.lt skundziu.lt
Atsiliepimai
 1. Ananismauka pakomentavo:

  Daugiausia lenciūginių yra Vusa

 2. Vida pakomentavo:

  VGTU ir Viko irgi netrūksta. Kaip išvis tokie mokytis įstoja? Kai gabumų mokslams neturi, tai ir užsiima visokiais aktyvizmais, akcijomis-atrakcijomis. Toks ale tai kovos už akademinį sąžiningumą metodas yra vadinamas “platformų išnaudojimas”. Išnaudjama, kad ir ši skundų platforma rašinėti melagystėms apie mokslo darbų konsultantus. Išnaudojamos skelbimų platformos, kai tie netikšos iš studentų atstovybių prisikuria feikinių skelbimų, feikinių kontaktų, o paskui apie juos prirašinėja feikinių skundų. Nors tokia purvina veika studentų atstovybių lenciūginiai užsiiminėjo jau senokai, tačiau pagreitį įgavo 2019 metų gruodį, o 2020 metų vasarį buvo galutinai demaskuoti. Tų išgalvotų skundų rašinėtojų, kurie rašinėja iš Lietuvos, kontaktai yra užfiksuoti, manėte, kad IP sunku nustatyti?

 3. Utenos kolegijoje pakomentavo:

  Ir čia yra dundukų, sėdinčių studentų atstovybėse. Vienu metu tokia mergšė iš medfako reiškėsi. Vardas ir pavardė žinomi, buvo atsekta pagal IP.

 4. Kompensacijos dėsnis pakomentavo:

  Kuo tuštesnė galva, kuo žmogus kvailesnis, negabus, kuo didesnis nemokša, tuo labiau reiškiasi visokiose abejotinose veiklose, maskuodami savo kvailumą ir tuštumą. Taip ir yra su tais studentų atstovybių nariais. Tačiau yra ir teigiama pusė. Tie atstovybių nariai kaip kokie miško sanitarai, kurie ryja dvėselieną, kaip koroninės mergos, kur pernai klozetus laižė, atlieka sanitariją ir tarp mokslo darbų konsultantų – jie suėda silpnesnius, tad išlieka tik geriausi ir automatiškai kyla paslaugų kainos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.