STUDENTŲ ATSTOVYBĖSE YRA NUSIKALTĖLIŲ

Kurie dezinformuoja visuomenę šmeiždami mokslo darbų kosultantus, siekia destabilizuotimprivačių korepetitorių paslaugų rinką.

skundziu.lt skundziu.lt skundziu.lt
Atsiliepimai
  1. Cha pakomentavo:

    Šiandien rašinėja užklausas su dešimteriopai mažesnėmis kainomis ir taip ‘formuoja nuominę’ apie paslaugų ‘pmigumą’ 😀

  2. "Pilietiški jaunuoliai" pakomentavo:

    tose atstovybėse 😀 Šią savaitę delfi aprašė įdomų straipsnį apie tai, kaip edukatorius, asociacijos Pilietiško jaunimo sąjungos prezidentas, moksleivių, o paskui ir studentų sąjungos atstovas kaltinamas dėl skolų negrąžinimo, kaip įmonės iš šito „pilietiško jaunuolio“ negali atgauti didelių sumų. Labai dažnai po šitais visų galų meistreliais, aktyvistais tiesiog slepiasi noras prieiti prie įvairių fondų ir įgyvendinant „pilietines iniciatyvas“ prasisukti pro neblogas sumas. Perskaičius šį straipsnį susidaro dar aiškesnis šitų portretas ir jų „pilietinių iniciatyvų“ veiklos metodai. Ar išsirinks panašaus plauko veikėją savo naujuoju prezidentu?

  3. Karoče fantastiškai pakomentavo:

    Užderėjo šiandien formuotojų ir atstovų į valias 😀 Ir vienas už kitą juokingesni ir durnesni. Viena fantastiškai dėkinga, kad atsiliepiau, kitas visiškai nepasiruošęs pokalbiui ir pradėjus detaliau klausinėti, kokios konsultacijos reikia, koks klausimynas, kokia sritis kas antram žodyje pradėjo, kaip turgaus mužikas kalbėti: eee, karoče ten nu reikia tyrimą padaryti. Kokį tyrimą? Karoče apklausti ten kažkaip. Tai net nežinot, ką turit apklausti? Nu karočeee 😀 😀 😀 O dabar pasukusi atstovė jau nebe nuotolinių prisijungimų užsimanė, o kad visas SPSS skaičiavimas būtų nufilmuotas būtinai mano kompiuteryje ir tuomet atsiųstas įrašas 😀 Naujadaras, jau pabandė kažką naujo sugalvoti, bet eilinį kartą Š į burną, o ne konsultacijų paslaugas gavo

Patalpinti

Patvirtinimo kodas išsiųstas Jūsų nurodytu paštu

Patvirtinti