Aprengta.lt

Nepriėmė grąžinamos prekės ir daugiau neatrašė, telefonas išjungtas. Klientai apgaudinėjami.

skundziu.lt skundziu.lt skundziu.lt
Atsiliepimai
 1. Jurga pakomentavo:

  Pritariu dėl aprengta.lt – apgaudinėjami klientai, lygiai tokia pat patirtis – išvis negautos prekės, negrąžina pinigų, meluoja.

 2. Danutė pakomentavo:

  Užsakytos prekės iš aprengta.lt negautos, nors užsakyta prieš mėnesį ir sumokėti pinigai.

 3. Jurate pakomentavo:

  Gavau golfą, buvau apstulbusi: pakuotė suplėšyta, be etikečių, pati prekė kaip 100 kartų skalbtas skuduras. Parašiau, kad noriu grąžinti. Paprašė atsiųsti filmuotą medžiagą. Kas per????? Pinigų, aišku, nesiruošia grąžinti.

 4. Edita pakomentavo:

  Aprengta.lt – internetiniai vagys. Prekių kokybė – tragiška. Dėl nekokybiškų prekių pasiūlė grąžinti 30%, nesutikau – dingo iš akiračio.

 5. Aureja pakomentavo:

  Sausio 11 dieną užsakiau prekę, kuri nepristatyta daugiau, nei mėnuo. Į 6 rašytus laiškus atsakymas vienas: laukite, pristatysime, ir taip jau 6 laiškai su rezultatu lygiu 0. Manau, kad svetainė-tikri apgavikai.

 6. Justa pakomentavo:

  Prekes siunčia iš aliexpress. kai užsakiau ir atsiuntė sekimo kodą supratau kad pakliuvau. Gavau skudurą, aišku prekės nepriėme atgal…Paštas grąžino atgal, nebendraujantys. Neužsakinėkite iš jų.

 7. Lina pakomentavo:

  Tik padedant vartotojų teisėms pavyko atgauti pinigus. Daug metų perku internetu, bet niekad neteko susidurti su tokiais nesąžiningais pardavėjais.

 8. Liucija pakomentavo:

  Gaila, kad šių komentarų nepasiskaičiau anksčiau. Pakliuvau ir aš į jų pinkles. Prekė neatitinka nei dydžio nei parodytos išvaizdos. Noriu grąžinti, tai prašo nuotraukų, kaip aš su šiuo gaminiu atrodai. Kažkokia nesamonė, to dar neteko niekada užsakinėjant prekės. Ko gero tikri internetiniai vagys. Gėda.

 9. Stefanija pakomentavo:

  aprengta.lt užsakiau palaidinukę 2023 02 28 , užsakymo Nr.#2206. Rašau laiškus, bet jokios naudos iš to nėra. Atsako mandagiai ir vėl žada. Pamoka ateičiai ir tiek. APRENGĖ.

 10. Stefanija pakomentavo:

  Labas. Prie anksčiau parašyto skundo noriu pridėti, kad šiandien prekę jau gavau. Ne tokia, kokios tikėjausi, bet gavau, tad lieka tik nusivylimas. Pasimokiau…

Patalpinti

Patvirtinimo kodas išsiųstas Jūsų nurodytu paštu

Patvirtinti