STUDENTŲ ATSTOVYBĖSE YRA NUSIKALTĖLIŲ

Kurie dezinformuoja visuomenę šmeiždami mokslo darbų kosultantus, siekia destabilizuotimprivačių korepetitorių paslaugų rinką.

+25
0
  
Processing your request, Please wait....
skundziu.lt skundziu.lt skundziu.lt
Atsiliepimai
 1. Cha pakomentavo:

  Šiandien rašinėja užklausas su dešimteriopai mažesnėmis kainomis ir taip ‘formuoja nuominę’ apie paslaugų ‘pmigumą’ 😀

 2. Danguolė pakomentavo:

  Bendros užklausos parašytos vakar, šiandien ryte jas tik patvirtino paslaugų portalas. Šiandien piarščikai iš studentų atstovybių ir studentų sąjungos nesitampo, neskambinėja ir nerašinėja nesąmonių. Žinote, kodėl? Šiandien renka studentų sąjungos (LSS) vadovą, tai šitie bukagalviai veiklos turi ir taip. Bejej, geri studentai, kurie gilinasi į studijas, kurie domisi savo būsima specialybe, neturi laiko dalyvauti visokiose nesąmoningose atstovybėse ir sąjungose. Jie mokosi, dirba, konsultuojasi su mokslo darbų konsultantais, papildomai skaito ir gyvena savo gyvenimą. Na, o kuo mažiau proto, tuo didesnis noras dalyvauti visokiuose piaruose.

 3. "Pilietiški jaunuoliai" pakomentavo:

  tose atstovybėse 😀 Šią savaitę delfi aprašė įdomų straipsnį apie tai, kaip edukatorius, asociacijos Pilietiško jaunimo sąjungos prezidentas, moksleivių, o paskui ir studentų sąjungos atstovas kaltinamas dėl skolų negrąžinimo, kaip įmonės iš šito “pilietiško jaunuolio” negali atgauti didelių sumų. Labai dažnai po šitais visų galų meistreliais, aktyvistais tiesiog slepiasi noras prieiti prie įvairių fondų ir įgyvendinant “pilietines iniciatyvas” prasisukti pro neblogas sumas. Perskaičius šį straipsnį susidaro dar aiškesnis šitų portretas ir jų “pilietinių iniciatyvų” veiklos metodai. Ar išsirinks panašaus plauko veikėją savo naujuoju prezidentu?

 4. Danguolė pakomentavo:

  Visi jie vienodi. Anais laikais tai būtų aktyvistai komjaunuoliai, žiūrintys kur ką įskųsti, kur ką apšmeižti, kur paveidmainiauti…

 5. Karoče fantastiškai pakomentavo:

  Užderėjo šiandien formuotojų ir atstovų į valias 😀 Ir vienas už kitą juokingesni ir durnesni. Viena fantastiškai dėkinga, kad atsiliepiau, kitas visiškai nepasiruošęs pokalbiui ir pradėjus detaliau klausinėti, kokios konsultacijos reikia, koks klausimynas, kokia sritis kas antram žodyje pradėjo, kaip turgaus mužikas kalbėti: eee, karoče ten nu reikia tyrimą padaryti. Kokį tyrimą? Karoče apklausti ten kažkaip. Tai net nežinot, ką turit apklausti? Nu karočeee 😀 😀 😀 O dabar pasukusi atstovė jau nebe nuotolinių prisijungimų užsimanė, o kad visas SPSS skaičiavimas būtų nufilmuotas būtinai mano kompiuteryje ir tuomet atsiųstas įrašas 😀 Naujadaras, jau pabandė kažką naujo sugalvoti, bet eilinį kartą Š į burną, o ne konsultacijų paslaugas gavo

 6. Cha cha cha pakomentavo:

  Tikrai šiomis dienomis bildėjo. Visokiausius metodus bandė. Tik prajuokino ir tiek.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.