Aprengta.lt

Nepriėmė grąžinamos prekės ir daugiau neatrašė, telefonas išjungtas. Klientai apgaudinėjami.

skundziu.lt skundziu.lt skundziu.lt
Atsiliepimai
 1. Jurga pakomentavo:

  Pritariu dėl aprengta.lt – apgaudinėjami klientai, lygiai tokia pat patirtis – išvis negautos prekės, negrąžina pinigų, meluoja.

 2. Danutė pakomentavo:

  Užsakytos prekės iš aprengta.lt negautos, nors užsakyta prieš mėnesį ir sumokėti pinigai.

 3. Jurate pakomentavo:

  Gavau golfą, buvau apstulbusi: pakuotė suplėšyta, be etikečių, pati prekė kaip 100 kartų skalbtas skuduras. Parašiau, kad noriu grąžinti. Paprašė atsiųsti filmuotą medžiagą. Kas per????? Pinigų, aišku, nesiruošia grąžinti.

 4. Edita pakomentavo:

  Aprengta.lt – internetiniai vagys. Prekių kokybė – tragiška. Dėl nekokybiškų prekių pasiūlė grąžinti 30%, nesutikau – dingo iš akiračio.

 5. Aureja pakomentavo:

  Sausio 11 dieną užsakiau prekę, kuri nepristatyta daugiau, nei mėnuo. Į 6 rašytus laiškus atsakymas vienas: laukite, pristatysime, ir taip jau 6 laiškai su rezultatu lygiu 0. Manau, kad svetainė-tikri apgavikai.

 6. Justa pakomentavo:

  Prekes siunčia iš aliexpress. kai užsakiau ir atsiuntė sekimo kodą supratau kad pakliuvau. Gavau skudurą, aišku prekės nepriėme atgal…Paštas grąžino atgal, nebendraujantys. Neužsakinėkite iš jų.

 7. Lina pakomentavo:

  Tik padedant vartotojų teisėms pavyko atgauti pinigus. Daug metų perku internetu, bet niekad neteko susidurti su tokiais nesąžiningais pardavėjais.

 8. Liucija pakomentavo:

  Gaila, kad šių komentarų nepasiskaičiau anksčiau. Pakliuvau ir aš į jų pinkles. Prekė neatitinka nei dydžio nei parodytos išvaizdos. Noriu grąžinti, tai prašo nuotraukų, kaip aš su šiuo gaminiu atrodai. Kažkokia nesamonė, to dar neteko niekada užsakinėjant prekės. Ko gero tikri internetiniai vagys. Gėda.

 9. Stefanija pakomentavo:

  aprengta.lt užsakiau palaidinukę 2023 02 28 , užsakymo Nr.#2206. Rašau laiškus, bet jokios naudos iš to nėra. Atsako mandagiai ir vėl žada. Pamoka ateičiai ir tiek. APRENGĖ.

 10. Stefanija pakomentavo:

  Labas. Prie anksčiau parašyto skundo noriu pridėti, kad šiandien prekę jau gavau. Ne tokia, kokios tikėjausi, bet gavau, tad lieka tik nusivylimas. Pasimokiau…

 11. Rita pakomentavo:

  Aprengta.lt gavau preke menesio laikotarpyje kuri netinka.Nuotraukoje raso megztukas o kai gavau pamaciau kad palaidine
  Noriu grazinti susisiekiau elektroniniu pastu kad atsiustu grazinimo akta bet gavau atsakyma kad atsiusciau video su ta palaidine….niekur to nereikalaujama o siandiena patikrinus elektronini pasta net istrintas ju parasymas kad atsiusciau video, nors skaiciau kad visiems liepia daryti ta pati
  Manau neverta pas juos uzsakineti nes prekes neatitinka tai kas nuotraukose…

 12. Edita pakomentavo:

  Mielos pirkėjos, rašykite pareiškimą į epoliciją. Tikrai padės. Jei visi kreiptųsi su skundais, tai tų internetinių vagių sumažėtų.

 13. DANUTE pakomentavo:

  Labai gaila, kad nepaskaičiau komentarų. Pakliuvau ir aš. Prekė užsakyta 2023-03-14. Pravesta pinigų suma 59,98€. „Maitina“ pažadais, kad prekė bus. Šnd pranešė, kad kliūtys parduotuvėje. SUKČIAI !!!

 14. matilda pakomentavo:

  NEPIRKITE NIEKO LIKSITE APGAUTI! PREKES UŽSAKOMOS IŠ KINIŠKŲ SVETAINIŲ IR PARDAVINĖJAMOS 5 KARTUS BRANGIAU

 15. Agne pakomentavo:

  Prekė neatitiko dydžio, prastos kokybės. Prašė video, foto, siūlė 30 proc. grąžinti pinigų ir t.t. Pinigus atsiėmiau tik per vartotoju teises. Kaip suprantu iš kitų, jei nesikreipiate, tai ir negrąžina, jei kreipiatės – grąžina. Procedūra labai paprasta, tikrai pasinaudokit VVTAT.

 16. Aiste pakomentavo:

  Ta pati cituacija kaip ir pas vius cia rasancius neisivaizduoju kur kreiptis or skusti juos,taip pat prase ir foto ir video ir pinigu negrazino preke jie gavo mano atgal ka daryti.

 17. Irena pakomentavo:

  aprengta.lt siūlau pervadinti apgauta.lt Tai internetiniai vagys Supratu per vėlai. Istorija kaip ir kitų pirkėjų. užsisakiau o2.25 klasikinį megztinį, po mėnesio gavau nekokybišką prekę, pareiškiau, kad noriu grąžinti, siūlė nuolaidą 30 procentų nuo 27.99eur.nesutikau ir dingo kaip į vandenį ir eparduotuvė, ir epardavėjas. Gal nukentėjusių yra kauniečių, aplankyti galima adresu Lekėčių 2 ,MB Rokita. tel. 867977477

Patalpinti

Patvirtinimo kodas išsiųstas Jūsų nurodytu paštu

Patvirtinti