Justas Kazlauskas mokslinepagalbastudentams@gmail.com

Visiškas aferistas! Studentai – neapsigaukite! Buvo užsakytas magistro baigiamasis darbas, ne visas, o tik tiriamoji jo dalis, anketa ir teorinė medžiaga jau buvo parengta apdorojimui. Kai pagaliau jį gavau, pakraupau, atsiųstos buvo nuotraukos, o ne tekstinio dokumento (Word) variantas, tai nepaisant to, nei vienas klausimas iš mano pačios darytos anketos neatitiko. Sukeltos panašiai skambančių klausimų analizės iš svetimų darbų (nufotkintos) ! Košmaras, o ne magistrinis, kažkoks kratinys iš visiškai nesusijusių darbų, kurių nesivarginta net pakeisti.

+6
-8
  
Processing your request, Please wait....
skundziu.lt skundziu.lt skundziu.lt
Atsiliepimai
  1. apie Justą Kazlauską pakomentavo:

    Justas Kazlauskas – tai studentų atstovybių pasamdytas asmuo, kad “suformuotų nuomonę”, jo neva tai neverta kreiptis į mokslo darbų konsultantus bei korepetitorius. Yra realių skundų prieš jį, bet tik policijoje, toliau nenueina, taigi tai tik studentų atstovybių taktikos dalis. Čia Justas ir studentų atstovybės yra susitarę, kad šis vaidintų žuliką. Jokio teismo prieš šį asmenį nebuvo, ir apskritai tai bomžas, kuris parsidavė “kovotojams už akadekinį sąžiningumą”. Justui Kazlauskui greičiausiai yra sumokama už ” nuomonės formavimą”. NESITIKĖJOTE, KAD IR TAI BUS PARIŠTA, AR NE? Tai jau ” nuomonės formuotojų” organizuotas nusikaltimas. Darykite ir toliau klaidas, nusikaltėliai, “influenceriai”, ha ha ha…

  2. Rimantas pakomentavo:

    Ta pati situacija, gavau viską nuotraukomis, o ne wordinį failą. aferistas

  3. Algimantas pakomentavo:

    Patys pasamdėte Kazlauską, kad piarintų, kad apmautų studentus ir jiems “praeitų noras” kreiptis į konsultantus. Priėjote liepto galą, įtakotojai. Kam reikia, tas ir kreipsis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.