Melas dėl siuntų

Jau beveik du mėnesiai, kai Lietuvos pašto darbuotojai meluoja apie išsiųstą siuntą. Tokia ten ir siunta – laiško dydžio ir svorio, tačiau labai svarbi. Paskambinus nuolat pasakojama ta pati istorija: laiškas išėjo iš Lietuvos ir mes nematome kur jis dabar yra. Galimai teisybė yra tokia, kad laiškas vis dar yra Lietuvoje, nes Lietuvos paštui tiesiog nėra ekonominės naudos jį siųsti į tolimą šalį. Tačiau, tai ne mano problema ar jiems apsimoka ar ne. Jie apsiėmė atlikti paslaugą , tačiau net nekėtina jos atlikti. Darbuotojai akivaizdžiai elgiasi arogantiškai ir vadovaujasi tik tuo ką mato kompiuterio ekrane. Sveikas protas nėra stiprioji Lietuvos pašto darbuotojų pusė. Bet eilinių darbuotojų dėl to kaltinti negalima, jie galimai vykdo Lietuvos pašto vadovų nurodymus nesiųsti siuntų, kurios gali būti įmonei finansiškai nuostolingos. Todėl jei yra galimybė, siųskite siuntas per kitas įmones.

skundziu.lt skundziu.lt skundziu.lt
Atsiliepimai
  1. Vyda pakomentavo:

    Tai pats ir pristatyk tas siuntas i ta savo tolimaja sali, kokios bedos… tinginy… kam zmonems uzkrauni savo varga arba neissigalvok tada.

  2. Taigi pakomentavo:

    Kai visi tik nuotoliniu viską daro, paštas užkišamas žiauriai. Šiaip viską pirkti reikėtų tiesiogiai ir grynaisiais, nes, patys, suprantate, kokiame amžiuje gyvenate. Nebent jums kaifas nuo to, kad jus čipuoja, rūšiuoja, paskirto, statistina ir t.t. čia panašų kaifą jaučia ekshibicionistai.

Patalpinti

Patvirtinimo kodas išsiųstas Jūsų nurodytu paštu

Patvirtinti