Greta Ašmom – Orinta Vaitkutė

Apgaudinėja, kad rašo darbus. Ne vienas žmogus pirko, tačiau darbai atsiųsti nebuvo. Nepasitikėkite, nes tempia laiką, rašo kad atsiųs, tačiau taip nepadaro.

+4
-14
  
Processing your request, Please wait....
skundziu.lt skundziu.lt skundziu.lt
Atsiliepimai
 1. "Influencerei" pakomentavo:

  Iš kur žinai, kad ne vienas pirko? 😀 Apklausą vykdei? Kaip čia galima su žinoti tuos ne vieną? Ar formuoji nuomonę, kaip formuoji reklamuodamas čeburėkus? Jau ne vienas valgė šių skanių čeburėkų ir ne vienas sakė, kad jie fantastiško skonio

 2. Cha cha cha pakomentavo:

  Vėl studentų atstovybės siaučia, influencina, šmeižia mokslo darbų konsultantus. Šmeižtas yra nusikalstama veika. Šitie nevykėliai “influenceriai” darydami nusikalstamas veikas neva tai “kovoja už akademinį sąžiningumą”. Ką jūs išvis apie tai išmanote? Dar kartą visi įsitikino, kad atstovybėse tupi tokie aktyvistai, kuriems mokslai prastai sekasi, tad reiškiasi tokiu būdu. Apie tokius “aktyvistus” teko girdėti tiek iš dėstytojų, tiek ir iš pačių studentų. Juokiasi iš jų visi.

 3. Juokdariai pakomentavo:

  Orintut, pati komentarus rašot? 😁 kai galvojau žemiau krist neįmanoma …

 4. Mykolas pakomentavo:

  Melagingus, šmeižikiškus komentarus rašinėja iš studentų atstovybių. Iš jų narių ’influencerių’ juokiasi ne tik patys studentai, bet ir dėstytojai.

 5. Kodel pakomentavo:

  Mane irgi apgavo, turejau dar vilčių, kad atsius darbą bet likau be nieko

 6. Cia dabar pakomentavo:

  Deja taip ir yra. Apgaudineja zmones, pati papuoliau. Laikas spaude paprasiau parasyt viena darba is 4 tai taip ir likau ant ledo. Niekas nenumirs del keliu euru, bet va kad pastato i kvaila situacija. Negrazu mergaite negrazu

 7. To cia dabar pakomentavo:

  Jei apgavo, duok i policija. Matyt, kad tik paformuoti nuomone tau tereikia, o ne ” apgavo”.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.