moksloguru777@gmail.com – sukčiai, apgavikai.

Moksloguru777@gmail.com – sukčiai. Nei bakalaurinio nei pinigų. Yra visi susirašinėjimai ir apgavystės įrodymai.
869283463 telefonu neatsiliepia, ignoruoja.

+17
-43
  
Processing your request, Please wait....
skundziu.lt skundziu.lt skundziu.lt
Atsiliepimai
 1. Cha cha cha pakomentavo:

  Vėlgi netikras, neseniai sukurtas skelbimas. Toliau masiniu šmeižimu užsiima iš LSS ir kitų panašių įstaigėlių, neva tai “kovodami už akademinį sąžiningumą”. Tie kovotojai patys ir sukuria skelbimus, patys “gaudo” studentus, renka jų duomenis.

 2. profdarbai@gmail.com pakomentavo:

  tai ta pati kontaro kaip ir esuausra@gmail.com kaip jus nesuprantate, kad jie keičia adresus

 3. Mykolas pakomentavo:

  Smirdantys influenceriai tą pačią programą varo. Parašo lempinį skundą, paskui prie jo lempina kitus. Apsikvailinote ir nebeveikia ta jūsų “kovos už akademinį sąžiningumą” metodika. Šitų kvailiukų rašinėtojų tikslas yra atgrasytistudentus nuo kinsultavimosi, o konsultantus nuo konsultavimo.

 4. Asta pakomentavo:

  likau ant ledo del mokslinciai@gmail.com ar čia tie patys susukti suktukai

 5. Astai pakomentavo:

  Jeigu kas apgavo, kreipkis į policiją, nes tų, kas čia rašinėja, niekas neapgavo.

 6. Influenceris Zigmas pakomentavo:

  Dar vieno neišmokusio kalbėti nuomonės formuotojo laiškas konsultantui, kai buvo nurodyta, jog dėl detalesnės informacijos apie paslaugų teikimo procesus reikia skambinti: “norėčiau gauti atsakymą elektroniniu paštu, taip man būtų patogiau”. Atsakymas tau: formuok nuomonę savo vaikų auditorijai (12-14 metų) ir galvok, jog jie yra kvaili, ir juos galima pamulkinti, kai piarini prasmirdusiame aliejuje prašvinkusius čeburekus, bet nelįsk į akis išsilavinusiems, apsiskaičiusiems, visa galva už tave protingesniems specialistams su savo nykiais, netikusiais bandymais parinkti informaciją ir “formuoti nuomonę”, jog privaloma bendrauti paštu, nes kitaip niekas nebeskambins

 7. Danguolė pakomentavo:

  Studentai, nesikreipkite į tuos skelbimus, kurie sukurti 2019 metų lapkritį, gruodį ir šiais metais. Tai bus šantažistų ir studentų atstovybių skelbimai. Tai ne konsultatai, o studentų “aktyvistai”, skundikai, per tokius, kaip jie, anksčiau žmones veždavo į Sibirą. Na, o šitie prisikuria masiškai naujų skelbimų prisirankioja studentų duomenų ir užsiima nusikalstama veika: šantažuoja, kad perduos universitetui, kad paskųs. Be to, kaip matyti iš šio portalo, ant savo suskikurtų feikinių skelbimų šitie išsigimėliai rašo skundus ir taip neva tai “formuoja nuomonę” apie skundų gausą, nori prigąsdinti studentus, kad šie nesikreiptų į konsultantus. Kreipkitės į tuos konsultantus, kurie skelbiasi seniau, pabendraukite, susitikite, įsitikinkite, kad tai tikras konsultantas, nes apsimetėliai susitikti bijos, jie tik prašys “prisijungti prie edukacinės sistemos”.

 8. :) pakomentavo:

  2019 metų lapkritį ir prasidėjo tų influencerių veika kodiniupavadinimu “platformų išnaudojimas” su tiokslu prigąsdinti studentus, kad jie nesikreiptų pagalbos į konsultantus. KAI KREIPIATĖS Į KONSULTANTĄ, PASIŽIŪRĖKITE, AR JIS TURI SENESNIŲ SKELBIMŲ NEI 2019 M. RUDUO. IR, KAIP JAU ČIA BUVO RAŠYTA, SUSITIITE, PABENDRAUKITE, TADA MATYSITE, tie iš studentų atstovų susitikti bijo, nes žino, kad dėl šmeižto gali pakliūti.

 9. Ernestas pakomentavo:

  sukciai ir apgavikai, bolgai parase

 10. Ernestui pakomentavo:

  Todėl, kad čia tų, iš studentų atstovybių, tų nelaimingų “influencerių”, kovotojų “už akademinį sąžiningumą” skelbimas gali būti. Tikri konsultantai studentų neapgaudinėja, jie gerbia savo darbą.

 11. Julija pakomentavo:

  Idomu, Asta, kokia tema buvo rasytas darbas, kad Jus mokslinciai@gmail.com apgavo? neparase darbo ir jo neatsiunte, del ko labai abejoju? Ar cia man tiesiog atrodo rasyneja tu paciu mokslinciu konkurentas noredamas perviliuoti klientus…

 12. Julijai pakomentavo:

  Ne, Julija, rašinėja iknfluenceriai iš studentų atstovybių. Jie ir siekia, kad konkurentas ant konkurento rašinėtų. Tačiau iš tiesų susimovė influneceriai. Padarė keletą lemiamų klaidų ir taip išsidavė. Beje, buvo pakliuvę keli dar prieš 3 metus. Bet čia jau nauja “nuomonės formuotojų” banga.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.