Vu sa ir jų bolševikiškai vėl siautėja

Apie mokslo darbų konsultantus bando rinkti informaciją. Taip pat mano, kad 38 kartus per vieną dieną paskambinę ir pasakę, kad netinka tokios sąlygos, kokios yra, privers pakeisti verslo strategiją. Mes atskiriame, kur tikras studentas, kuriam reikia pagalbos, o kur tik vargšas nevykėlis „nuomonės formuotojas“ arba informacijos rinkėjas. Raudonųjų lervų lygiavos šalininkų iš VUSA afioros ir vėl demaskuotos.

skundziu.lt skundziu.lt skundziu.lt
Atsiliepimai
 1. VU SU pakomentavo:

  Pradėjo siausti ir bjaurios, isterikuotos atstovės iš VU SU. Kai neustinki su jų sąlygomis bendrauti tik e. paštu, paskambina kalatodamasi ir isteriniu balsu „paauklėti“ ir paaiškinti apie „šiuolaikinius komunikavimo principus“ 😀 Labai taikliai A. Valinskas Delfyje praėjusią savaitę aprašė apie šitas vaidilutes – feministes ir liberalius komjaunuolius ir tuos, kurie mokyklose (universitetuose) skundžia nepklusnius komjaunimo rateliui normalius mokslievius (studentus). Nu bet ir šlykšti šitų facebukinių rėkiančių burbulų karta užaugo. O nuo praėjusios savaitės šitie čeburėkiniai vėl pradėjo aktyviai darbuotis, po švenčių nebturi, ką ėsti, tai vėl ėmėsi savo darbų

 2. Cha pakomentavo:

  Siautėja isterikės, pasamdytos studentų atstovybių. Oi, kaip joms nervai nelaiko kovoti su konsultantais. Nervinių ląstelių neatstatys netgi uždirbtas čeburėkas.

 3. Ūūūūūūū pakomentavo:

  Kai tik pasireiškia „kovotojai“, reikia nepatingėti užvaryti didelį kiekį skelbimų. Tik pirsteli iš VUSA, atsakomasis veiksmas – mažiausiai 1000 skelbimų.

 4. Čeburėkai barteriu pakomentavo:

  Ar vėl paleido tą savo labai juokingą skelbimą, jog už konsultacijas galima atsiskaityti dešromis, baldais? 😀 😀 😀 Būta tokio skelbimo pavasarį. Jiems įprasta už čeburėką arti, bet save gerbiantys konsultantai jokių papiginių konsultacinių paslaugų neteikia. Jeigu darbuotojai be kvalifikacijos nedirba už minimumą, tai ką kalbėti apie intelektualinį darbą?

 5. Panašiai pakomentavo:

  Paleido skelbimų, kad pirminė konsultacija nemokama ir nenurodė jokių kontaktų, tik kad tiesždiogiai per chatą rašyti. Tikisi,kad taip elgsis ir konsultantai. Gal anksčiau ir nepatikėčiau, bet dabar tai pukkiai matosi, kaip veikia tų įtakotukų-kotukų smegenai. Kiemsargio brisiaus 5 metų aukštesnus intelektas nei šitų.

Patalpinti

Patvirtinimo kodas išsiųstas Jūsų nurodytu paštu

Patvirtinti