Universitetų ir kolegijų studentų atstovybėse tūno šmeižikai

Studentų atstovybės šmeižia korepetirorius, apie juos rašinėja melagingus skundus., spamina. Sako, kad jie taip būk tai kovoja už akademinį sąžiningumą. Bet kaip galima už sąžiningumą eiti nesąžiningu keliu? Čia kaip žudikas žudo prisidengdamas, kad kovoja prieš žudymus. Ko verti jūs, universitetų atstovai taip elgdamiesi?

+29
-1
  
Processing your request, Please wait....
skundziu.lt skundziu.lt skundziu.lt
Atsiliepimai
 1. Laiškininkai pakomentavo:

  Kadangi antrą dieną iš eilės siaučia studentų atstovybės su savo “nuomonės formuotojais” priešakyje, tai labai siunta šitie, jog jiems neteiki jokios informacijos elektroniniu paštu. Dėl kiekvieno klausimo nurodai, jog reikia paskambinti. Realūs studentai, aišku, paskambina, jiems dėl to nekyla jokių problemų. O šitie jau pajautę visiška savo kampanijos beviltiškumą jau nesitvardo: “tai kodėl jūs neatsakote raštu į klausimus; aš negaliu paskambinti, prašau parašyti, kiek kainuos konsultacijos; kodėl bendraujama tik telefonu, prašau pateikti atsakymą tokiu būdu”. Psichinė isterija jau ima atstovus ir formuotojus, balsų jau trūksta, rodiklių nėra, terminai, ko gero, jau pradeda spausti, o rezultatų kaip nėra, taip nėra. Gal geriau jūs formuokit nuomonę apie prasmirdusius čeburėkus, jaunystės eliksyrus, naujas atsidariusias užkandines ir burgerines, bet baikit juokinti konsultantus, dar nesupratot, kad ne jūsų proteliui čia?

 2. E-e-e... pakomentavo:

  Skambina ir tikrina, kokios paslaugos konkrečiai teikiamos. Kai paprašai pasakyti, ko konkrečiai reikia, ima mekenti kaip ožiai.

 3. Konsultantas pakomentavo:

  Ne naujas studentų atstovybių nuomonės formavimo būdas, bet dar niekas neaprašė. Nuomonės formuotojai rašo, skambina, kad juos apgavo. Tokiu būdu jie nori užmegzti pokalbį su konsultantu, kurio metu būtų aiškinamasi, o kas gi čia galėjo apgauti. Taip nuomonės formuotojai bando išgauti informaciją iš paties konsultanto apie kitus konsultantus, tiek konkurentus, tiek bendradarbius. Be to, tikisi, kad konsultantas savo klientams sakys: žinokite, daug yra apgavikų, tad kreipkitės į mane. Ir taip nuomonės formuotojai galvoja, kad savo kvailas nuomones “paformuos” pačių konsultantų dėka. Taip tiems studentų atstovams patiems reikės mažiau teptis rankų, mažiau užsiimti nusikalstama veika, tiksliau, kibernetinėmis atakomis.

 4. Foemuotojų pūga pakomentavo:

  Siaučia šitie formuotojai šiandien pilnu pajėgumu. Pasisaugokit dviejų “nuomonės formuotojų”, kurios šiandien prašo konsultacijų temomis apie strijų mažinimą ir moksleivių motyvaciją sportui. Tikėtina, jog ten ta pati skambinėja, nes antroji kalbėjo kaip rankšluostį užsidėjusi ant ragelio. Pirmoji primygtinai reikalauja konsultacijų kainos raštu, antroji – kuria “nuomonę” apie kitus rašytojus kaip jie pigiai teikia konsultacijų paslaugas, pateikinėja pavyzdžius apie kitus rašytojus. Nutraukus jos “auklėjamąjį” monologą ir palinkėjus sėkmės ieškant kitų konsultantų, liko labai nepatenkinta.

 5. Afigenija pakomentavo:

  Vėl studentų atstovybių durniukai pradėjo per paslaugos.lt rašinėti. Jie nori “suformuoti nuomonę” apie “paslaugų pigumą”. Griebiasi šiaud skęstantys išsižiojėliai nevykėliai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.