Vu sa ir jų influenceriai

Liūdnai pagarsėjusios studentų atstovybės apšmeižė Ernestą, nes labai pikta, kad žmogus dirba ir užsidirba. Reikia juk skleisti propagandą, meluoti apie mokslo darbų konsultantus. Pasižiūrėkite, atstovai, patys į save. Kuriate skundimo kultūrą, persekiojate dėstytojus už ne tokią pasaulėžiūrą, kokią patys turite, už įsitikinimus persekioti ir skųsti žmonių negalima, tai draudžia įstatymas. Pasižiūrėkite VUSA prezidentės asmeninę paskyrą, suprasite apie ką kalbama.

skundziu.lt skundziu.lt skundziu.lt
Atsiliepimai
 1. Studentas pakomentavo:

  Niekada mes negerbėme tose atstovybėse esančių žmonių, niekada su jais nedraugavom. Anksčiau buvo kiti, dabar šitie, bet jie visi vienodi. Mes nesam degradavusi karta, bet dėl tokių kaip jie, esame nurašomi. Tai tik saujelė nesusipratėlių. Taip, jie skundikai, taip, jie abejotinų projektėlių inicijuotojai. Tai, kad jie juodina mokslo darbų konsultantus, yra tiesa, nes savo ausimis girdėjau, kaip ir ką jie kalba, kaip planuoja visokias priemones kenkimui. Galiu pateikti pavyzdį. Atstovėliai kalbėjo apie tai, kad reikia visiems sakyti, kad mokslo darbų rašytojai yra niekadėjai, kad studentus atseit gąsdina perduoti į Alma mater. Tikrai naudojausi paslaugomis kelių konsultantų ir niekada nieko panašaus nebuvo. Kodėl tada atstovai taip pergyvena? Jeigu konsultantai blogai dirbtų, tikrai nebūtų pagrindo jiems pergyventi.

 2. Puiku pakomentavo:

  Puiku, kad pagaliau prabilta apie šiuos asmenis. Neda Žutautaite ir kt., turėtų būti GĖDA

 3. Artūras Ananismauka pakomentavo:

  Juokingiausia yra šitų kvailių „žvalgyba“, kvailiukai, jei yra žvalgyba, yra ir kontržvalgyba, taip ir prisiduodate, nusmurgę spuogaliai, išaiškinami ne tik jūsų snukeliai, bet ir jūsų vardai, pavardės. Štai, kad ir Ananismauka, pamanė, kad labai gudriu pabus, įkliuvo pats. Iš kur tiek pas žmones naivumo ?

 4. Taigi pakomentavo:

  Rašykite viską su smulkmenom apie tuos prasmirdusius čeburėkų pusmetį nekeičiamu aliejumi influencerius.

Patalpinti

Patvirtinimo kodas išsiųstas Jūsų nurodytu paštu

Patvirtinti